Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija odstranitev modrostnih zob

odstranitev modrostnih zob

Pozdravljeni,

kakšno je stanje sedaj? Če je prisotno kljuvanje in oteženo odpiranje ust, pa po možnosti še zatekanje, je potrebno vzeti antibiotike. Oglasite se pri svojemu zobozdravniku ali kirurgu, ki vas je operiral.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

Pozdravljeni,
Meni raste desno spodaj modrostni zob, imam rahle bolecine ampak mislim da je to normalno. Zanima me ce je mozno,da mi je malo skrivilo ostale spodje zobe? Zob je malo viden pri sedmici. Hvala za odgovor

Pozdravljeni,

seveda je možno in stanje se bo še slabšalo v primeru, če modrostnik ne bo imel prostora za izrast. Predlagam, da naredite rtg slikanje celotnega zobovja in analizo prepustite zobozdravniku, ki bo ocenil ali je potrebna odstranitev omenjenega zoba.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

Pozdravljeni, prosila bi za pomoč. V torek so mi odstranili modrostni zob. Bolečine so sicer manjše ampak oteklina je še zmeraj. Hladim že non stop po 3xna dan po ene 25min in oteklina se nikakor ne zmanjša. Kako lahko to vredim? Ali mislite da je kaj narobe, kot sem omenila bolečine so manjše. Prosim za vase mnenje.
Lp

Pozdravljeni,

opisujete popolnoma normalno stanje. Led pa lahko na koži imate samo do 5 min, saj si boste drugače pridelali ozebline.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close