Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje menstruacije ni, test negativen

menstruacije ni, test negativen

Oglašam se po dolgem času in vam sporočam, da sem kljub nerednim menstruacijam in kljub policističnim jajčnikom zanosila in sem sedaj že v 4 mesecu.
BOdite pozitivne, vse se da, le čas je potreben!!!

***lp***

Živjo,
tudi meni izostajajo M. Običajno so na 32 dni, me pa vrže, ko so na 37 ali celo 42 dni. Edino, ko so bile redne, je bilo med jemanjem KT, ki pa jih zdaj ne jemljem že 8 let. Ko sem odstranila septum, sem upala, da se bo tudi to ‘čudežno’ umirilo. Pa se ni. Zdravnica ne reče nič konkretnega, le to, da mi jajčeca zorijo počasneje, nič pa kako lahko sama vplivam na to… In tako zapravljamo denar za testerje, takrat kadar se pojavijo drugačni znaki.

Zadnji primer je bila prejšnja M. Najprej sem mislila, da se je čudežno začela 25. dan. Prsi, ki me običajno bolijo so me pekle in sama sebi nisem bila ista. Dejansko sem mislila, da sem zanosila, pa se je potem po dveh testih in 37. dan pojavila M, močneje kot prej. Čudno.

Počasi razmišljam, da bi se odpravila do Arifa Derviševića, ki mi je na eni od masaž že rzalagal, kako je s čiščenjem energije in kitajsko tradicionalno masažo pomagal ženskam do zanositve. Bom kar probala pa vam kaj javim, kako je.

oila!

jez mam podoben primer zadni dan 1. menst. sem imela 17.12 in je še danes nimam vsi testi pa so bili negat. naj povem da se tudi midva trudiva že 1leto in da sem imela lani tak čas splav. imam pa redno men. na 28 dni, in ko sem bila nazadnje pri ginekologinji 12.1 mi je rekla da je z jajčniki in vratom vse uredu…torej? v ponedeljek bom poklicala , da vidim kaj mi bo rekla. upajmo na najbolje.

Živjo punce!
Tudi jaz imam probleme z menstruacijo…
3 leta jemljem tabletke..januarja sem po neumnosti prekinila jemanje in še zdaj nisem dobila menstruacije..to pomeni da je nimam že 2 meseca in kak teden..
Naredila sem 2 testa, oba negativna..
Prejšnji teden pa so me grozno bolele in pekle prsne bradavice, nonstop hodim na wc in imela sem nekakšne krče..kot pred menstruacijo, a ni bilo nič…

Zelo me tolaži to, da je mogoče, da menstruacija zaradi prenehanja jemanja tabletk zamuja 6 mesecev 🙂
Pri 20 letih pa res še nisem pripravljena na naraščaj 😀

LP

Ola

js mam en problem..menstruacijo bi mogla imeti na začetku tega meseca..in že vstrajno čakam kdaj bo prišla..naredla sem en test za nosečnost in je bil negativen…bi ga mogla še enkrat??

ali je mogoče, da sem se tak fejst prehladila( plavala sm v full mrzli vodi :/)…kr me pa full skos boli..in nwm kaj nej nardim..nej grem k zdravniku al še nej počakam…

zahvaljujem se vam za odgovore

lep pozdrav

Ana

hmmm js sm naredila žeee 3 teste in usii so minuuus..menstruacijee pa še kr ni :/ zamuja mi žee 3 do 4 tedne :S kaj bi lahko bilo?

Pozdravljene

Naj se še jaz pridružim debati. Mestruacijo sem sedaj imela točno na 28 dni, nakar so me ta mesec (v četrtek) boleli jajčniki (sploh desni) in nasplošno trebuh, kot da bom dobila mestruacijo. Danes je že 4 dan, pa je še vedno ni, sem pa naredila tudi test, ki je bil negativen. Še malo počakam in nasledn tedn naredim še kakšen test, v primeru, da je ne bo? Je prehitro? Kakšne druge znake trenutno ne opazim, razn utrujenosti. Prsi me ne bolijo, niti nimam več takih krčev, tam pa tam čist malo. Apitit pa se mi je kr povečal.. sploh želja po čokoladi.. zadni čas opažam tudi ful mozolčkov po obrazu. Je možno, da sem noseča in test še ne zazna?

Najlepša hvala za pomoč in mnenja:)

tud jaz imam problem…
že dve leti in pol jemljem Yarina KT. Do sedaj nisem imela nobenih težav…zadnjo tableto sem vzela 25.11, vendar se mi v tem premoru ni pojavila menstruacija.
Spolne odnose imam redno, KT tudi jemljem redno. Je pa res, da sem sedaj že 2 meseca na antibiotikih zaradi vnetja ledvic (najprej sem jemala Primotren, nato Ciprobay, sedaj pa še Nolicin)…je mogoče krivda za zaostanek menstruacije jemanje antibiotikov in se je zmanjšal učinek KT in sem zanosila.
Opravila sem tudi že 2 testa nosečnosti in oba sta bila negativna.

