Najdi forum

Jaz mojega bivšega ljubim še vedno isto kot takrat, ko sva bila skupaj. Odkar sva nehala pa je že 4 leta oziroma dokončno prekinila stike pred dvemi leti. Zato pravim, da se ne da nehati ljubiti. Samo sprijazniš se in živiš dalje. Hrepenenje bo ostalo…

Hrepenenje bo ostalo … po njem ali ljubezni nasploh?

Bom rekla tako-po njem, čeprav je res, da se najbolj spominjam občutkov, ki sem jih doživljala, ko sem bila z njim, spominjam se sebe ko sem bila z njim. In to sem bila jaz, takšna kot bi si želela bit do svojih starih dni. Če tako malo pofilozofiram, bi rekla, da po sebi vemo, koliko nekoga ljubimo. Takrat damo maksimalno in nam ni težko, damo, ker tako čutimo, ne ker se trudimo. Energija teče skozi nas in vse je tako spontano, naravno.
Nikoli pa ne bom vedela, kako bi bilo, če bi bila še naprej skupaj. Veza se je končala na točki, ko je še ljubezen gorela. Ko ni več prave energije in zagona za naprej, potem človek mogoče ne razmišlja več tako.

1. Spostovanje – vsi smo ljudje vsi delamo napake
2. Poslusati–>slisati (tudi ce nam ni vsec in se ne strinjamo)
3. Povedati svoje mnenje, sprejeti mnenje drugega.
4. Najti znak/kompromis za boljse sporazumevanje, za izrazanje custev, pocutja.
5. Sprejemanje svojih odlocitev in posledic
(“nisem zelela slisati da bo zamenjal sluzbo in bo sel na slabse” – to je stiska za vse okoli, zato si moramo med seboj pomagati s slisanjem in razumevanjem in poistovetenjem – vziveti se v vlogo drugih in obcutimo njihovo krizo(custva) za poslusas krizo skupaj resiti ce ne bo oseba poiskala drugje to custveno podporo ker je ne dobi pri bliznjih).
6. Iskanje ustreznega trenutka za dolocene stvari (vsi imamo slabe dneve).
7. Enakost – zal se v nekaterih pogledih deli glede na spol zaradi drugacnih predispozicij (predvsem fizicna moc/custvene sposobnosti).
7. Vlivanje motivacije/spodbuda- ne pa nerganje
8. Vcasih je treba tut kej pozret- jebi ga – najti nacin sprostitve jeze vsak ima svojega poisci ga 😉 – NE NA DRUGE
9. Razumevanje 1 situacije iz vec zornih kotov vec jih je bolse je 😉
10. PRIZNAVANJE NAPAK – sebi in drugim, FOKUS NA RESITEV in ne na vzrok – jebi ga se zgodi

Pa se bi se najdl.
DEJMO BIT RAZUMEVAJOCI, STRPNI, CUTNI, RAZUMSKI, EKONOMICNI- energijo, casom,…
PREDVSEM PA PRISTNI!!!!!!! NE FEJK FUJ TO 😀
SRECNO!

New Report

Close