Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Koloidno srebro – naravni antibiotik

Koloidno srebro – naravni antibiotik

žalostna upam, da si že nabavila srebro in že uspešno koristiš?
Tukaj ti dam kontakt pa se malo informiraj mogoče ti še kakšen nasvet prav pride
051 633 421
mene pa lahko kontaktiraš na moj mail.
srećno

če si šezainteresirana za zadevo se javi na [email protected] !

meri, tudi sama imam tezave s kandido, prosim napiši če si ti uspela resiti svoje tezave s koloidnim srebrom

En nasvet: ker je kvaliteta kupljene srebrne raztopine vprašljiva, predvsem pa je tudi drago, bi vsem priporočal nakup naprave za izdelavo koloidnega srebra. Poguglajte malo, boste že našli:)

Jaz ga redno kupujem pri www.koloidnosrebro.net pa sem ful zadovoljen.
LP Milan

Doma narejena raztopina je praviloma vedno boljša, seveda če se jo pravilno pripravi, kar pa sploh ni težko:) Z napravo ki stane 270-300 eur, (ali pa samo s čistim srebrom in 9 voltno baterijo zvežeš), si pripraviš toliko vode, da jo lahko okrog deliš:) Pri kuplejni srebrni vodi je problem tudi to, da če ti jo pošljejo po pošti, se ponavadi pokvari, ker je izpostavjeno elektro magnetnim sevanjem. Poleg tega je najbolje piti svežo raztopino.
Poglejte si malo http://www.omnino.si pa napravo Silver Pulser, priporočam.

Koloidno srebro uporabljam že dalj časa. Začela sem ga uporabljati predvsem zaradi hudih alergij in odkar ga pijem problemov ni več. Na začetku sem bila zelo skeptična, sedaj pa izredno zadovoljna. Pri nas ga uporablja cela družina za viroze, prehlade, opekline, odprte rane, ki se zacelijo brez brazgotin, preprosto za vse…uporabljamo ga v zmernih količinah.
Če kdo potrebuje to raztopino lahko pokliče 051 843 319.
Cena za 500ml je 50eur in 200ml 25eur
LP

pozdravljeni

koloidno srebro v naši družini uporabljamo že dve leti na mesec ga porabimo približno dva litra ter smo znjim zadovoljni vendar sem opazil da je lahko kvaliteta vprašljiva katero sem opazil tudi sam zato sem se malo poočil o vsem tem kupil najboljši aparat ter ga izdelujem sam prepričan sem da je boljši od marsikaterih ki ga lahko kupite pri nas

živjo

jaz bom pa postavila isto vprašanje, ki me muči kot uporabnika Ping Q in sicer … bom kar prekopirala njegovo vprašanje…

Je kje objavljen kakšen znanstven podatek o tem kako se srebro kot težka kovina nalaga
v telesu (razen v koži, ki jo lahko obarva)? Kako se srebro presnavlja, kdaj in kako se izloči iz telesa? So narejene kake raziskave, študije, primerjave, poskusi…?

Odgovor že dolgo iščem. Sploh o tem kako naj bi delovale težke kovine na telo…?

Lp
Sara

Pozdravljeni

Koloidno srebro uporabljam že celo leto, tako za zunanjo uporabo (razkuževanje ran, herpes, glivice, ….) in kot preventivno sredstvo proti prehladom in raznim virozam. Kupujem ga preko pošte in sicer ga naročim po telefonu 031 826 895. Cena je zelooo ugodna, predvsem za liter za katerega odštejem 45 EUR.

Stranski učinki, hmh, ja ljudje božji, katera stvar pa jih nima…..antibiotiki, kr prebertite navodila, ki jih dobite zraven škatlice, al ša bolj enostavno, povprašajte vašega zdravnika.

Lep pozdrav.
Tina

Pozdravljeni

Koloidno srebro uporabljam že celo leto, tako za zunanjo uporabo (razkuževanje ran, herpes, glivice, ….) in kot preventivno sredstvo proti prehladom in raznim virozam. Kupujem ga preko pošte in sicer ga naročim po telefonu 031 826 895. Cena je zelooo ugodna, predvsem za liter za katerega odštejem 45 EUR.

