Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje prvi znaki nosečnosti

prvi znaki nosečnosti

pozdravljena
kdaj imas pa za dobit m, lahko tudi da je znak nosecnosti, ce ti zamuja naredi test.

Zdravo!
Mestruacije se nisem imela ta mesec in zaenkrt mi tudi nazamuja…imam pa vse znake nosecnosti razen slabosti
Spolni odnos sem imela nazadnje prejsni teden v cetrtek
Nevem kaj naj naredim,a je katera ze bila v podobni satuaciji?
Hvala za odgovor
Lp

Živjo,

Evo tudi midva malo načrtujeva dojenčka in sva skenslala zaščito. Sicer zaenkrat še ne gledava na plodne dni ampak se prepustiva toku. Ta mesec mi je menstruacija zaostajala 8 dni, imela sem tudi boleča prsa in že nekaj dni krče v trebuhu. Priznam, da sem bila že malo v upanju, da je sploh ne bo. Pa je prišla danes, ravno ko sem nameralava narediti test. Zgleda nama še ni bilo namenjeno.

Aja še to..

Zdi se mi, da bi bilo fajn začet jemat folno kislino? Ste jo vse jemale, ko ste začele delat na otročku?

Pozdravljeni
KT jemljem že nekaj let, s partnerjem pa imava redne SO, 3 dni nazaj pa sem pozabila vzeti 2 tabletki. Sedaj pa se mi je pojavila krvavitev. Ali je to zato ker sem pozabila vzeti tabletki, ali je možno da je to implantacijska krvavitev, saj baje lahko zanosiš kljub jemanju tabletk?

Zivjo, stara sem 20let.
S fantom imava redne spolne odnose vendar vedno uporabljava zascito kondom. Sedaj mi menstruacija zamuja ze 6dni in res me skrbi da nisem noseca ker pac saj veste najprej malo brez kondoma potem pa s kondomom.
Ampak se mi zdi skoraj nemogoce da bi zanosila saj mu res ni nikoli prislo brez. Trenutno nimam ravno casa se za nosecnost in otroka in me res skrbi.
Je mozno da mi zamuja zaradi stresa s solo in prevelikim obremenjevanjem zakaj mi zamuja.

Če se ti zdi nemogoče potem se ne sekiraj.

V kolikor pa si v dvomih in je verjetnost pa preveri s testom. Tako preprosto je to.

Pozdravljeni,

sem že veliko prebrala na temo prvih znakov nosečnosti, vendar moram posebej vprašat 😉 Menstruacije imam sicer načeloma redne, vendar se je že zgodilo, da je kdaj nisem imela cca. 2 meseca (nikoli še daljše obdobje-navadno se mi je zgodilo v primeru, ko sem bila pod večjim stresom). Tudi sedaj sem imela zadnjo M v aprilu, maja je nisem imela, sedaj pa bi jo morala po izračunu koledarčka (glede na vse vnešene datume in menstrualni krog v preteklosti) dobiti pred 3 dnevi. S partnerjem sva začela s spolnimi odnosi brez zaščite pred 14 dnevi. Razmišljala sem, da tako hitro tako ali tako ne bo uspela in da počakam na M, potem pa bom lahko natančneje izračunala dobre dneve. Dobro M zamuja komaj 3 dni, vendar pa me mučijo nekateri ˝simptomi˝: kar naprej hodim lulat, včasih mi postane slabo (tudi sredi dneva ne ravno zjutraj), mučijo me rahli krči, včeraj me je začelo pikati v desnem jajčniku in rahlo boleti v križu, apetiti imam dosti manjši kot prej-prej se nisem mogla upreti sladicam, zdaj mi je vse presladko, večkrat imam občutek kot da bom vsak čas začela krvaveti-odhitim na wc a niti pikice krvi, prav tako sem imela dva dni kot nekakšen beli tok-prej teh težav skorajda nisem imela. Sem pa zaradi vsega tega včeraj naredila test in ta je bil negativen (test One Step, ki naj bi bil test za zgodnje odkrivanje nosečnosti). Seveda sem bila malo razočarana, ampak potem sem si rekla, tako hitro ne bo šlo in samo počakam, da pride teta M na obisk. Te sicer še vedno ni, begajo pa me ti spremljajoči se simptomi. Morda nakazujejo M, ki bo vendarle prišla, vendar…zanima me ali je mogoče, da sem vseeno prehitro naredila test ali pa so lahko ti znaki predvsem znaki psihe, ker si seveda želim zanositi. Ima katera podobne izkušnje?

Pri meni je bilo podobno 🙂 ponovi test čez 2, 3 dni. srecno 🙂

In kako se je končalo Tamaris? Če se že je 😉
Pri meni je trenutno že 7. dan zamude. Počutim se zelo napihnjeno, malce me boli kot, da bom vsak čas dobila M, danes pa sem dobila takšen čuden okus v ustih. Prav tako kaj pa vem kako bi opisala, vse ima čuden okus, kot da ne okušam pravega okusa vse ima nekakšen tak čuden priokus. Sem pa seveda zaradi velike radovednosti ponovno naredila test…zopet negativen. Sedaj pa ne vem, se je morda šele pravkar začelo dogajat ali se mi že vse skupaj zdi. Test naj bi bil kar občutljiv, čeprav gre za neke enostavne lističe. Mogoče boljše, da še počakam par dni pa kupim kakšen drug test?

Ojla s fantom že 3 mesece delama na babyju. Zelo si želiva. V glavnem menstruacijo bi mogla dobiti 10 pa zdej Oz jutri bo 4 dni od kar je ni. Pred dvema tednoma so me začela prsi bolet tudi energije nism dosti imela. Pred pričakovano menstruacijo so bili isti siptomi ampak je ni vse do danes. Včeraj me je zelo bolelo v jajčnikih in pekoč občutek v trebuhu. Sili me na bruhanje ampk ne morem tudi na wc hodim vsake dve uri. Bolijo me noge. Danes sem celo drisko dubila malo nelagodna tema.naredila sem si kavo nism spila naredila za jest zmanjša apetit. Mislim zjutraj se zbudim lacna ampak ko si skuham ne morem pojest do konca pa rada jem.. Pred dvema tednoma sem se tudi prehladila in grlo me je bolelo dva dni.
Kaj mislite da sem noseča vem mogoče dela tudi psiha ali pač ne. S testom bi se Malo počakala ali ne.
Ps. Ker ni prišla menstruacija imam bel tok
Hvala za odgovor
Se ena neučakana

pozdravljena , ce ti ze zamuja lahko komot naredis test, tako bos vsaj vedla na cem si.

New Report

Close