Najdi forum

Problemi s sosedovo mačko – še kdo?

Tvoj problem je zelo velik v tvoji glavi. Boga si res.

Veste kaj? Tipični slovenčki ( ne vsi), ki mečejo polene pod noge. Ko sem brala vaše komentarje mi je šlo na bruhanje (ne vse) Vsak naj pred svojim pragom pomete…adijo pamet. Pa brez zamere delat pojdite kej ne pa neumnosti tle pisat….

Točno tako MikiMous.
Nikjer ne piše, da na svojem vrtu ne smeš imeti zastrupljenih hrenovk.

Še navodila za uporabo

Nic nimam proti mucam. Prav ljubke so. Ampak lastnik mora poskrbeti za njih in nevsecnosti z njim. Smatra se kot druzinaki clan. Tudi sama zivim v pritlicju bloka in imam probleme z njimi. Otrok ima alergijo na muce, te pa hodijo po mojem balkonu. Poleti mi razmecejo vse perilo. Zenska s sosednjega bloka jih hrani in ima pred vhodom. Ali je to sploh dovoljeno? Se pravi da jaz na svojem balkonu tud cunje ne smem susit? Lohk bi blo zakonsko doloceno da jih moras imet pod nadzorom. Seveda niao niti cepljene niti pregledane…. moji hcerki je en mesec nazaj odpadel sop las…. sedaj imamo kontrole pri dermatologu in niso zavrgli dejstvo, da je lahko macja bolezen. Kaj bo bo pokazal cas…. drugace pa cisto neodgovorno od lastnikov. Tako kot jaz ne dovolim da moji otroci ne skacejo tam kjer ni treba in tam kjer jim ni mesto, tako bi morali lastniki mackov. Ce jih pac imajo naj jih imajo v stanovanju. Mene ne moti da se sprehajajo naokrog, ne pa da jih imam poln balkon…. da imam vse umazano od njih.

Je kar lepo zakonsko določeno, da morajo biti tudi mačke pod nadzorom. Ampak… Prijav ni, posledično ni ukrepanja, na drugi strani pa ogromno ljudi, ki vpije, da mačka rabi svobodo in da je normalno, da ti serje v teglc rož.

Kar se hčerke tiče – kakšna mačja bolezen? Kaj naj bi to bilo? Ker če gre za sum na mikrosporijo, kar ni mačja bolezen (ok, nekateri jo tako poimenujejo), bi morala biti tvoja hčerka že zdavnaj zdravljena in stestirana in na to se ne čaka en mesec.

Edina je mikrosporija, ki se lahko prenese. Mačku se že vidi po močno uničeni dlaki. Drugače pa o bolezni, ki bi jo mačka, ki občasno pride na drug teritorij nisem slišala. Še manj pa dobila karkoli od kakršne koli mačke, ki je šla čez moj vrt. Pa to ne morš verjet, kaj folk piše. Kaj pa vsi ti strupi po vrtu? Ki ubijajo vse živo, tudi ptice. Najprej izločite vse nevarne snovi z vrta. Je dosti alternativnih zadev. Stric google vse najde))))))

Mene pa moti ko mi ponoči zasedejo blazine na stolih jaz pa potem čistim oz. ne smem ker sem alergična na mačjo dlako cela šekasta moram vzeti tbl. a je kakšna zadeva da odganja mačke oz.naravna kar pač mačkam ssmrdi a kdo ve ? hvala

Mene pa moti ko mi ponoči zasedejo blazine na stolih jaz pa potem čistim oz. ne smem ker sem alergična na mačjo dlako cela šekasta moram vzeti tbl. a je kakšna zadeva da odganja mačke oz.naravna kar pač mačkam ssmrdi a kdo ve ? hvala

Kaj pa opcija bi čez noč pospravila blazine notri? V tem času se itak navlažijo, če so zunaj…

New Report

Close