Najdi forum

odbojka – rekreacija

Tudi jaz.

[email protected]

LP

Js se bi pridružla kakšni skupini rekreativne odbojke v Ljubljani. Če kdo ve za kakšno varianto naj me prosim kontaktira na: [email protected]

zdaj so vam zaprli telovadnico na Ježici 🙁

Mito Šinkovec http://www.telodrom.com Center Telodrom http://www.mito.si Mito stran https://www.facebook.com/Telodrom/ Faceebok

tudi jaz že kar nekaj časa iščem kakšno skupino rekreativne odbojke v lj, pa je ni in ni. zasedena sem od pon do čet od 15.00 – 21.00 vse ostalo imam čas. če boste kaj sestavljali mi lepo prosim sporočite na mejl: [email protected]

tudi jaz sem zainteresirana za igranje odbojke, čas skoraj ni ovira v kolikor je po 17.uri.sem iz postojne, pripravljena sem se tudi pripeljat v lj, kp,….

mail [email protected]

lp,
nives

Pozdrav,

sem zainteresirana za rekreacijo v obliko odbojke na relaciji Trebnje-Ivančna-Grosupje ali LJ. Zato če se kje kaj dogaja v tej smeri in je še kakšno “mesto prosto” se javim. Stara sem 38 let (ta leta so samo kot “dodatek”, sicer pa nepomembna).

moj mail: [email protected]

živjo

Smo luštna ekipa ki že tretje leto sodelujemo v neki rekreativni ligi v Komendi. 1x tedensko pa imamo rezervirano telovadnico na Brezovci. Tekme v ligi so 1x na dva tedna. Gre za mešano ligo kjer igrajo fantje in punce. V kolikor si zainteresirana me lahko pokličeš ali pošlješ email na
[email protected]

LP JAnez
041 676 234

hojla te še zanima igranje odbojke?igrali bi jo ob torkih 20.30 h v Dobrovi ( polhov gradec ) nas je žal premalo in se še zbiramo.Igramo pa kar dobro ;). Lp

Jože

Lahko mi pišeš na mejl.

[email protected]

Hojla

me samo zanima če bi igrala odbojko v dvorani.Manjka nam par igralcev.igrali bi jo ob tortkih ob 20.30 h v Dobrovi ( polhov gradec ).Smo pa kar dobri ;)si za?

Lahko mi pišeš na mejl :

[email protected]

Lp

Jože

Hojla ! Iščem par ljudi za odbojko ob torkih 20.30 h igral bi pa v Dobrovi.Lahko povabiš tudi prijateljice 🙂 tak da bi nas bilo celka 10 do 12 ljudi.Tako da si vabljena.Igral bi pa crelo sezono :). Aja pa so kar dobri ;).

Prosim sporoči.Lp

Jože
moj mejl:
[email protected]

Zdravo!

Sem Aleš in živim v LJubljani na Tržaški cesti,

A je kje kakšna skupina, ki igra odbojko v Ljubljani?

LP Aleš

Hej Mariborčani!!!

Zanima me, če se kje v MB igra odbojko, tako rekreativno, 1x-2x na teden, zvečer?

Sem igrala nekaj let, ampak sem na novo preseljena v MB in ne poznam nikogar, ki igra odbojko tukaj. 🙁 Jo pa zeloooooo pogrešam, tako da prosim za kakršno koli informacijo.

Aja živim pa v centru MB, pri parku; če je slučajno kje blizu kaka dvorana in skupina, ki potrebuje še eno članico. 😉

Zdravo.

Iščem igralko ali igralca odbojke ali več njih. Sestavljamo ekipo za dvoranosko odbojko, trenutno nas je 8-9, radi bi pa da nas bo 12.

Igrali naj bi v Ljubljani na Rudniku v sredni šoli za glasbo in balet.

Večina nas že igra skupaj ob sredah sedaj bi pa radi imeli še en termin pa nas je premalo.

Je kdo za?

Živjo, če še rabite igralce za odbojko v Lj bi se prijavil 🙂 moj mail [email protected]. Lp

Zdravo MiroMiro,
Tudi jaz se prijavim za odbojko, če še rabite igralko 🙂 [email protected]
lp
Anja

Zdravo!

MiroMiro, se lahko dobijo še kakšni podatki za tole odbojko? Mene bi tudi zanimalo, če je seveda to še mogoče. Mail: [email protected]

Tudi jaz bi se prijavila za igranje odbojke; če ni starostne omejitve: [email protected]. lp

Zelo si želim rekreativno igrati odbojko.V sš sem jo igrala kar dobro. Je mogoče se še kje priključiti zraven v CELJU ali kje v okolici?

@MiroMiro tudi jaz sem resen kadidat za ekipo.
Sem aktivno igral v drugi slovenski odbojkarski ligi, sedaj pa ze kaksnih 5 let ne migam pa bi z veseljem spet zaigral.

moj mail: [email protected]

Živjo! 🙂

Tut jst sem včasih 11 let trenirala odbojko, a je na žalost klub propadel.
Kakšna rekreacija ali pa potem resno igranje bi mi bila dobrodošla.
Vsaka informacija ali pa kontakt sta dobrodošla na: [email protected]

Hvala že vnaprej in uživajte 😉

New Report

Close