Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje menstruacije ni, test negativen

menstruacije ni, test negativen

Test lahko delaš od prvega dneva izostanka. S prvim jutranjim urinom je najzaneslivejše.

Drugače pa ni nič nenavadnega, če imaš celo življenje do dneva natančen ciklus, enkrat pa se podre. Razlogi pa so različni: kakšna cista na jajčniku, stres, zdravila, hormonske spremembe, bolezen…

Zdravo punce,.. s fantom že pol leta delava na tem da bi zanosila,.. do sedaj sem imela vedno menstruacijo na 28 dni,.. in sedaj je prvič da mi zamuja in to že 8dni,..danes sem naredila test in je negativen, imam pa že 7 dni bolečine v spodnjem delu trebuha, občasno mi je slabo in velikokrat moram na vodo .. kdaj naj naredim spet test? a kdaj tudi test ne kaže prav?

lp

Čez dva ali tri dni. Pa zjutraj, s prvim urinom.

Test kdaj tudi zataji.

hvala za odgovor, upam na + 🙂

lep dan 🙂

Tudi midva se trudiva ze vec mesecev, pa se vedno brez uspeha 🙁 Ta mesec jo pricakujem oz. Je ne 12.1.. mocno upam na + 🙂

Soncek, kako je pri tebi, si ze srecka nosecka?

živjo,

mene zanima ena stvar. s fantom sva skupi že kar nekaj časa ampak še nisva imela spolnih odnosov. en dan me je zadoljeval s prsti in ali je možnost da sem zgubila nedolžnost? spodnji del me je bolel 3 dni in tretji dan je prišlo do malo krvavitve in potem ne več. Ali je možno, da mi mestnruacija zamuja zaradi tega? in bila sva pa itak oblečena sam je drgnil svoj penis ob mojo vagino in ali je vsen možno da sem noseča?

Pozdravljene 🙂
Imam eno vprašanje, namreč 20.februarja sem imela zadnjo M, od takrat je ni in ni.. Bilo je obdobje ( 2 tedna ) ko mi ni prav nič dišalo, jedla sem bolj malo ( z razliko od sedaj pojedla bi vse ), postala sem zaspana/ utrujena, prsi pa do pred kratkim niso bile občutljive tudi sedaj nimam kaj dosti problemov, le okoli bradavic so bolj razdražljive,in bolj polne, delala sem že 4 teste vsi so pokazali negativno, zato sem se obrnila na G. ta me je vprašala če sem izgubila kakšen kilogram in nato me je le naročila 26.5 … komaj čakam da zvem na čemu sem, je možno da sem noseča ? V naprej se vam zahvaljujem za odgovore…
:))))

Če si delala test pred kratkim in je bil negativen, potem po mojem mnenju nisi noseča.
Zakaj pa ne greš na krvni samoplačniški test. Ta je še najbolj zanesljiv.

Lahko ti menstruacija zaostaja, ker imaš cisto na jajčniku.

Če pa si delala tiste 4 teste pred kakšnim mesecem, do sedaj pa nič, potem pa je še vedno možno, da si noseča.

hojla stara sem 17 let , menstruacijo imam že 4, 5 let nevem pa zakaj zadnjo leto imam izostanke po 2, 3 mesce, imam odnose in pol nevem ko sem lahko noseča in kdaj ne ker je menstruacija čist nerasporejena , je kaj narobe z mano?

Če imaš redne nezaščitene odnose vsekakor lahko zanosiš. Vendar če je test negativen trenutno verjetno nisi noseča. Najbolje bi bilo da greš do ginekologa, dobiš kontracepcijske tabletke in te ti bodo uredile tudi menstruacijo, ter te poleg tega zaščitile pred nosečnostjo. Nikakor pa ne pazita z metodo” da se partner pred izlivom umakne”, ker pri tej starosti ste dekleta zelo plodna in je zanositev zelo verjetna. So pa tile izostanki menstruacije lahko tudi samo kakšne hormonske motnje in ravno zaradi tega bi priporočala obisk ginekologa.

Pozdravljeni!

Z partnerjem delava na drugem otoku.. Delala sva po koledarju ovulacije. Do tega mesca sem imela točno menstruacijo kot mi je napisal datum na koledarju. Ta mesec bi morala dobil 16.8. torej mi zaostaja že kar nekaj dni, vsi testi ki sem jih naredila to je bil vsak dan od izostanka so bili negativni. Tako da ne razumem zakaj je test negativen če mi zamuja, kajti do tega mesca je bila zmeraj točna. In ni znaka da bi prišla. Kaj naj naredim, ker testi so dragi da bi zmeraj znova in znova jih kupovala, tudi danes zjutraj je bil negativen. Naj grem v laboratorij na krvni test ali bi lahko bilo kaj narobe da je ni glede na to da je test negativen? Hvala že v naprej!

počakaj še nekaj dni in pojdi na krvnega. Če bo neg. potem nisi noseča. Lahko da imaš kakšno cisto in ti zato zamuja – ni pa to nič hudega.

