Najdi forum

NOSEČKE-MAJ 2012

prvapikica…kr počasi….naša je dons mesec dni stara, sm šla za slabo uro na kolo. Naša se tud ni hotla spustit, pulz ji je padu in je bil urgenten carski rez. kje si pa ti rodila?

rodila sm na jesenicah, k sm z jesenic, tamaumu je tudi pulz padu pa zelena voda je bila….danes je star 12 dni, evo matra atija lihkr ga je previu pa se je tko spet pokakau :)))) moj lumpi heheh

Naši je tud pulz padu zato urgentni carski rez…naša je atija pokakala…je bla pokakana in potem ji je hotel zamenjati plenico, vmes je pa kakala in to tko da je bil ves zelen po srajci in hlačah….in to na njegov rojstni dan…mu je dala darilo.
Fajn je rihtejte, čas gre prehitro naprej, Je treba uživat vsak dan.

Hej mamice!

Jutri imamo pa mi že en mesec….Mala je vsak dn bolj živahna – krčki so prisotni ampak v dosti blagi obliki (zvečer kako uro do dve), drugače pa je vse super. Edino zaprta je bila 3 dni in potem se je kar naenkrat odprlo in sedaj spet spimo cel dan in ponoči spimo tudi do 7 ur 🙂

Kako ste kaj ve? Upam,d a se imate lepo in uživate te lepe sončne dneve 🙂

Oj mamice….evo pa nismo več srečke nosečke…k vidm kako nosečnico se spomnim kako je blo nedolgo nazaj…kako je brcala v trebuščku….trebuh je ostal, zdej pa zunej brca…ko sm bla noseča so me vsi spraševali kako sm…..zdej jim nism več pomembna, vsi sam sprašujejo kako je hčerka:)
Naša bo v torek stara že 6 tednov…men se zdi, da gre vse prehitro mimo. Vsak dan maksimalno izkoristimo, se sprehajamo…jaz tudi že kolesarim….počasi, previdno…je treba pridt v formo:)
Tud naša spi ponoči včasih po 6 ur skupej, drgač pa načeloma 3-4 ure skupej…..
Krče imamo, malo pomagajo sub simpex kapljice….za silo…tok da so krči sam slabo uro, ne dve al tri ure skupej.
Uživejte, pazite na svoje sončke, da ne zakuhajo na sončku…..

Pozdravljene majčice!

Kako se rihtate? Jutri imamo 7 tednov in smo že bili 5 dni na morju in to v prikolici. Vse je blo tipitopi razen vročine :(. Če bi bilo 10 stopinj manj bi blo pa že kičasto 🙂 Mala je spala po cele dneve, vmes smo jo namakali v bazenček in je vse super prenesla 🙂

Krčkov kot po čudežu ni več – pravijo da zaradi tega, ker jo nepresano dojim, tudi na 10 min če si to želi. Tako da vam polagam na srce, dojite malčke kadar si želijo, ker včasih si želijo samo bližine in malce crkljanja :).

Aha pa zredila se je nenormalno veliko – za 1,5 kg v 1mesecu 😛 in to samo z mojim mlekom 🙂

Uživajte in lepo poletje želim 🙂

Naša bo 8.7. stara 2 meseca…kako hitro gre čas. Imamo se super, punca je pridna, ponoči spi 6-8ur, podnevi pa 3-4 ure. Super je, ko veliko gleda, opazuje…..lep je ta svet, srečna sem.
Super Brann, da imaš toliko mleka….krasno.
Naša si ne želi biti preveč v naročju, rada je na igralni podlogi.
To ni nenormalno veliko 1.5kg v 1 mesecu, to je normalno.
Koliko je bla njena porodna teža in koliko teža v prvi posvetovalnici? Kaj pa velikost?

Radi se mejte, velik se crkljajte pa uživejte.

Ooo lepo slišat pikA, da se imate fajn.

Teža naše je bila 2690, pri pediatrinji pa 4330 – je sama rekla, da je sicer super da se je toliko zredila ampak da načeloma dobivajo pol manj na kilaži. Velika je bila 49, sedaj ima pa že 54 cm. Ampak naša se ne da – ona bi jedla skoz. Tudi naša spi ponoči (danes je podrla rekord 10 ur spanja brez hrane), popoldne pa vsak dan drugače – danes recimo je bil pokonci skupaj vsega cca 2 uri (zaenkrat).

