Najdi forum

Jela se je ze zamislila in povedala svoje, kaj pa ti? Ti tega ocitno ne zmores, ker iz tebe govori ena sama bozja prevzvisenost! Zlobni komunisti pravijo, da en njihov nekdanji kolega, tebi dobro znan Janez, tud zivi na koruzi, pa vseeno hodi k nadskofu k obhajilu. Dooooolgčččaaaaaaasssss, mar ne?

Malo si se zmotil. Nima protekcije, se je poročil. Ilegalna pošta ne deluje več tako precizno kot je včasih, mar ne.

Hoj Prijatelj!
Pa dajva, no! Se pa bojim, da ne bova le midva polemizirala, hi, hi…..
Sem ze opazila temo na SDV….Jao, po mojih izkusnjah taksne teme vodijo do pregretih glav in tece kri, zato sem se uspela nekaterim “politicnim” temam na forumu Zivljenje le izogniti, kajti slo je skorajda na noz! Kaj na noz, na direktne zalitve do skrajno neokusnih meja! No, kaj bi v teh “provokativnih” casih lahko rekla? Bom malo premozgala, saj je veliko, res veliko resnih in tudi neresnih tem, nasi mladosti primernih, kajne? Zaenkrat pa lep pozdrav in lepo te je bilo spet slisati. LP

Hoj, Kar tam eden!
Zaupam naj ti, da sem bila na spovedi v soboto in to na soncni jasici. Gledala sem obcasno tudi v nebo…In sem MU ( imenujem ga ON! ) povedala, da se trudim do nezavesti, da bi bila kar najbolj postena…Ja, kljub veliiiiikim izzivom, ki naj bi vodili duso v pogubo….In povedala sem, da nisem bila dobra, ker nisem nikoli nastavila se drugega lica….
Odleglo mi je pa vseeno, ko sem ugotovila, da sem jo presneto dobro odnesla pri svoji spovedi, kajti moji sorodniki je niso. Namrec niso gospod zupnik hoteli sprejeti narocila za cerkveni pogreb mojega bratranca, z obrazlozitvojo, ker so ga se zivega premalokrat videli pri masah…In je bilo potrebno urgrati pri visji instanci, da je potem le slo….Pa tako posten mozakar je bil… LP!

Hvala na pomembni informaciji. Se strinjam, da se v demokraciji informacije sirijo bolj pocasi in niso več tako precizne kot je to bilo v tapravih svincenih časih! So novinarji malo zmedeni in strankarsko usmerjeni, mar ne? Kot lahko zdaj vidim na netu, v UDBA CAE; oseba pod z.št. 356856, dosje DV 0017126, po poklicu politolog, za cudo nima nima navedenega zakonskega stanu in se nekaterih standardnih podatkov, ki so sicer navedeni pri raznih navadnih gospodinjah in soferjih…

Jezus je bil milosten in je prepustil dajanje odveze grehov na zemlji svojim namestnikom. In komur jih ti odpustijo, so jim odpuščeni! Prav je tako! Le kako ne odpustiti grehe, nekomu, ki ga je v mladostni evforiji tako grdo zavedla KP, da je vodil malikovalce zlatega teleta po poteh AVNOJ-a in o tem pisal hvalospeve..

Ce niso oraci vse pozrli, smo za veliko noc smo pri nas od nekdaj pili vino s pelinom in jedli klobase, sunko, hren, potico in sploh vse, kar simbolicno spominja na Kristusove rane. Za prvi maj pa je pri nasi hisi skoraj vedno laufal mesalec za beton, ker je to praznik sv, Jožefa delavca in sploh vseh delavcev, ki se ga najbolj lahko pocasti z fizičnim delom. Zdaj pa smo ob obeh praznikih v glavnem vecinoma na dieti in hodimo v gmajno, ki nam zna odpuscat nase zablode… Spoved pri gospodu zupniku je zdaj rezervirana predvsem za tiste zavedene tovarise, ki so nekoc prisegali Partiji, danes pa s istim zarom in z veliko skesanostjo vedno znova prosijo odpuscanja vecno in zvelicavno katolisko cerkev.

Bravo! Zgleda, da si mi res nekje skriti prijatelj….Pisuka, ce te ne poznam????:-)) LP!

Nakljucij ni; sorodne duse se najdejo, tako ali drugace.. Morda bo se kdo po vsem pomislil, da te kot moski osvajam, ceprav te le mocno cenim kot kompetentno sogovornico..

Hi, hi….Pustimo bralcem, zeljnih afer in se cesa, prosto pot…Kakor se je zgodilo naprimer na forumu Zivljenje….Za nas ostale, ki smo navajeni tudi komu kdaj pa kdaj iskreno priznati kaksno dobro misel, ce nas presine ali celo kompliment, pa tako ali tako kaj takega ne bo nic cudnega…..LP!

Vsak,ki trezno razmišlje ve ,da je cerkev dvolična.Sam recimo imam vse zakramente,ko pa sem srečal ljubezen svojega življenja ,se z njo ne smem cerkveno poročit,ker je ločena.Pa mi povejte kateri cerkveni zakon sem prekršil!

New Report

Close