4 dni tudi ni takšen velik izostanek. Počakaj še malo, ponovi test, nikar ga ne delaj vsak dan, ker je to brez veze, če bo še negativno, lahko delaš še krvnega. Sicer pa za ginekologe ni nič takšnega, če nimaš mentruacije 3 mesece skupaj. Šele potem te obravnavajo.

Je pa tako, ko načrtuješ otroka, se začnejo takšne stvari dogajati, čeprav se prej nikoli niso.

Problem je v tem da do sedaj mi ni nikoli zamujala razen ko sem bila prvič noseča. takrat mi je pokazal plusek, zaj ko pa delava na drugem otroku mi prvič izostaja pa že nekaj časa načrtujeva, zmeraj sem imela redne menstruacije. mogoče res ni za ginekologe nič takiga, sam ko se ti to prvič zgodi je pa spet nekaj drugega in misliš na vse mogoče… počakala bom do ponedeljka in še enkrat naredla test, bo še par dni minlo pol pa bomo vidli če bo plus bo super, drugače pa bom šla na krvni test… nadalje pa če še nebo menstruacije pa do ginekologa..

Pozdrav. Pišem, ker že 6 dni ne spim. 1.8 oz. 2.8 sem dobila zadnjo menstruacijo.Menstruacijo imam redno kot švicarska ura 26 ali 27 dni, se pravi, da bi jo morala dobiti najkasneje 27.8. Testa nosečnosti še nisem naredila. Me pa v spodnjem delu trebuha špika, čutim napetost kot bi morala dobiti menstruacijo oz. med menstruacijo. S partnerjem se pogovarjava o 1. naraščaju, vendar me je strah. Ne vem zakaj, vendar bi skakala od veselja, če bi se mi menstruacija pojavila. Prosila bi vas za malo vzpodbudnih besed ter kaj vse še lahko poleg nosečnosti botruje izostanku. Je res, da sem bila zadnji mesec, dva zelo pod stresom, vendar je tako že bilo pa sem imela menstruacijo vedno redno.

Pozdravljene nazadnje sem imela menstruacijo 20.8 trajala je nekje 5 dni kot ponavadni m imam dokaj neredne sedaj tudi ze nekaj casa delava na bebici
Grozne bolecine imam v trebuhu š pikanje zelo napet trebuh.od sredine septembra mocan beli izcedek prsi so se povecale .je imela katera podobne izkusnje,testa sem naredila ze dva vendar negativna.
Hvalezna bom vsakega odgovora
Hvala

Pozdravljene, nazadnje sem imela menstruacijo 24.9 in od takrat sem tudi nehala jemati tabletke…oktobra sem jo imela samo dva dni in se to cisto malo,malo cisto bledo..do danes je se nisem imela normalne menstruacije..naredila sem ze dva testa seveda sta negativna…ali je mogoce kriv stres ali kaj drugega..potrebujem kaksen nasvet ali kaj storiti v takem primeru..hvala za odgovor

Pozdravljene ,jaz pa imam malce drugačen problem. Jem kon. Tablete in imam na 28 dni menstruacijo ampak samo 1dan pa še to ne fest. Zato me zanima a se je keri že to zgodilo?

Pozdravljeni, dr. Pušenjak!

Prosim vas za vaše mnenje. Zadnjo M sem imela 3.2. Od 5.-9. dne sem vzela polovičko Klomifena. Se pravi, da sem vzela 11.2. zadnji odmerek Komifena in bi po mojih izračunih in opažanjih mogla dobiti O nekje od 17.-20.2. V soboto, 5.3. sem naredila ovulacijski test, ki je bil rahlo pozitiven, danes zjutraj sem naredila nosečniški test, ki je bil negativen. Danes je že 17. dan od predvidene O, vendar M še nisem dobila. Me pa zadnji teden zelo boli križ in imam ves čas občutek, da bom dobila M. Prosim za vaše mnenje.

Dr. Pušenjak ne odgovarja na tem odrtem forumu, ampak v tistem forumu, ki je moderiran, in sicer objavi svoje vprašanje tukaj v forumu ABC ginekologije in porodništva, da boš prejela odgovor od njega. Moraš pa malo počakati na odgovor.
lp

New Report

Close