Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Reprogenesis?

Reprogenesis?

Naj samo povem, da nama spet ni uspelo. Z svojimi celicami skoraj vsak postopek zanosila, z darovano pa…. enkrat IMN, zdaj pa že drugič pri Sobeku negativno.
Sem žalostna, razočarana ne vem brez besed…

grofica, žal mi je, da ni uspelo… En velik objemček, poznam to bolečino, ko ni in ni…. A si imela drugič tranfer pri Sobeku?Jaz sem bila v pfc-ju, da sveža zarodka, nič. Čakajo me še 3 zamrznjenci.

Tudi jaz v Prago, takole je pri meni. Pri nas sem imela 5 postopkov od katerih sem 4xzanosila, a mi je plod vedno odmrl v različnih tednih. Potem sva šla v PFC, kjer sem prvič zanosila in je bila IMN, z zamrznjenčki ni bilo nič.V PFC imam še 3 zamrznjenčke, ampak jih ne grem iskat. Zdaj pa že 2x pri Sobeku ni prišlo do nosečnosti.
Sprašujem se, ali naj vse skupaj pustim. Mogoče pa nam otroček ni namenjen.

grofica, tudi jaz sem imela 5 postopkov v lj, nikoli noseča, nato enega v brnu,nato pfc. Zakaj pa ne greš po zamrznjence? Ni škoda, da jih pustiš, če si jih že plačala. SE ti je kaj zamerilo. Namreč. Tudi jaz imam 3 v pfcu-ju, pa že 2 leti odlašam, da bi jih šla iskat. To bo moj zadnji postopek, stara bom 41, ne da se mi več. Pa tudi ogromno denarja sva zmetala, Ne vem, … morda bova uživala midva. Je že tako namenjeno in prav.

Lepo bodi, saj boš našla pot, le čas potrebuješ. Mogoče pa le ugledamo plusek, ko bo pravi čas.

Zamrznjenčke ne grem iskat, ker z dvema zamrznjenčkoma ni uspelo, te trije pa so še slabši. Se mi zdi škoda denarja za pot in transfer, spet dat 1000 pa še mal, zato da nič ne bo. Zato sem raje šla k Sobeku in dodala 1000 pa smo imeli sveže.
Jaz imam še dve leti več kot ti in sem zmatrana od vseh postopkov in splavov. Pri meni pa tolikokrat zanosila… veselje prvič in drugič… potem pa sam strah vedno znova.
Zdaj moram razmislit kako naprej, ali se splača vztrajat. Denarja ni, postopki so dragi.
Če imaš namen iskat zamrznjenčke jih pojdi.
Kje si bila v Brnu?
lp

Grofica,

midva sva bila v Reprofitu v Brnu za prenosu dveh zamrznjenih darovanih zarodkih, nič, v pfc pa sveži – nič, potem pa so nama ostali še 3 zamrznjenci. In sedaj bova šla po njih. Transfer je 600 eurov (upam, da še) in da nama ne bodo računali hrambe 2 leti….Pa še prevoz, pa je res 1000.

Finančno sva pa tudi midva izčrpana, jaz bi sicer posvojila otroka (črnčka) z vso željo, pa moj nekako še ni v tej fazi….

Če bi bila za, bi rekla konec postopkov,….

Poznam že nekaj parov, ki so posvojili iz otroka iz Afrike. Za Rusijo pa nimam interesa.

Lep dan.

Tudi jaz v Prago,
moj ni za posvojen zarodek, za posvojitev pa sploh ne.
Si bila zadovoljna v Reprofitu? Sem jim pisala za postopek z darovano celico, pa je prvi datum konec septembra. Sploh pa še nisem odločena kaj narediti ali vztrajati ali zaključek vsega.
Zdaj rabim malo pavze po vseh teh čustvenih pretresih.
Lep dan tudi tebi.

Grofica, zelo mi je žal zate…

Vzamita si nekaj časa za vaju. Potem bosta lažje razmišljala kako naprej.

grofica, zelo zadovoljna v Reprofitu, menjala sem klinko zato, ker ni bilo uspeha. Drugače pa nimam besed. Moj tdi ni bil za posvojeni zarodek na začetku, pa se je že omehčal, saj težko gleda, kako trpim ob neuspehih. In on z mano.

