Najdi forum

NOSEČKE-MAJ 2012

Pozdrav vsem, ki boste (bomo) rodile maja….zame je maj najlepši mesec v letu. Sem v 12em tednu, drug teden imam nuhalno svetlino. Vsem želim lepo, mirno in zdravo nosečnost.

Očitno je tudi moj najlepši mesec v letu maj ;). Sploh v letu 2012…. Se vidimo v porodnišnici 😉

PikA tudi tebi lepo nosečnost 🙂

Pozdravljene vse!
Danes sem bila na nuhalni, rezultat dobim sicer šele po pošti, a ni bilo videti nič narobe. Lulčka smo videli z vseh zornih kotov, tako da je imela kitajska tabela tudi tokrat prav.
Smo pa čakajoči v čakalnici doživeli šok ene nosečnice z že resnim trebuhom, ki je šla v ambulanto v pričakovanju enega otroka, ven je prišla pa z informacijo o dvojčkih :-))))
To mora biti res hud šok. Pa če je prvi, morda še, ampak če pa že maš kaj otrok pa običajno ne ciljaš ravno na dvojčke.
Upam, da vam gre vsem drugim majčicam dobro in vas lepo pozdravljam!

čao moje bodoče mamice!! :)) No mi2 sva tut majčka,z rokom 6.5.
danes iz NS,drgač vse OK razn hematomčka k je sicer manjši kot nazadnje a vseeno 1.vzrok za slabo voljo 🙁 a vseeno pridno rastemo in se širimo :/ moj drugi vzrok je pa osebje iz klinike,kjer sem opravljala NS…. starša pred mano sta odšla s cdjom,ko sem ob koncu pregleda vprašala po njem me je gin preslišala,seveda ker tega NIKOL nebi zamudila sem prosila še sestro in le ta mi je omenila da bi morala sama ginekologinjo spomnit pred pregledom….WTF?!! “res ne vem,zakaj ne vpraša zdravnica” je rekla sestra.. 🙁 in tako sem solzna in brez posnetka odšla iz ordinacije…Očka je veliko službeno odsoten in ga ni bilo zraven,zato sva si tega posnetka bolj želela…. Tko da punce,če še kera ni bla na NS,naj spomni zdravnika na CD… poljubček vam in malčkom

Sam a ni CD še dodatno za plačat? 60 evrov je nuhalna, dodatno pa potem lohka doplačaš pa še kej dokupiš:)
Marella, a ni fino, da ima dvojčka?
Glavno, da so otročki v trebuhu zdravi, da se lepo razvijajo in da bodo do maja že pravi korenjaki.
Moja želja je bla vedno, da bi mela PDP maja…in je res naneslo tako…
Maj je mesec ljubezni.

hojla punce

jaz pa sem se ravno vrnila iz pregleda nuhalne
rezultati so odlični, vse štima in mali pikec se lepo razvija :-)))) še dobro da je držal nogice skupaj da nismo vidli spola 🙂 ker me je kar malo zamikalo da bi vprašala..hehe

drugače sem pa tut mal žalostna ker nisem dobila cd-ja, res da nisem na začetku omenila in tako sem bila potem prepozna….tako da imam samo 4 slikice

trebušček veselo raste, tako da si moram it prav spet po olje proti strijam, ne vem če mi je to pomagalo ampak v prvi nosečnosti sem imela ogromen trebuh in samo 1 strijo, sem se pa res pridno mazala vsak dan

kako ste ve?

pozdravček

no še ena majska nosečka:):)ju3 bom v 11t,NS imam pa v sredo ko bom 11t2d,a je to mogoče prehitro da bi se videl spol otroka??posebnih težav nimam,razen občutljivih dojk….po ZM naj bi imela rok 16maja,a se ne ujema z UZ..po UZ ga imam 28.maja…a je to normalno?ciklus sem pa res imela nereden,po nehanju jemanju KT na 35dni…upam da bo vse ok ker je to prvi otrok in si ga oba zelo želiva…
lepo nosečnost:):)

evo sm se ena nosecka ki ima maja rok 🙂 drugi teden imam nuhalno, ker sm zdaj v 11.tednu nosecnosti in komaj cakam da vidim svojo pikico.slabosti soza mano tako pa grem nazaj delat, ker sm ze od samega zacetka doma. malo me je strah ponovnega dela ker je to moja prva nosecnost in si otroka res zelim in nebi rada da gre kar koli narobe, ceprav se pocutim odlicno 🙂 razn vcasih cutim kksno spikanje v jajcnikih ampak nic strasnega. A se kksna cuti spikanje v jajcnikih?

