Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija pozabljena tabletka Qlaira

pozabljena tabletka Qlaira

Pozdravljeni, nič posebnega ne svetujem, jemljite KT naprej po urniku.

Matjaž

Se pravi so možnosti za zanositev male?

Da.

Pozdravljeni,

Tablete Qlaira imam že 6 let in učeraj sej mi je prvič zgodilo da sem pozabila 23 tableto in je šlo že več kot 12 ur mimo, zadnji spolni odnos sem imela en teden nazaj.. No problem je v tem da sem danes zjutraj vzela to 23 pozabljeno tableto.Zdaj pa nevem al naj začnem z novimi tabletami tk ko pise ali naj nadaljujem s temi naprej (glede na to da sem danes že vzela pozabljeno tableto) ?

Pozdravljeni,

qlairo jemljem ze skoraj dve leti. Včeraj sem pozabila uzeti 22.tabletko in sem jo (preden sem prebrala navodila) popila danes zjutraj (minilo je cca 13 ur). V navodilih pise, da je nebi smela popiti in bi morala nadaljevati z novim ovojčkom. Ali naj nadaljujem s tem ovojčkom do konca in zvečer uzamem tudi današnjo tabletko?ali naj začnem z novim ovojem?spolnih odnosov nisem imela v zadnjem tednu.

Pozdravljeni,

ponavadi sem zelo natančna glede jemanja KT, tokrat pa se mi je zgodilo, da sem pozabila celo dve tabletki 😐 (bila sem na dopustu in spremenjeni rutini), to je 13. in 22. tabletko. Spolnih odnosov nisem imela. Naj jemljem tabletke naprej on poskrbim za dodatno zaščito ali popolnoma neham in počakam 1.menstruacijo in začnem s KT Qlaira čisto znova na 1.dan?

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

[email protected]

 

Kontakt za sexy klepet.

New Report

Close