Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje menstruacije ni, test negativen

menstruacije ni, test negativen

Kaj pa prav ginekolog?

živjo mene pa zanima to meni menstruacija zamuja že 54 dan in so bili testi negativni pa sen bla pri ginekologinji in mi je rekla da itak nisem noseča da mi ni potrebno hodite k njej…zanima pa me to kaj bi lahko bilo to krivo….

Kaj pa ti je rekla, zakaj je tako?

Malo prebrskaj še Pušenjakov forum, kar nekaj jih je spraševalo o tem.

imam eno vprasanje… prejsnji mesec sem priblozno 25 imela mestruacijo ki pa se je ponovila v zacetku tega meseca torej okoli 10 kar pa ni normalno… v tem casu nisiem imela spolnih odnostov in res mi ni jasno kaj bil ahko bilo narobe?? kontracepcijskih tablet nikoli nisem jemala hvala za odgovor lp.

Hormonske motnje?

Pozdravljen,

Sem ena od teh,ki imam tudi jaz eno težavo. In sicer: Jemala sem kontrcepcijske tablete 3 leta in vsak mesec sem normalno dobila menstruacijo,sedaj sem pa že dva meseca brez. Pokaže se samo na papirju,na vložku je ni in kar čudežno izgine, sploh jo ni nikjer več. Delala sem test za nosečnost 2 krat,in je negativen. Zanima me ali je to normalno in kaj naj v tem primeru naredim.
Moram povedat ,da sem bila ravno pri ginekologu,vendar mu nisem povedala ta primer,saj sem mislila,da je to povsem normalno. Ginekolog pa ni videl kakšne spremembe v meni. saj mogoče sem naredila napako,da mu nisem povedala,vendar sem si mislila,saj je normalno,vendar sedaj ko se mi je zgodilo isto kot prejšnji mesec ,pa me že malo skrbi,če je kaj narobe.

Prosim za vaš hitri odgovor,kaj mi priporočate in kaj menite o tem?

Lp,vrtnica

vrtnica tudi sama sem bila na tem lani, ko sem prenehala, pa se je potem nekak uredilo, pa potem zopet zamešalo, sem jo imela pa dva meseca skupaj pa tudi niso našli nobenih posebnosti. Potem sem zdaj imela celo leto mir, lepo urejeno. Sedaj jo pa zopet nimam in testi so negativni.

Živijo punce, večkrat prebiram tu nasvete, ampak tokrat pa ga ni, zato se obračam na vas. Zadnja M 10.3. danes naj bi jo dobila, včeraj naredila test in je bil negativen. Od ponoči pa me boli v desnem jajčniku. Zdaj pa ne vem ali bi poklicala ginekologinjo ali bi še počakala. Upam pa da bom kmalu videla tisti plus..

Cikluse mam dolge 29 do 31 dni.. Približno 10 dni že imam rahle bolečine v maternici, boleče prsi, drugačen apetit,…

Vem da prehitevam, bolj kot rezultat testa me skrbi bolečina v jajčniku. Ima katera podobno izkušnjo?

Hvala za odgovor

po mojem počakaj še kakšen dan ali dva potem pa hitro po test 🙂
mene so na začetku grozno bolele dojke in nisem imela tapravega apetita….
naredila sem test baby chack (najcenejši) in je bil pozitiven, šele potem sem klicala ginekologa

pozdravljene

imam eno vprasanje…

menstruacije sploh nimam redne,,tam na 35.45 dni

zdj jo pa nimam že od zadnjega februarja

teste sem delala vse kj je možno…vedno negativen..pri baby check se je videl mal obris ampak verjento plod domisljije ker si zelim…

aja imam PCO

zanima me če sem lahko kljub temu noseča,čeprav testi ne pokazejo +..

Kaj pa če greš na krvni test? Ta pokaže pravilno……

sem ze tudi študirala o tem.

bom morala iti ja…

zaniam pa me če je kaj upanja ali ne?

Na žalost ti tega upanja nihče ne more 100% potrditi. Vse je možno, tudi da si noseča.
Po moje pa je na žalost večja verjetnost, da ti nagaja PCO. Pa ti res želim, da ni tako in da so vsi testi pri tebi zatajili.

Astrid74

upam..vse teste do zdj ki sem jih delala..seratec,cb,cb digital,baby check mini,first sign..bla bla bla…

na first sign edino se mi je danes pokazalo zelooooo in to komajjjjjjjjjjjjj vidna črta pa še to ni bila roza kot mora biti…bolj siva zato pa je tako slabo vidna…jz res upam da je vse zatajilo in da bo 19 ko imam pregled pr G bila lepa pozitiva…. do takrat pa se bom prepustila usodi,,ČE se bm lahko seveda 🙂

No, potem pa le pot pod noge, pa na krvni test! Ta je 100%!

Držim pesti, da si noseča!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdravljene

Imam dolgo zgodbo, ki jo bom poskušala skrajšat. Več let sem imela neredne menstruacije, vendar mi je G govorila, da naj ne skrbim glede zanositve. Predlani sva s partnerjem začela delati na otročku in še do danes nama ni uspelo. Od laneskega leta novembra imam menstruacije na 18 dni redno. Ta mesec pa je minilo že 30 dni, menstruacije pa ni od nikoder. Danes sem naredila test in je negativen ;( mi je blo pa zdej 14 dni cele dneve slabo in imam občasne bolečine v spodnjem delu trebuha. G mi je dala marca napotnico za k spec. dr. Rešu in pri njem sem naročena 7.maja. Zavedam se tega, da mi psiha in živci zaradi močne želje po naraščaju lahko zelo nagajata vendar si ne morem pomagati. Kaj naj storim? naj se ponovno naročim na gin.pregled ali naj počakam do 7.maja, ko imam pregled pri dr.Rešu?

Hvala za odgovore in veliko sreče tudi pri vaših problemih

Jaz bi počakala na dr. Reša. Ginekologi tako ali tako ne ukrepajo pri zaostali menstruaciji ob negativnem testu, dokler ne minejo trije meseci.

No sej to se mi je zdelo, da bo najboljše. Hvala za potrditev, kaj naj storim. Upam le na najboljše.

Živijo! Imam 15 let in nimam menstruavije že 8 mesecev. Še nikoli nisem imela spolnih odnosov in noseča nemorem biti, bila sem že pri ginekologinji vendar so vsi hormoni vredu. Septembra bi naj dobila hormonske tablete! Zdaj pa imam dve vprašanji. Je še katera imela pri mojih letih takšne težave in kako si je potem pomagala ali kaj je naredila? in Ali hormonske tablete redijo? Hvala že vnaprej za odgovore in mnenja ker me že zelo skrbi!

Živijo,
že od svoje prve menstruacije pri 12.letih imam vedno redno, včasih je prišla kakšen dan prej, res nikoli do sedaj pa ni zamujala niti za 1 dan. Ta mesec mi zamuja že 3 dni, kar je zame nenavadno. Imela sem spolne odnose (tudi v času ovulacije) brez zaščite, vendar fantu ni prišlo vame.
Kdaj je priporočljivo narediti test nosečnosti?
Ali obstaja še kakšen drug vzrok za izostanek menstruacije kot nosečnost?

New Report

Close