Stranski učinki, hmh, ja ljudje božji, katera stvar pa jih nima…..antibiotiki, kr prebertite navodila, ki jih dobite zraven škatlice, al ša bolj enostavno, povprašajte vašega zdravnika.

Lep pozdrav.
Tina

Pozdravljeni

Koloidno srebro uporabljam že celo leto, tako za zunanjo uporabo (razkuževanje ran, herpes, glivice, ….) in kot preventivno sredstvo proti prehladom in raznim virozam. Kupujem ga preko pošte in sicer ga naročim po telefonu 031 826 895. Cena je zelooo ugodna, predvsem za liter za katerega odštejem 45 EUR.

Stranski učinki, hmh, ja ljudje božji, katera stvar pa jih nima…..antibiotiki, kr prebertite navodila, ki jih dobite zraven škatlice, al ša bolj enostavno, povprašajte vašega zdravnika.

Lep pozdrav.
Tina

Pozdravljeni

Koloidno srebro uporabljam že celo leto, tako za zunanjo uporabo (razkuževanje ran, herpes, glivice, ….) in kot preventivno sredstvo proti prehladom in raznim virozam. Kupujem ga preko pošte in sicer ga naročim po telefonu 031 826 895. Cena je zelooo ugodna, predvsem za liter za katerega odštejem 45 EUR.

Stranski učinki, hmh, ja ljudje božji, katera stvar pa jih nima…..antibiotiki, kr prebertite navodila, ki jih dobite zraven škatlice, al ša bolj enostavno, povprašajte vašega zdravnika.

Lep pozdrav.
Tina

Za vse tiste, ki vas zanima nakup koloidnega srebra in ne veste, kje bi ga naročili. Zraven linka imate dodana navodila za uporabo KS in na kratko opisano zgodovino KS. Pri nas ga naročamo osebno po prevzemu 1x krat letno v večji količini, saj ga uživamo vsi v družini pa še cenovno je ugodneje.

http://www.astrokaktus.com/koloidno-srebro/koloidno-srebro-prodaja.html

Ali se je kdo od vas vprašal, kaj se zgodi z koristnimi bakterijami v telesu po uživanju teh pripravkov?
Če bi zadeva resnično delovala, bi pobila vse bakterije v telesu in bi človek umrl. Verjamem, da zadeva deluje kot razkužilo, ampak za to je dovolj že čisti alkohol.
Zadeva deluje samo, če v to verjameš. Če bi vas prepričal, da tudi navadna voda zdravi enako učinkovito, bi bili rezultati enaki. Telo vsebuje zelo malo srebra in to ni naključje.
Jaz prehlade preventivno zdravim tako, da ob prvih simptomih pojem 3 kivije in pijem dosti tekočine. In ker verjamem, da bo to pomagalo, še nisem zbolel.
Bi pa bilo dokaj enostavno narediti študijo, potrebujem 2000 prostovoljcev z gripo. Pa bomo hitro videli, ali zadeva učinkuje kaj bolje od sintetičnih antibiotikov. V srednjem veku so recimo z živim srebrom ‘zdravili’ in zdaj vsi vemo kakšne so posledice.
Če bi alternativna medicina zares delovala, bi bila današnja življenjska doba zaradi sintetičnih zdravil krajša kot pred stoletji, pa je ravno obratno.

koristne bakterije so v glavnem v črevesju.Koloidno srebro(doza je 1 žlica hkrati in ne več-3-5 na dan) požvrkljamov ustih in že v ustih se delno resorbira, ko pride v želodec se skoraj v celoti resorbira.V črevesje kjer je cca. 3 kg bakterij ga pride zelo malo.če smo hudo bolni, moramo povečati dozo KS najboljše je, če ga jemljemo vsako 1, 5 ur po 1 veliko žlico, takrat je možno, da ga pride v črevo več in pobije več dobrih bakterij.Vendar jih je tam zelo veliko in ta majhna količina KS ne naredi kakšne velike škode.Kljub temu je dobro če takrat ko uživami večje količine KS (ko smo hudo bolni) pijemo tudi kefirm kislo mleko, zeljnico….Koloidno srebro v glavnem pobija patogene v krvi kamor se hitro resorbira.Pomembno je, da so delco koloidnega srebra res zelo, zelo majhni.To dodežemo s pravilno proizvodnjo in sicer delamo ga na zelo nizki Am-peraži pri največ 36V-to pomeni počasi 7-8 ur delamo npr 1 liter.Kdor naredi KS v 1-2 urah, to srebro ima zelo velike delce in nam ne koristi.
GRIPA se ne zdravi z antibiotiki bučman!
Vsrednjem veku niso znali delati koloidnega srebra, ampak so jedli in pili hrano iz srebrne posode.V hrani in pijači so bili zelo veliki delci srebra, zaradi drgnenja pribora ob posode, zato se je tudi dogajalo, da so bili ljudje plavi-modri Zato so reveži tudi imenovali bogataše (ki so jedli iz srebrne posode) da so MODRE KRVI.Z postopkom ki sem ga navedel zgoraj, kjer proizvajaš KS z zelo majhnimi delci, ne pride do tega pojava.