Zdaj po 2 letih pavze sem malo zaživela in se ne obremenjujem preveč.SEm pa sedaj v mariboru in sem imela vrsto preiskav, tudi histeroskopijo mi bojo delali, predrli endometrij za naslednji postopek. Bomo videli….

Spočij si, mahnita kam na morje, za nekaj dni. Vem pa, da je težko. Po neuspelih postopkih tudi sama le čepim, in premišljujem. Ampak čas naredi svoje in poceli moje rane….

Želim ti, da bi čim hitreje prebrodila žalost po neuspehu…..

grofica,

si bila v postopku s svojimi ali darovanimi celicami? Moj mož ima azzospermijo in sva bila v postopku z darovanim semenom, sedaj pa zaradi moje starosti še darovana ž.celica….

Bila sem v PFC z darovano celico in zanosila IMN, potem sem šla k Sobeku isto darovana celica, dva postopka.
Zdaj sem pisala v Reprofit pa so mi dali datum 17.9.punkcija donerke, pa še v eno kliniko, kjer pa tok velik preiskav zahtevajo, da me je kar mal strah kje bom vse opravila če se odločiva da greva. Nisem še odločena kaj narest. Ne morem se sprijaznit da ne gre.
Čas bo prinesel svoje.
Želim ti uspešen postopek!

Grofica,

pri sobeku si bila dvakrat? Vedno s svežmi zarodki?

O kateri kliniki še razimšljaš, če ni skrivnosti… 🙂

Cebelica008 ja bila sem dvakrat pri Sobeku. Sveži zarodki.
Razmišljam pa o kliniki Reprofit, če se bom odločila za postopek. Morda je čas, da odneham, nisem še odločena.

Grofica,

ne, ne odnehaj, saj se bo prijelo, enkrat. Jaz bom naslednjič rekla, naj mi vstavijo 3 zarodke, ker se nikoli nič ne vgnezdi, ne darovani, ne moji, nič…..

po zamrznjence grem oktobra. Pojdi po tiste zarodke v pfcu-ju, če je donorska celica, so sigurno dobri. Mogoče bodo pa ti pravi… Ne pusti jih….

OJLA ,punce mene pa zanima ,če ima kakšna odveč PREDNISON 5mg ,ga odkupim.Lp

Ojla punce,

ali je kateri sploh uspelo letos v kliniki Fertimed? Občutek mi daje,da je bilo preveč klicev iz Slovenije
in da nimajo toliko donork na razpolago, ali pa jih slabo plačujejo pa še te so bolj revne glede jajčec……

Mislim,da jim je uspešnost malce padla ali se morda motim?
Ali lahko katera kaj več napiše o tem?

Pozdrav vsem

“Upanje” kako ti gre? Sedaj si verjetno že čez 23 teden, samo počivaj in vztrajaj. Molim zate, sem bila sama v istem položaju iz dneva v dan. Srečno!

Drage punce!
Sem prvič na tem forumu ampak priznati pa moram,da ga spremljam že kar nekaj časa…..vse ste bile moje tihe sotrpinke ampak končno se vam tudi jaz oglašam in tistim,ki vam žal še ni uspelo NE IZGUBITE UPANJA IN VOLJE…..tudi jaz sem prehodila dolgo pot polno razočaranj in priznati moram,da sem skoraj izgubila voljo do vsega ampak končno mi je uspelo…..sem v 12 tednu nosečnosti in sicer ravno pri dr.ŠOBEKU…….

Pozdravljena JERNEJA!
A mi lahko zaupaš tvoj mail naslov,lahko tudi na zasebno. Bi me zanimalo nekaj Info, hvala! Pa seveda čestitke!
Lp

JERNEJA,čestitke tudi od mene ,mene tudi zanima,kateri postopek si imela,pa še par info,kajti jeseni se odpravljam spet k Sobetu,ker tokrat nam na žalost ni ratalo.Na zs ti ne morem poslat,ker nisi registrirana.
lp mila

New Report

Close