Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje menstruacije ni, test negativen

menstruacije ni, test negativen

missme_ kako pa ti je to ugotovila? z UZ al kako?

ja, šla sem na ultrazvok in je ginekologinja ugotovila,da imam policistične jajčnike….:/
če do septembra ne dobim menstracija grem ponovno na UZ in takrat bomo šele videli kako naprej. do takrat pa lahko samo upam da dobim menstruacijo.

identično – tudi jaz imam pregled spet septembra in če do takrat ne dobim menstruacije, mi bo ginekologinja predpisala hormone za sprožitev ovulacije. držim pesti, da to ne bo potrebno

jst tud,držim pesti tud zate:)

no, naj povem, da sem v soboto končno dobila menstruacijo – če se ne motim, po 78 dneh.
druga stvar pa je, da sem bila pred kakima dvema tednoma pri prijatelju, ki se ukvarja z zdravilstvom. morda se bo kateri zdelo absurdno in morda je vse skupaj le srečno naključje, toda zdi se mi, da so seanse pomagale pri moji težavi.
kakorkoli že, upam, da do naslednje M ne bo trajalo 3 mesece

skatla kaj pa ti je ta prijatelj naredil? jaz sem za zdavnja nehala verjet v zahodno medicino, zato memalo zanima kaj in kako se te je lotil?

v bistvu je še začetnik, hodil pa je na predavanje k nekemu znanemu zdravilcu, katerega imena se trenutno ne spomnim.
“zdravil” pa me je v bistvu s “polaganjem” rok oz. z energijo, dejansko se me ni dotikal – dlani je držal nad posameznimi deli telesa, npr. na predelu tilnika in mi je potem postalo vroče v glavo, ali pa, ko je stal za mojim hrbtom, sem morala loviti ravnotežje, ker sem imela občutek da bom padla (na hrbet).
vse skupaj je bilo zelo nenavadno, predvsem pa zelo zanimiva izkušnja

Tudi jaz imam problem z menstruacijo.
Do pred kratkim sem imela redno na 30 dni. Mogla bi jo dobiti 20.4. in dobila sem jo 10.5. Zdaj mi je pa izostala 10.6. in kmalu bo tukaj 10.7. a o M ni ne duha ne sluha. Noseča nisem, vsaj po testu sodeča.

Ali naj počakam še malo, ali naj grem k g.? Aja, pa kt nisem jemala.

Res je nekaj v zraku…tudi midva se trudiva 5 mesecev…
jaz sem imela M nazadnje 15.6…do zdaj pa še nič, 2 testa pa negativna.
Počakam še ta teden potem pa grem k ginekologinji…

Ali mislite, da so to posledice jemanja kt?

živijo,
tudi jaz imam podobne probleme…do sedaj M vedno točno, brez izjeme, na 27. dan. Trudiva se že 3 leta. Zadnja M je bila 27.6., danes je že 6 dan, ko je ni. Bolečine kot pred M, samo blažje, prsi večje in malo bolj občutljive, bolj občutljiva na vonjave, slabost občasna, občasne bolečine v križu, tudi utrujena sem bolj, kar spala bi. Ti znaki so se mi zdeli nosečniški, včeraj in danes sem naredila test, obakrat negativen. M pa še vedno ni. KT sploh ne jemljem.
Teste bom še ponovila, mogoče druge, ne vem.
Ta negotovost ni nič kaj dobra za psiho….znaki so, po testu ni…želja, da bi bilo, pa močna….hudo

Pozdravljene,
pri meni je problem naslednji:
prejšnji teden sem bila na urgenci zaradi hudih bolečin v trebuhu. Ginekologinja me je temeljito pregledala in preverila z UZ. Po pregledu je rekla, da je verjetno počil folikel in da je možno da sem kljub vsemu zanosila. Sedaj pa imam cca 3 dni rjavkast izcedek. Kaj pravite, je možno da je to vgnezditvena krvavitev? Je še katera imela podobne probleme?
Lp

Gorenjka…sva si zelo blizu po težavah…( prebrala sem vse od ostalih…ja groza , kaj se nam je narava postavila čisto po robu ).
Moja M je na 30 dni redna zelo zelo boleča.En teden prej dobim mazolje po obrazu kot najhujša najstnica…klokota mi dva dni prej v spodnjem delu trebuha….
Z fantom sva na samem začetku…poizkušava šele drugi mesec. Da sploh ne govorim kaj mi je psiha delala prvič pred M. obup…drug mesec sem se popolnoma umirila, delala vse kot vedno. M zamuja 6 dni danes…na četrti dan sem naredil test, ki je bil negativen.Nimam nobenih tipičnih znakov za bolečo M.Razen tega da imam napihnjen trebuh..občutljive bradavice od včeraj.Čez en teden grem na dopust. Mene bo razgnalo, če do odhoda ne bom vedela kako in kaj. Ko pa vaše težave berem si pa mislim da bo še vse ok.

