Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje prvi znaki nosečnosti

prvi znaki nosečnosti

Sami povem
Ja sem se vprasala in zdaj ka da boma sama doma ker ima stalno ljudi doma on se bova pogovorila kqj zelim neki bo mogel naredit ker tudi njegovo ze sprasujejo in niti nw vem kaj bi Jim rekla kot da naj vprasaj njega bomo vidli kaj se boma zmenila ka tako ne gre vec je treba naredit premix

Martinah drzim pesti, da zbere pogum 🙂

ja upam tudi jaz ka ce ne ne vem kaj bom naredila

Poskusi mu na drugačen način predstaviti stvar, da nebo imel več tega odpora … joj martinah midve sva okupirali to temo tukaj :))) bi bilo bolje, da se pogovarjava privat haha

ne vem vec kako, je trmast ku sto hudicev. ja je res se strinjam je boljsi da se pogovarjama privat ja se strinjam

Kot kaze sem dobila zdaj m po 12 Dneh tako se heca stem to mi tako mess ze jojjj

Joj … skoda !! :/ saj bo pravi cas … jaz mam tud toliko novic samo nevem ce je ravno za tu gor pogovor.

pisi mi pa na mail. [email protected]

Punce pozdravljene,
s bodocim mozem sva ta mesec poskusila v 11 pa nic . spet menstruacija. ja jokam cel dan, on se je napil, oba obupala. oba sva zdrava le ocitno nama otrocicek ni namenjen. 🙁 po tolkih poskusoh sva posvojila mucka da nama dela druzbo. najin mali dojencek je. Sva res oba toliko pod stresom ceprav se je koncno vse lepo uredilo. kaj je vam pomagalo pri zanositvi?

Pozdravljena lola333 vse je v psihi ne se obremenjevat s tem cim bolj sproscena bodi in cim manj mislit na to pa bo pole ratalo bos vidla manj ka bos mislila boljse bo. Bos vidla da bo tako vse je samo v psihi ce je z vama vse v redu je v tem kot sem rekla, cim manj mislit in bo bos vidla bosta tudi zagledala + pole bos vidla da bo tako samo cim manj mislit na to in bit sproscena.

Ne vem sicer kaj pomeni “oba sva zdrava”. V kakšen smislu?
Po letu dni nazaščitenih odnosov brez oploditve, se začne opravljati določene preiskave. Lahko sta oba še tako zdrava, ampak če ima on slabo sebe ali ti denimo neprehodne jajcevode brez strokovne pomoči ne bo šlo.
Tako da kar do ginekologa po kakšno napotnico!

Pozdravljene, po 7mesecih končno test pozitiven. Naj vam povem, da je bil ovulacijski test 2dni prej pozitiven, kot nosečniški… Jaz pa sem zdaj srečka nosečka v 5tednu z glavoboli in bolečimi prsmi. Ne obupat 🙂 ginekologinja mi je rekla: Otrok si sam izbere pravi čas…

mamica55 oooo lepa novica cestitkeeeeee

Ka mi lahko kera od vas pove kaj je to ce ne nosecnost? Menstruacija zamuja 5 dni… trebuh mi bo razgnalo od vrocine in napetosti… tak slab filing je v trebuhu da me ze cist neohlapne hlace tiscijo, in utesnujejo… kar napad tesnobe dobivam cez trebuh… dva dni nazajme je bolelo desno v trebuhu podobno bolecini jajcnikavendar ne cist isto… lacna sem skoz ampak res skoz ko prej nism bla… krce mam v nogah in… pa obcasno se mi vrti in mi je slabo. Imam povecan beli izcedek ki ga pred menstruacijo ni. Test nosecnosti pa pravi da nosem noseca. In sm sesuta. Ze eno leto probavava in ne uspe. Pac teh razocaranj je ze prevec in tokrat mi je telo res govorilo da sem noseca.

Lahko bi bila tudi nosečnost po malo zapozneli ovulaciji, pa test še ni pozitiven. Jaz bi še kakšen teden testirala vsak drugi dan s prvim jutranjim urinom.

Če v tem času ne bo bolje oz. ne boš dobila menstruacije, pa bi ti jaz svetovala pregled pri ginekologu.

Glavo pokonci in srečno!

Kaksne pa so dejansko moznosti da bi resse bila noseca? Menstruacije se vedno ni,… se pa bojim delat spet test in bit pol spet cela sesuta…
Je pa ta zopern obcutek v trebuhu dns precej manjsi… utrujenost pa ne pojena…
Ima katera podobne izkusne dugace?

Kaksne pa so dejansko moznosti da bi resse bila noseca? Menstruacije se vedno ni,… se pa bojim delat spet test in bit pol spet cela sesuta…
Je pa ta zopern obcutek v trebuhu dns precej manjsi… utrujenost pa ne pojena…
Ima katera podobne izkusne dugace?

Thja, če aktivno delata na zanositvi, je možnost vsak mesec nekje 25%. Zapoznela menstruacija je vsekakor pozitiven znak. Tudi izcedek, krči v nogah, napetost v trebuhu… vse to bi lahko bili znaki nosečnosti. Je pa res, da je v praksi nekako tako, da dlje delaš na nosečnosti, več simptomov opažaš vsak mesec; psiha se malo poigra z nami na ta način.

Jaz sicer kaj veliko zelo zgodnjih znakov nosečnosti nisem imela. Pri prvi nosečnosti utrujenost že teden pred izostankom m, ampak takrat se je kasneje končalo s spontanim splavom. Pri drugi, uspešni nosečnosti pa se pred izostankom menstruacije ni dogajalo nič posebnega.

Pa še to – sicer se po enem letu neuspelega poizkušanja svetuje pregled pri ginekologu. Tako da če vseeno ni uspelo ta mesec, ti vsekakor priporočam, da se naročiš na pregled/posvet.

Pozdravljene punce ! Mene pa zanima ena stvar. Ze kaksen teden imam obcutek kot da imam menstruacijo. Taksen obcutek imam v spodnjem delu kljub temu da je do menstruacije se dobre 3 dni. Malo me tudi boli pa malo pokrci ampak nic posebnega bolecina samo tisti obcutek. Je katera imela podobno ko je zanosila ker sem brala tukaj da je lahko nosecnost tudi ce imas obcutek kot da jo imas ampak je potem ni. Hvala za odgovor. Lp

Zivjo Katja ! Nemorem verjeti – opisujes moje trenutno stanje. Edino jaz imam se obcutljive prsi. Jaz jo (ne) pricakujem 10.11. Pa me ze od 31. Crvici itd. Kaksen dan sem celo vsake toliko casa hodila na wc preverjat ali je m prisla pa je se ni. Danes imam obcutek kot da jo imam drugi dan tak ko je bolece ampak sploh ne fejst ko enostavno cutis. Groza ! Trudiva se ze eno leto in potem psiha naredi svoje – pa saj ves kako je 🙂

New Report

Close