Kako ste, nosečke? Zdrave, vse ok z otročki? Se vam trebušček že pozna, ste se kej zredile?
Sem v 13em tednu, kile so še iste. Težave pa tudi:( ampak seveda upam na najboljše. Srečno vsem še naprej.

Pozdravljene mamice in ostalo sorodstvo,

še ene nadobudna mamica tu. Tretji mulček ali pa tokrat punčica, karkoli, da bomo le zdravi. Sem starejša mamica in se še navajem na to, da bom spet mami, čeprav bi lahko bila že babica. Bom pa, če bo vse vredu za vami, tam nekje v začetku junija.

Čestitke vsem nosečkam, ta čudež življenja je tako nepopisno lepo doživetje, da ga kar najbolj naužijte, saj tako hitro mine………….. in otroci odrastejo,,,,,,,,,,,,,,prehitro…….

Srečno!

Nuhalna je za mano, vse ok. Zdej pa veselo naprej.

kolki teden pa si Pika…..se je že videl spol?

Jaz imam eni dve kili več, trebuh se nekoliko pozna, a garderobe še ne menjujem, ker imam dovolj ohlapne reči, da ni potrebno za vsako kilo novih cunj. 🙂 Moram pa pregledat zalogo nosečniških reči od prejšnje nosečnosti, ker sem bila prejšnjič ravno pozimi naobilnejša, tako da bom morala verjetno dokupit kakšne pomladanske nosečniške reči. Prejšnjič sem do 6. meseca nosila samo dve cifri večje hlače, pa je šlo. Se pa še spomnim, kako mi je šlo na živce, ko so reči lezle dol… ene kavbojke še vem, so bile dobre točno en mesec. Prej prevelike, potem premajhne… Pa izbira te garderobe je pri nas precej borna in obupno zasoljena, če ravno v h&m ali ca ne kupiš.
Pozdrav vsem!

13i teden, spol se še ni videl. Se ni hotu/hotla pokazat:)

tudi jaz sem bila na NS…spol se tudi ni videl:):)

Živjo nosečke!
Po dolgem času sem se spet lotila mal forum prebrat…pa me strašno veseli da ste vse vredu in da vaši pikci pridno rastejo.
Tudi jaz v 16. tednu brez večjih težav.
Zanima pa me, če ima katera od vas probleme z belim tokom in občasnim bolečinam okoli sramne kosti?
Bodite fajn še naprej, pa pridno rastite!!!
Lep pozdrav!

zivjo metulj 27, me veseli da si brez vecjih tezav 🙂 kaj pa kaj trebuscek a ze kj pridno raste? kar se tice belega toka je pri meni obcasen, vcasih je vcasih ga ni, bolecine okoli sramne kosti pa cutim skoraj vsak drugi dan, pravijo da naj bi to bilo normalno, ker plod raste in pritiska na mehur in jajcnike….
se naprej ti zelim prijetno nosecnost 🙂

vidim, da je zae tudi prvič, je fino ne, jst zdej k se počuti uredu, sm skoz v luft, jst vse tko težko čakam, bi šla že kr zapravlat, ampak ne, ne, bom počakala do februarja…pa ti prva pikica kako se počutiš? Moj trebušček že kar raste ja, ko se najem je sploh velik hahahaha, pa tud sicer se pozna…joj, jst mam belega toka ful, bolečine pa me tud kr skoz spremljajo, sem brala ja, da to ni noben bavbav, da to pomeni samo da rastemo 🙂
Upam, da sta vidva-e tudi fajn, pa ba pridno rasteta 🙂
Lepo nosečnost!!!

opažam da ko se zjutraj zbudim,imam trebuh bolj ko ne raven,kakor da sploh nisem noseča,od popovdneva proti večeru,pa sem orngni bunka:):)kako ste kaj ve?

ja jest bi tud zapravljala, zdaj pa sploh k je nuhalna danes za mano, otrok pridno raste pa tko lepo nama je mahal, bil je pa precej nemiren da me je zdravnica prasala ce sm kksno hitro muziko poslusala ker je full plesau 🙂 tako da spola nisva mogla vidt…metulj 27 zdaj sm uredu k so slabosti za mano, tudi delat sm spet zacela, edin k me vcasih se spremlja kksna bolecina kot tebe, ampak danes mi je potrdila da je otrok super, tako da se kaj prevec ne obremenjujem z obcasnimi bolecinami, trebuscek pa tudi lepo raste 🙂 lepo nosecnost vam zelim 🙂

New Report

Close