Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje prvi znaki nosečnosti

prvi znaki nosečnosti

Sicer pa mene danes tok fejst drzi ta bolecina da sem 1000% da bo prisla M. Kot da jo ze imam ampak mi krci jajcnike al kak bi opisala in danes najbolj boli ze cel dan 🙁

Joj midva se tudi trudiva ze nekaj casa sicer manj saj je komaj sele 6 mesecev mimo ampak je to prvi mesec ko se mi tako dogaja in upam da je kaj na tem. Drzim pesti tudi zate in vse tukaj. Upam pa tudi da mi bo katera povedala ce je imela podobne znake ali karkoli.

pozdrajvljena Katja-t
jaz mislim da katja-t in pikica8 da sta nosecni, zato ker moja sestra je tudi imela na tak nacin kot vidve da bo dobila vsak cas m in na koncu je ni bilo, tako da jaz mislim da sta noseci. pikica8 ti bos vidla prav kmalu na cem si se 3 dni.
katja-t ma kdaj imas pa za dobit m ? Ce ti ze vsaj 6 dni zamuja lahko naredis ze test nosecnosti da vidis na cem si.

Iz tvojih ust v Bozja usesa! Nimam rednih menstruacij zato nevem kdaj bo prisla ali ne in je tolko tezje cakat ! Pikica8 vsaj ve kdaj jo ima jz pa nevem ker mam tok neredno in jo imam vcasih na 45 dni in vcasih na 28.

pole imas isto kot jaz samo jaz z mojim se trudimo ze dve leti. je pa res ja pikica8 tocno ve na cem je.
in bo vidla prav kmalu

ce ne pa poglej kdaj si dobila zaj zadnjo m in ce ti ze zamuja ze per dni naredi test da bos vidla na cem si. ce pa si dovolj potrpezljiva pa pocakaj cel mesel da gre skozi, tako delam jaz zdaj ker jaz se bojim delat testa da bom bila se bolj razocarana.
jaz jo imam pa za dobi 16 joj ta m.

Nisem ziher kdaj je bla prejsnja menstruacija mislim da sem jo mela konec septembra ampak se mi vedno isto nardi da je ni takle dougo! Bom nardila tk da pocakam pa cez par dni test ce nebo prej prsla teta s krvavca ! Vidva pa res ze dolgo delata na tem upam da ti cimprej uspe zanosit !!!!!

Js se javlam… znaki so se vedno isti… cuden obcutek v trebuhu in bolecina in podobno napihnjenosti… ze 2x sem naredila test tako kot ste svetovale… dvakrat je bil negativen kar mi ni jasno… mogoce sem na zadnjem testu videla rahlo crtico vendar nisem prepricana da je res ali jo pac vidim ker vem kje more biti in si jo zelim… sem pa ze 8 dan pozna z menstruacijo…. ne vem vec… ali je mozno da je tezava v testu ki ga uporabljam… uporabljam baby check… kaksne imate ve izkusnje?

razocarana1 po moje si, je res da psiha dela svoje kot pri meni, da so vsi znaki na koncu ni. ma ce se vedno ni zginlo po moje si noseca, pocaki se par dni in naredi ponovno test z kaksnim drugim testem ce ne pa pojdi dat kri.
katja-t to je nekam dolgo da ti zamuja po dva meseca neki ni v redu, saj meni zamuja ma ne po dva meseca tako da je boljse ce gres do svoje g in vprasaj kaj bi lahko bilo in mogoce ti naredi se kaksne preiskave ce ne pa naredi tudi test da vidis kaj je. in obvezno do g.

Je prisla menstruacija 🙁

Zivjo, ni mi jasno, imam zanke nosecnosti, testi negativni, zadnja menstuacija je bila precej cudna,:( Pa se to .. ne testih vztrajno vidim crtice ko jih drugi ne 🙁 Cist sm obupana, ne zmorem vec 🙁 Usak mesec zalost ko pride menstruacija 🙁 Ta mesec sem pa se zamudila priloznost 🙁 Sej ne vem vec kaj, tok dalec sm da mi niti do seksa ji vec :/

katja-t skoda, da je prisla. no pa gres v naslednji krog misli pozitivno da bo ratalo in bo bos vidla.
Pozdravljena Tjasa678 ce ne pa pojdi dat kri lahko da ti tam kaj pokaze, oz tam ko vzames kri je 100% tako da pojdi kar dat kri da vidis na cem si.

Pozdravljeni
M bi morala dobiti 5 dni nazaj, le enkrat se mi je zgodilo, da mi je zamujala.
Imela sem dva nezascitena odnosa z eno osebo (ampak ni bilo niti priblizno ‘koncano’ ‘vame’) in 3 odnose z drugo osebo vedno z zascito (kondom).
Kdaj mi svetujete, da opravim test in kako bi (ce slucajno bo pozitiven) zvedela dejansko s katero osebo sem zanosila, ker kaj pa ce s kondomom kaj ni bilo vredu, ali je sploh mozno to izvedeti?

Hvala in pozdrav

pozdravljena jugo
test nosecnosti lahko ze naredis ce ti zamuja ze toliko casa. glede tega pa da bi zvedela kdo je oce pa ne vem ce lahko bi izvedela tako hitro vprasi tvojo g koga in kaj.

Pozdravljene, z mozem delava na otrocku 3mesece, ta mesec sem imela ovulacijo 6.1. seveda sva to vzela prekleto resno, se zavedava da je to odvisno od matere narave… Vem da je komaj nekaj dni, ampak imam cudne krce, ko kihnem mislim da mi bojo jajcniki eksplodirali. Danes pa me v kriz cudno boli. :/ Zal kakrsne koli krvavitve nism mela, menstruacijo pa imam planirani 21.1 :/

pozdravljena 243
Pocakaj do m in ce je ne bos imela oz da ti bo zamujala naredi test nosecnosti. kadar ti bo zamujala m.

zivjo, bom pocakala. Ali lahko test naredim npr 19. (petek) preden partner odide za 2tedna :/ Res bi rada zvedela skupaj 🙂

pojdi dat kri ce ne drugace ti bo pokazalo prej.

pozdravljena Naja243
a si naredila test ti je kaj pokazal.

Dober dan imam eno vprašanje me že 1 teden bolijo dojke in imam napihen trebuh kaj naj bi blo to
Lep pozdrav Marija

New Report

Close