Najdi forum

odbojka – rekreacija

Če kdo želi igrati odbojko z zmernimi rekreativci v Ljubljani, naj se javi. Ponedeljek od 17. do 19.h ali torek od 19.h do 20.30. Telefon: 031 368 014. Alenka

Živjo!

Ker smo se z družino pred kratkim preselili bi se z veseljem pridružil kaki rekreativni skupini pri igranju odbojke. Če imate še kako prosto mesto pridem z veseljem. Oba termina mi načeloma ustrezata.

LP
Ivan

Alenka živjo,

imela bi dva vprašanja glede odbojke. če lahko…A gre lahko tudi za začetnika? Ker tu zgoraj vidim, da so nakateri ta šport trenirali. In drugo, jaz imam namreč neurejen urnik dela in me zanima, kako je s tem, če recimo nebi mogla hoditi redno na isti dan?! Ali je možnost: ali ponedeljek ali torek?!

Hvala za informacijo..:)

Lp, A.

Živjo

Potrebujemo igralko/igralca za rekreativno odbojko. Termin srede ob 19ih okolica ljubljane. Trenutno nas je 10 ciljamo na 15.
Zainteresirani pišite na [email protected]

LP

Hojla!!!

Še vedno rabimo nekaj igralcev za odbojko – rekreativno, v ponedeljek od 17.30 do 19.h v športni dvorani Gib na Drenikovi. Nismo nikakršni hudi profesionalci, nismo pa niti čisti “peki”, smo vseh starosti in obeh spolov. če se nam želiš pridružiti, kliči Alenko na: 031 368 014.

pozdravljeni,

za termin odbojke ob sredah, ob 19h, lokacija škofljica…iščemo 2-3 igralce ali igralke…tudi lepši spol je že prisoten 🙂

resni in zainteresirani sporočilo na [email protected]

hvala

Jure

Živjo, a še iščete kandidate za igranje odbojke v ponedeljek v GIB-u?

Živjo 🙂

Ali kdo ve, če se slučajno kje v Bežigradu igra rekreativna odbojka?

Hvala za odgovore že v naprej 🙂

Lepo se imejte 🙂

hej!
a je kdo za odbojko v MB?

strastni igralci
Re: odbojka na mivki – rabimo igralce !!!!!

07.03.14 16:53
Hojla!!!

Če bi kdo igral odbojko na mivki – od maja do oktobra, mi še rabimo nekaj igralcev, vsaj štiri ali pet – igrali bomo na igrišču v Klečah, to je v Šentvidu pri Ljubljani, cesta v Stegne. Igramo čisto povprečno odbojko, nič vrhunskega, in se zraven zabavamo.

Igrali bomo vsako sredo od 18.h do 20.h. Pridite zraven!!! Pokličite na telefonsko številko: 031 368 014.

Alenka

Tudi v Gibu se nam lahjko še kdo pridruži.

031 368 014 Alenka

pridružite se nam na mivki
Re: odbojka – rekreacija

07.03.14 16:56
strastni igralci
Re: odbojka na mivki – rabimo igralce !!!!!

07.03.14 16:53
Hojla!!!

Če bi kdo igral odbojko na mivki – od maja do oktobra, mi še rabimo nekaj igralcev, vsaj štiri ali pet – igrali bomo na igrišču v Klečah, to je v Šentvidu pri Ljubljani, cesta v Stegne. Igramo čisto povprečno odbojko, nič vrhunskega, in se zraven zabavamo.

Igrali bomo vsako sredo od 18.h do 20.h. Pridite zraven!!! Pokličite na telefonsko številko: 031 368 014.

Alenka

je kdo za odbojko v mb?

Tudi mi iščemo dodatne igralce (dve punci ali en fant in ene punca) za odbojko na mivki od maja do oktobra. Igrali bomo na igrišču v Klečah, v Šentvidu pri Ljubljani, cesta v Stegne. Igramo povprečno rekreativno odbojko. Trenutno igramo v telovadnici na Viču, kjer se lahko pridružite, da se spoznamo. Termin ob ponedeljkih od 18h do 20h. Kontakt na mail: [email protected].
Boris

V Mariboru-okolici igramo čez vikende odbojko na eni privatni parceli na travi z mrežo. Volleyball, lahko se nam pridružiš in vsi ostali zainteresirani. Mi tudi igramo čisto povprečno odbojko in se zraven zabavamo.

Živjo
vsem ljubiteljem odbojke. Začenja se odbojka na mivki pa tudi naša ekipa potrebuje vsaj še tri igralce, igralke. Smo rekreativci. Igramo ob četrkih od 19-21 ure v Ljubljani.

LP
Marta (051 373 120)

Sicer ne vem, če je tema še aktualna, ampak tudi mene mika, da bi igral odbojko. Imam 21 let, igram solidno in me je nedavno na morju zamikalo, da bi jo ponovno začel rekreativno igrat. Če kdo išče igralca napišite mail ali številko in vas bom kontaktiral. Iščem predvsem v Ljubljani in okolici.

Živjo
mi še vedno iščemo igralc/igralke za odbojko v dvorani, če je kdo ki bi se nam pridružil prosim pokličite, ker že igramo. LP
Marta (051 373 120)

Se še kje lahko pridružim pri odbojki?

Se lahko še kje pridruži odbojki – Kamnik in okolica?

New Report

Close