Če dobiš 100 prostovoljcev (ne 2000) z gripo, se lahko dogovorimo in naredimo poizkus.
Samo sem prepričan da boš potem rekel, da ni bilo dokazano da so imeli gripo….

Groza me je, ko berem, kako nekdo prepričano trdi, da so čim manjši delci srebra boljši za uporabo. Na vašem mestu bi se pozanimala, kaj se dogaja s celicami in z DNA v celici, če v celico pridejo nanodelci, in sicer bi za to uporabila STROKOVNO literaturo in ne razne larifari alternativne strani na internetu in knjige. Niso vse stvari, ki niso odobrene s strani farmacije, stvar zarote. Dejstvo je, da je takšna uporaba srebra, brez kakršnegakoli znanja o biologiji, kemiji in genetiki, popolnoma neodgovorna, sploh tisti, ki to konzumirate preventivno in ki stvar uporabljate na svojih otrocih. Če še niste slišali, je kakršnekoli antibiotike zelo slabo jesti preventivno in za to obstajajo utemeljeni razlogi.
Še ena stvar, ki mi je zanimiva je, kako se ta stvar propagira kot antibiotik, medtem pa ljudje trdijo, da zdravi od bakterijskih do virusnih in celo gljivičnih okužb naprej? Očitno je pomanjkanje znanja na področju, se vidi po nerazumevanju terminologije. Kakorkoli, če tako hitro ubija prokariontske in evkariontske celice IN viruse, mora biti stvar precej toksična in močno dvomim, da je popolnoma neškodljiva tudi našim celicam. Antibiotiki se mogoče res čistijo iz telesa dlje časa, problem v kovinah je, da se kopičijo v telesu.
Verjamem pa tudi, da stvar deluje psihološko. Lahko bi si zmislil za katerokoli stvar, da nekaj zdravi in jo dobro propagiral, odziv ljudi bi bil isti. Vendar to še ne pomeni, da ni nujno, da pride po dolgem času konzumiranja do škode.

Kelly prosila bi vas če se mi lahko oglasite na mail [email protected]

lp

Kronik

Lahko to povemo tudi drugače. Če bi sintetična zdravila resnično ozdravljala, bi ne bilo zmeraj več bolnih ljudi, tako kot je to sedaj.
Uradna medicina nima interesa, da umremo in tudi nima interesa, da ozdravimo. Ker če bi medicina delala v tej smeri bi ljudje bili vse bolj zdravi in posledično bi vse manj kupovali zdravila. Vidimo pa, da je ravno obratno. Iz leta v leto se količina zdravil povečuje in število bolnih tudi.
Posledice pa vidimo vsi. Ljudje se vse bolj obračajo k alternativi.

Dole, število bolnih se povečuje predvsem zaradi staranja prebivalstva, kar je ironično posledica dobrega zdravstva.
Alternativna medica ne deluje, kar dokazuje življenjska doba ljudi pred prihodom ‘uradne’ medicine, kjer se vse zadeve testirajo. Ne pozabit, da so tudi uradna zdravila sintetiki naravnih učinkovin – iz rastlin poberemo samo zdravilno učinkovino.
Dejstvo je, da se je potrebno vsem zdravilom izogibat in delati na preventivi. Najhujše je mešanje uradnih zdravil z alternativnimi, saj lahko stanje zelo poslabšajo.

New Report

Close