Najdi forum

odbojka – rekreacija

Mi še vedno rabimo igralca/igralko za rekreativno odbojko
Pokliči 051 373 120 (Marta)

Pozdravljena Marta,

od kod ste oz. kje igrate rekreativno odbojko? Hvala za vaš odgovor, pozdrav.

P:S: je kdo tukaj, ki bi si želel igrati odbojko v Mariboru, da se formira nova skupina? Javite se vsi zainteresirani.

Lep pozdrav,

Tejči

Da bo dopolnili ekipo iščemo dodatne igralce/igralke za rekreativno igranje odbojke v telovadnici za sezono 2015/2016. Lokacija Ljubljana, termin četrtek me 17h in 18.30 uro. Prijave zbiramo na email: [email protected]
lp
Boris

Hej Tejči, za odbojko se zanimam in to v Mariboru, vem, da sem pozna, pa vseeno me zanima, ce rabite se kaksno moc zraven, kontaktirate me lahko na 051/427-585- Anja

Pozdravljeni!
Ali je še kje v Mariboru kaj prostora v kakšni ekipi za igranje odbojke? Rad bi se vam pridružil.
J.J.

Živjo
mi iščemo enega rekreativnega igralca za odbojko v dvorani. Pokličite na 051 373 120 Marta

Živjo, če želi kdo igrati odbojko v dvorani, potrebujemo še par igralcev v tej sezoni. Igra se vsako sredo 19:00-20:30 v športni dvorani v Škofljici.
Lp, Davor 031236063

p.s.: poskusiš lahko že danes 🙂

Potrebujemo še enega igralca/igralka za rekreativno igranje odbojke v telovadnici za sezono 2016/2017. Lokacija Ljubljana, termin četrtek me 17h in 18.30 uro. Prijave zbiramo na email: [email protected]
lp
Boris

Zivijo. Je mogoce kdo s primorske regije zainteresiran za odbojko?evo kontakt: [email protected]

Potrebujemo še enega igralca/igralka za rekreativno igranje odbojke na mivki, sezona 2017, lokacija Ljubljana – Šiška, termin ob ponedeljkih med 19h in 21h uro. Prijave zbiramo na email: [email protected]
lp
Boris

New Report

Close