Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost OBMP – IVF 2023

OBMP – IVF 2023

@eva24, enako jaz. Tudi za mano je prvi neuspeli IVF s svežim prenosom, sedaj me čaka v ponedeljek prenos enega samcatega zamrznjenčka 🥰 Tako da izkušenj z odmrzovanjem nimam, upam pa, da se bo vse lepo izteklo in enako želim tufi tebi! 🍀

@eva24 ko prides na prenos pingvincka in ko cakas v cakalnici z ostalimi puncami pride embriolog in pove da so vsi preziveli. Do sedaj nisem slisala za nobeno da ne bi ko sem bila jaz. Mi je pa ena punca na pregledu razlagala da se je to njej zgodilo 2 x v prejsnjih prenosih, nemogoce ni pravilo pa tudi ne. Srečno!

🤬🤬 sm zdej ze prou malo jezna 🤬🤬

Najprej sem v Leonišče, preko obrazca, poslala za telefonski posvet 30.12., potem, ko ni bilo odgovora,sem ponovno poslala 8.1., zdaj pa sem najprej dobila odgovor, da sem vodena pod št. Xxxx, dne 9.1. in danes dobim enak mail? No kdaj dobim pa datum za posvet? Koliko časa rabijo, da dobiš datum? Hvala za odgovore

@eva24 jaz sem bila decembra na prenosu zamrznjenčka in so odmrznili 2, ker en ni preživel.

ostala dekleta, danes sem dobila sporočilo iz LJ, da me ta mesec ne morejo sprejeti na prenos, ker so že vsi termini polni in, da upajo, da me bodo lohko naslednji mesec sprejeli. Malo sem razočarana.
je katera tukaj, ki je zanosila z 🐧?

je še katara tu, ki je prenešena iz Dravelj?

Odgovor na objavo uporabnika
Glove38, 12.01.2024 ob 13:38

@eva24 jaz sem bila decembra na prenosu zamrznjenčka in so odmrznili 2, ker en ni preživel.

ostala dekleta, danes sem dobila sporočilo iz LJ, da me ta mesec ne morejo sprejeti na prenos, ker so že vsi termini polni in, da upajo, da me bodo lohko naslednji mesec sprejeli. Malo sem razočarana.
je katera tukaj, ki je zanosila z 🐧?

je še katara tu, ki je prenešena iz Dravelj?

Kako to sploh poteka v LJ? Jaz sem jim pisala, da mi aktivirajo napotnico sedaj v januarju po posvetu in so mi. A to sedaj pomeni, da ko dobim M, ne morem v prenos, ker je že polno? So mene že šteli za ta mesec ali ne? Ve katera, kako to vodijo?

@Glove38 Mene so včeraj naročili na sprejem 13. dan ciklusa, kar se mi zdi zelo pozno. Opozorila sem, da so moji ciklusi dolgi cca 25 dni, prejšnji je bil npr samo 22 dni. Pri meni je 13. dan torej lahko že prepozno, saj lahko zamudimo ovulacijo. Dali so mi samo na izbiro da pridem 13. dan ali se javim ob naslednji menstruaciji.

Punce, se je kateri zgodilo, da je bila sprejeta prepozno in je bila ovulacija že mimo? Resnično sem razočarana, decembra niso sprejemali zaradi zaprte klinike, januarja pa očitno ni dovolj terminov. Ne razumem, kako je to mogoče in kako je lahko popolnoma vseeno da se prenosi zamikajo iz meseca v mesec.

@eva24 jaz sem imela 6 zamrznjenčkov, pa samo en ni preživel odmrzovanja, ravno v zadnjem prenosu, ko sem želela da prenesejo dva…

Jaz vam svetujem, da odprete novo temo za letošnje leto, saj smo že na polovici januarja in bodo tako novinke lažje sledile.

 

Glede dogajanja v Lj pa sem brez besed, odkar so prevzeli pacientke iz Postojne se je odnos in kvaliteta drastično poslabšala, pošiljajo te iz prenosa v prenos brez sprememb, brez preiskav, ker imajo pacientk preveč se sploh ne obremenjujejo, če pa tebi že 7x ni uspelo, samo rečejo prijavite se za naslednji postopek…

Nova tema za 2024

Ginekologija

 

OBMP – IVF 2024

 

@Oblak159 jaz ti svetujem da spremljaš ovulacijo s testi in ko bo test pozitiven obvezno javiš na kliniko.

Jaz sem bila prej v Dravljah. In od tam v LJ prestavila 2 zamrzjenčka. Dva so mi potem v LJ vstavili, eden se je hvala bogu prijel in imam doma 20 mesečnega fantka.

Greva pa zdaj z mozem se v 1 postopek..od začetka..zal nimava več zamrzjenckov

Pozdravljene, sotrpinke. 🙂

Po pomoti najprej pisala tukaj. 😆

Se slišimo na OBMP 2024.

 

 

 

Živjo punce ❤️

eno vprašanje imam, če je katera imela kako podobno situacijo. S partnerjem sva dala čez sva neuspela IUI postopka in sedaj čakava na uspešnost tretjega. Po teh postopkih pa je ginekolognja rekla, da naj bi začeli z IVF postopki. Zanima me ali je potrebno ponovno na komisijo dati papirje in potem se šele lahko začne IVF postopek ali mogoče to ni potrebno, saj je bila komisija že za IVF postopek?

najlepša hvala za odgovore ❤️ vsem puncam v postopku želim veliko sreče in moči. ❤️

Zdravo punce,soborke ❤️

Včeraj sem imela prenos zamrznjenčka,danes kar močni krči,boleči…hodim v Ljubljano. Je mogoče katera tudi tam v tem času ☺️

Ste imele tudi vi krče? In kako ste bile uspešne z zamrznjenčki. Vstavili so mi enega in rekli da še en me bo čakal za čez 2 leti ❤️

Lp vsem in srečno

New Report

Close