Upam, da tako ostane, saj ko se zbudi je spočita in se smeje in opazuje in se vidi da je srečna (kot mami in oči).

Lepo se imejte

10 ur…pridna…naša pa zdej po 8 ur spi ponoči….pridna res. Podnevi se ji pa vedno kej dogaja….pa že ve, koga lahko okrog prsta vrti:))
Ja, naša je tud dobrovoljček, kot midva….se smeji, opazuje, gleda okol……res lepi trenutki.

Če jo dojiš te ne nakurjo če se zredi preveč…če pa si na dodatku pol je pa pediater hitro hud lahko. Ampak glede na nizko porodno težo je to čist ok…..

Naša bo jutr 2 meseca stara (men se zdi kot bi glihkar rodila). Do prve posvetovalnice se je zredila 1400g.

Uživej s svojo hčerko, pri nas uživamo vsak trenutek.

hojla,
se še jaz malo javim. Tud naša pupika je zelooo pridna. Danes teden bo 2 meseca in bomo imeli tud krst skupaj z rojstnim dnevom našega fantka, ki bo jutri dopolnil 3 leta. Res taki lepi čustveni trenutki in spomini. Vedno okrog rojstnega dneva malega, postanem cmerava:))) Zdaj pa pečem majhno tortico za njega, da jo jutri razreže:)
Skratka- Tajda prespi celo noč, prvič jo nahranim zjutraj okrog 6, včasih še kasneje. Zvečer pa nazadnje ob pol desetih. Podnevi pa je na 3-4 ure in tud veliko spi. Zdaj že občasno ostane budna, ampak ne dolgo. Bratec jo je lepo sprejel. Zredila se je do prve posvetovalniec 1 kg in zrasla 4 cm. Se mi zdi kar veliko, glede na to, da prespi vse nočne obroke (že takrat je) pa podnevi je na 3-4 ure.
Koliko berem so vse majske pupike tako pridne:)))
Komaj čakam tud avgust, ko se končno odpravimo na morje…in to za 15 dni. Jupiiii:)

Lepo se cartajte:)

Levinja15, tako hitro boste imeli krst? Pri dveh mesecih?
Uživejte na morju, radi se mejte.
Majske punce so vse zlo pridne.

Pozdravljene,
kako ste kaj? Pa vaši sončki?? Naša pupika zelooo pridna,dopolnila 2m in pol. Spi celo noč Prvič jo nahranim ob pol sedmih zjutraj, pol še pa spiva do pol desetih. No, čez vikend, ko je ati doma, jaz z njo, drugač pa me ob pol devetih večji škratek zbudi. Imamo se lepo. Tretji r.d. i n krst naše male piške smo dali skozi. malo je vreme biksalo, drugač pa je blo lepo.
Pika-prvega smo tud pri 2 mesecih krtsili. Meni je lepo, ko je še tako malo, nedolžno bitjece, ki te pogleda malo, ko jo z vodo krstijo, pol pa spi dalje:)))
Zdaj pa še 3 tedne in morje:)
Kako ste ostale?
Čas res hiti
Lp

Čas beži, v sredo bo stara tri mesece…neverjetno hitro. Pridna je, spi celo noč….vsak dan nekaj novega odkrije. Je prava akrobatka…ja, bo športnica tako kot midva:))
Uživejte in radi se mejte.

Kje ste majcice, kako ste. A se ze kj pripravljate na sluzbo? Jest uzivam se te zadnje mesece. Kako pa vasi pikci,? Jest uzivam v vsakem nasmehu,glasu,pogledu,ki ga dobim od sina:-) no lepi se mejte….

Hey hey…
evo, še par dni pa bo Maia stara 9 mesecev. Kako hitro mineva čas. Dnevi so kot minute.
Kje ste še ostale majčice 2012?
Kako so kej vaši malčki, mate zobke, puzate, jeste vse? So pridni, navajeni biti v varstvu?

New Report

Close