Najdi forum

odbojka – rekreacija

M-lj. bi zares.

Jaz – jagodka – tako ali tako.

Torej: Nina2 + m-lj. + jagodka+…še kdo?

jaz tudi.

Živjo,

slučajno sem naletela na tole vaše dogovarjanje glede odbojke. Če imate še kakšno mesto v ekipi, bi se vam pridružila…. A sem prav razbrala, da naj bi igrali ob torkih blizu pedagoškega faksa? In cena?

hvala za info,

lp, Alenka

No, punce, ste se uspele kaj zmeniti? Mene že nekaj časa drži, da bi spet igrala, pa ni ekipe, ki bi imela prostor zame. Bi se pa pridružila tudi mešani ekipi, sicer raje v četrtek, ampak bi šlo tudi torek.

Nina

Otroke naučimo, kako naj mislijo in ne, kaj naj mislijo!

MI potrebujemo cck. še tri osebe ki bi igrali odbojko in že kaj znajo.Imamo termin ob torkih ob 20.30.Če je kakšen interesent naj me kontaktira.

Še vedno iščete člane, al je vse polno?
Odbojko sem včasih tko mal igral, tko da neki že znam. Bi mi pa rekreacija mal koristal

lp

Jaz tudi, jaz tudi. Kdaj, kje… Sporočite, sem iz LJ, če ne bom najstarejša med vami… Sem pa v OŠ in SŠ tekmovala in smo bile za Bežigrajčankami ponavadi druge v državi… Jupi…

Živijo !
Vidim, da se ta iniciativa že kar nekaj časa rojeva.
Tudi jaz bi zelo rada igrala odbojko.
Žal nisem zasledila te teme že prej. Sem obupala nad idejo o dvoranski odbojki in čakam poletje.
Imam še vsaj dve prijateljice, ki bi se tudi pridružile. Vseeno nas ni za ekipo.
Zanimivo bi se bilo zmenit za poletno sezono – od maja naprej… na mivki.
Živim v Ljubljani.
Lani smo se pridružili neki družbi, letos pa bi rada, da bi prišla skupaj s ta pravimi ljubitelji tega čudovitega športa.
Igrali smo na igrišču Franci na Balanci (Koseze). imajo 3 igrišča. Mislim, da je ravno tak čas, da se prodajajo sezonske karte (zakupi igrišča)
Vesela bom, če bo zadeva zaživela 🙂
Meni ustreza torek ali četrtek ali tudi kak termin ob vikendih

Pozdravček
Tatjana

Mi iščemo par igralk ali igralcev za odbojko. Termin naj bi bil četrtek ob 20-21.30, ni še potrjeno, ker šola še ni dala seznama (tako smo imeli lani). Igrali smo na Kosezah v Ljubljani. Pa prosim kandidate ali kandidatke ki že obvladajo. Lahko se mi javite na mail: [email protected]

mi pa iščemo koga, ki bi igral hokej. Nekaj nas manjka. (Celje)

Mito Šinkovec http://www.telodrom.com Center Telodrom http://www.mito.si Mito stran https://www.facebook.com/Telodrom/ Faceebok

Obvladajo – koliko?

Kaj je kdo zainteresiran za Maribor?

jaz sem zainteresirana za v Mariboru

Pa jaz tud, pa še en. Sam more nas bit vsaj 12.

Avgusta1

toliko obvladajo da znajo podat v roke, ne enkrat 2 m levo drugič pa 2m desno. Lej, pridi, pa boš vidla kok mi obvladamo, mi bomo vidl kok ti obvladaš pa se bomo zmenil. Ne igramo profesionalno, ampak tko, za rekreacijo. Javi se mi da ti povem kdaj pa kje. 041/49-055
lp
Domen

zmotil pri cifri: 041/495-055
lp
Domen

Jaz sem tudi zainteresiran za Maribor.

evo jaz tudi že nekaj želim čisti rekreativno igrati odbojko….tako da me lahko dobite na gmailu…[email protected]

Zdravo!
Če ste zainteresirani za odbojko v Mariboru se mi javite na [email protected]
zaenkrat potrebujemo nekaj igralk ker nas v ženski ekipi stalno primanjkuje. Sestavljam pa tudi mešano ekipo, tako, da se javite pa bomo vidli.

New Report

Close