Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Koloidno srebro – naravni antibiotik

Koloidno srebro – naravni antibiotik

,,jaz koloidno srebro naročam pri https://fadero-world.com/ ,zanesliv in zaupaja vreden dobavitelj

malo več o tem kaj je res in kaj ne je bilo že tukajle.
Dr. Anton Jeglič – o koloidnem srebru

 

Pozdravljeni.

Pred dnevi sem poslušal podkast ene doktorce, ki je bila gost pri 3 najbolj znanih svetovnih podkasterjih. Tema je bila, da je tudi pri ljudeh, ki se niso cepili začela odkrivat čudne ” strdke ” v žilah in grafenov oksid.  Že pred časom sem poslušal par drugih doktorjev, ki so trdili, da cepljeni ljudje trosijo spike protein, zaradi katerega tudi vsi v bližini zbolevajo… Vsi so sedaj šokirani in pospešeno se išče stvar, ki bi pomagala. Obstaja en preparat od dr. Mccullough-a, ki so ga razvili na bazi Ivermectina in hidroxychlorochin-a, ki bi naj nevtraliziral spike protein. Narejeno je na naravni bazi, kot ostali 2 zdravili, naročit pa je zaenkrat mogoče samo iz Amerike. Je pa bila burna debata še za eno stvar, ki bi naj pomagala in sicer Koloidno srebro. Rabil sem kar nekaj ur, da sem razumel o kakem srebru govori v angleščini in začel raziskovat.  Dosti je tu pro in kontra, se pa zahvaljujem parim uporabikom, ki so si vzeli čas in napisali prave romane in svoje izkušnje s tem.

Zaupat FDA in CDC so letos občutili Američani in to na zelo boleč način. Statistično so imeli 20 krat več smrti zaradi Covida kot Indija, njih so silili v cepljenje, celo so odobrili cepljenje otrok od 6. mesca naprej… v Indiji so talali Ivermectin…  Kaj je naredila zablojena Evropa, prepovedala je Ivermectin, ker pomaga in je prepoceni, niti 2 everčka po tableti…, le kak bi se naj služlo na tem. Ljudi na ventilator, jih počasi ubit in še za vsak dan pokasirat 8000 everčkov. V ameriki so dobivale bolnice po 140.00 Dolarjev, če so dali pacienta na ventilator in našibali z Remdesivirjem, rezultat tega je bil, da so te ubili v enem tednu in še zaslužli. To letos prihaja vse v javnost, če seveda ne spremljate propagandnih medijev, ki vam perejo mozak z sanjskim moškim, dnevnikom in drugo protirusko propagando… Če malo pobrskate po spletu, ne na googlu, boste našli izjave direktorja Pfizerja kako se hvali na Svetovnem ekonomske forumu, da jim bo uspelo do 2023 s cepivom proti kovidu zreducirat prebivalstvo za 50%, ostali demoni tam pa mu ploskajo. Tja hodi tudi naša gospa Fajon in Golobček, še svoj Blejski forum imajo in častijo iste demone.

Ste se že malo prebudili ljudje, so vam začeli delat klikeri in se čudite kaj zdaj jaz to pišem…???  2 leti nazaj si bil teoretik zarot, ko si rekel, da je to kitajski virus iz Vuhana, cenzuriran na spletu ker širiš sovražen govor in si rasist…,prejšnji tedn je bila to kao novica za naslovnico, virus je ušel iz Vuhana.   Noben pa ni omenil, da je ta laboratorij financirala ameriška vlada. Upokojen direktor CIA je povedal, da so pred več kot 20-imi leti imeli debato, če je kako zdravilo, če pride do biološkega napada in edino efektivno bi bilo Ivermektin.  Vam je zdaj jasno zakaj ga je tako težko dobit in da so nekaterim doktorom jemali licence, če so ga komu kr tak predpidsali… Bil je včasih celo za dobit brez recepta…  Nebom več nabijal o tem kaj so naredili in kaj še pride, če se želite informirat in pripravit na hude čase začnite malo spremljat neodvisne medije, ker 90% ljudi živi v iluziji in ti bodo ga najbolj najebali, ker jim bo prevelik šok in se niso pravi čas pripravili. Poglejte kdaj kako odddajo na infowars in na brighteon dokler še je čas.

Da ne odbluzim od teme koloidno srebro, zanime me vaše mnenje in vaše teorije, da je mogoče z njim nevtralizirat spike protein in učinke Grafenovega oksida, katerega bi naj tudi uporabljali kot dodatek letalskemu gorivu v tako imenovanih chemtrailsih, zraven Aluminija, cezija in ne vem kaj vse še bi naj bilo noter, da blokira sončno svetlobo, se zadržuje v zraku, nas ljudi in živali počasi zastruplja ,z dežjem pade na tla in spreminja ph prsti, s čemer uničuje gljive, ki hranijo drevesa itd…   Poglejte tudi dokumentarec The dimming in si ustvarite svoje mnenje…

Lep pozdrav.

Zdravo,

Najprej hvala za zelo poucen clanek..mi lahko napisete kje bi lahko nabavil taksen strojcek v ZDA

v naprej se zahvaljujem za vas odgovor

Bogdan

041 817 563

Stranskih učinkov ni! Preverjeno. Samo za oralno uživanje ne sme vsebovati več kot 20ppm. Tudi spiješ ga lahko samo 0,3ml.

New Report

Close