Vsem skupaj obilo sreče do največje sreče v življenju žensku 🙂

Kala15, no midva z možem na drugem otročku delava že 3 leta….M do sedaj vedno točno na 27 dni, niti en dan zamude nikoli, no, razen pri prvem otroku!
Na prvega otroka sva pa tudi čakala 4 leta (pregledi razno razni, operacije, inseminacije, IVF). Danes je 11 dan ko mi M zamuja, 3 negativni testi za mano, jutri pokličem za pregled.
Mene tudi ne boli tako kot pred običajno M, ampak manj, slabosti so ampak to je lahko le psiha. Še nikoli nisem doživela česa podobnega, res me zanima, kaj se dogaja. Bom sporočila.

Spoštovani!!
Lani julija sem imela upn, letos marca mi je odmru plod. Od takrat do zdaj sem imela dve menstruacije, nekako 45 dan. Že to je veliko. Zadnjo sem imela 17.6., od tega je že 49 dni. Naredila sem že dva testa vendar sta bila oba negativena. Sedaj me pa že malo skrbi, kaj se z menoj dogaja…je možno, da je kaj narobe z jajčniki, da ni ovulacije? Katere stvari so možne, da ne pride do menstruacije? Naj rajši obiščem genikologa?
Hvala v naprej!!!
LP

***lp***

Pozdravljene!

A je katera že bla pri G? Kaj je zvedela – kaj je vzrok tem ”zamudam” brez +?

poročajte…

jst grem k njej v petek…zadnja M 15.6…testi negativni…

lp!

Evo…bla pr G…ni nosečnosti, vzrok zamujanja neznan, ker je fizično vse ok (maternica, jajčniki)…predpisala mi je dabroston za sprožitev M…pa gremo spet od začetka…meseci pa tečejo…

od zadnjega obiska pri ginekologinji sem imela že dvakrat M, tako da upam, da mi ne bo treba jemat kakšnih “sprožilih tablet”

Jaz sem pa imela zadnjo M 19.8. in sem naredila test 26.9. in 3.10. in sem imela test negativen. Ter zopet naredila test 5.10. in 7.10. ter je bil obakrat pozitiven. Danes sem pa zečela krvavet in sem šla na pregled in na odvzem krvi plod se še ne vidi ker je prezgodaj krvni testi so pa pokazali prisotnost hormonov. V ponedeljek morem spet na pregled in na odvzem krvi če se je vsebnost hormonov zvišala.

tudi meni se dogaja nekaj podobnega. januarja sem prenehala z jemanjem tabletk. potem sem imela normalno menstruacijo, torej dokaj redno, le ciklus se je podalšal za par dni. prejšnje pa kr nisem dobila. šla sem do ginekologinje. pregledala me je z ultrazvokom, rekla je da z jajčniki ni nič narobe. dala mi je tablete za sprožitev. jemala sem jih sedem dni in potem se je pojavila menstruacija. pričakovala sem bolj močno (glede na to da je skoraj 3 tedne zamujala), vendar je bila zelo šibka in je trajala le 2-3 dni. no in sedaj je mesec okoli, teče že 35. dan in še kr ni mesnstruacije. zgleda da je spet ne bo. No test je neg.
kaj naj to pomeni? kaj naj naredim sedaj? kaj je še lahko narobe, če so jajčniki v redu?

Če še katera spremlja ta forum. Glede na vaše podatke.. torej o izostajanju menstruacij me je kar stisnilo. Jaz sem imela nazadnje menstruacijo konec avgusta… pa je še danes ni. Me je pa vsekakor potolažil podatek, da po prenehanju jemanja kt lahko izostane tudi do 6 mesecev. Novembra sem naredila test nosečnosti in mi je pokazal negativno. Ni mi slabo, ne bruham… SKratka znaki nosečnosti? Jih skoraj ni. Razen krčev, ki so podobni pred menstruacijo. Kakši nasveti, predlogi, deljenje izkušenj? Vse je dobrodošlo.

New Report

Close