že 2 leti in pol jemljem KT Yarina in do sedaj nisem imela težav. Sedaj pa po zadnji tabletki nisem dobila menstruacije. Je pa res, da sem dva meseca na antibiotikih zaradi vnetja ledvic (najprej Primotren, nato Ciprobay, sedaj še Nolicin). Se je učinek KT zmanjšal in sem zanosila, čeprav sem opravila že 2 testa in oba sta bila negativna????

Prosim za odgovor

moj problem-> vsak mesec zapored mi mestruacija zamuja 1 teden,(5, 6 dni), to se mi dogaja ze 3 mesece… kaj je vzrok? hvala za odgovor

Mogoče se ti je pa cikel samo podaljšal?

hm, mogoce. ampak se mi zdi vseeno cudno, ker nevem ce je normalno da je menstrualni cikel 36 dni…

Z fantom sva imela nezaščiten spolni odnos po 4 urah sem vzela norlevo tabletko čez 6 dni sem dobila vmesne krvavitve k so trajale 5 dni. Čez 2 tedna naj bi dobila redno menstrucaijo vendar mi ta zamuja 2 tedna :/ ali je možno da se je zamaknilo zaradi tabletke ? saj se mi je pred enim letom prav tako po užitjo Norlove tabletke zamaknilo 2 tedna….

HVALA ZA ODGOVOR!

mene pa zanima neki: js sm jemala tabletke samo par dni (6-7). sedaj mi menstruacija zaostaja že 4. dan. naredila sm test ki je biu negativen. sem mogoče prezgodaj naredila test?

lep pozdrav… jaz imam en velik problem tako da prosim za kakšno pomoč.

jemala sem tabletke pol leta, nato pa sm jih prenehala s 1. oktobrom 2011, ker mi niso ustrezale. zadnje spolne odnose sem imela konec septembra, med jemanjem tabletk.
nato sem takoj dobila menstruacijo, trajala je 7 dni,(1.teden v oktobru) kar mi je rekla G da je to normalno. sedaj smo januarja jaz menstruacije še kar nimam. v15.novembra sem naredila test nosečnosti, pokazal mi je negativno… menstruacije še kaar ni… po novem letu se mi trebuh napihnil, slabosti, zaspanost, utrujenost, izguba apetita, bolečine, krči, bolečine v križu, spahovanje hrane,,,,
odšla sm k osebnemu zdravinku, odvzev mi je kri, rekel da je vse vredu. naredila sem 2 testa nosečnosti, spet negativno.. kakšna je možnst da sem noseča=? sama več nevem kaj narediti, ker se čisto ob živce!!

zelo me je strah, da sem noseča.. v petek sem ponovno naročena pri G da opraviva ultrazvok…
prosim ali mogoče kdo ve, ali se na krvi opazi nosečnost? stara sem 21 let in trenutno res nimam potrebe, da bi bila noseča…. zelo me je strah, zelo se sekiram, stres in podobno…

hvala za pomoč…

krvne preiskave 100% pokažejo če nosečnost je ali je ni, tko, da jaz mislim, da nisi noseča

o najlepša vam hvala, mislim, da ste mi dan polepšali !!! upam da mate prav!!!

ker moj trebuh je tako močno napihnjen, in bolečine, pa pozabla sm napisat, da sm mela prvi teden v januarju rjav izcedek. tko da G mi je rekla, da naj sklepamo kot menstruacijo….

zdej sam čakam kaj bo v petek na ultrazvoku,, ker bolečine so neznosne!!

hvala vam! se slišimo v petek

žvjo
bila sem na ultrzvoki pri G. ugotovila mi je, da imam na levem jajčniku 3.5 cm cisto na drugem tudi ampak manjšo. rekla je da vzrok mojega pšočutja niso krive le te, ampak naj grem spet do svojega osebnega zdravnika da mi da napotnico za ultrazvok želodca- prebavil!! ker trebuh se mi napihuje, bolečina raster. dala pa mi je tableta za pospešitev menstruacije.. tako da po končani menstruaciji – me bo spet čakal ultrazvok, da ugotovimo kaj narediti s cistami… lp, hvala

ojoj, želim ti vse dobro

živjo tudi jaz imam problem nazadnje sem imela menstruacijo 19.2 . do sedaj jo se ni imela sem dokaj redno m.teste nosecnosti sem naredila pa vsi so negativni. sploh nevem kaj bi lahko bilo ?

New Report

Close