Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Koloidno srebro – naravni antibiotik

Koloidno srebro – naravni antibiotik

Ivan pozdravljen!
Sam imam izkušnje (same pozitivne) z uporabo koloidnega srebra, vendar ne v primeru raka. Bi pa na Vašem mestu vsekakor poskusil z njim poleg uradne terapije. Kombiniral pa bi ga v kombinaciji z alkalizacijo telesa ( 1 žlička sode bikarbone v kozarcu vode dvakrat dnevno) Zraven si merite pH urina. Idealno pri Vaši diagnozi je, da dosežete pH 8,5. Zraven pa potrebujete zvrhano mero pozitivne naravnanosti in dobre volje. Pri tem pa Vam lahko pomaga film The secret (skrivnost).
Pa srečno.

pozdravljeni.

Sama uporabljam koloidno srebro že nekaj mesecev, ker hodim na bioresonanco v rogaško slatino in imam za ušesi luskasto kožo, enako tudi na lasišču. s tem si mažem 2x na dan in mi ne pomaga nevem kako. Na začetku se mi je zdelo, da mi pomaga, sedaj pa ni nekega izboljšanja. Je pa res, da se vačasih pozabim namzat. Tudi meni je rekla ženska, ki izvaja bioresonco, da se lahko uporablja za rane in vnetja, vendar nikoli ni omenila, da bi to tudi uživala. Jaz si nalijem koloidno raztopino na vato in potem z njo namažem te dele kože.
Jaz sem to dobila na bioresonanci, tako da ne vem, če se da kupiti tudi v lekarni.

lp, Gordana

Pozdravljeni vsi skupaj,

Sama koloidno srebro uporabljam že kar nekaj let in glej ga zlomka, prehladov ni, herpesi na ustnicah so zgodovina in ko zaboli grlo, srebro pogrgram in še isti dan bolečina zgine in nobene sledi o vnetju ali prehladu. Pa tudi obarvana nisem modro! Zadeva resnično pomaga! Pa čeprav ga naročim preko g maila-proizveden je v sloveniji!
Farmacevtski lobi je žal prevelik in premočen, da bi resnica o koloidnem srebru prišla na dan. Resnica pa je ta, da je uživanje koloidnega srebra v raztopini cca 30 ppm (30 delcev srebra na milijon delcev vode) alternativa vsem antibiotikom, razlika je le ta, da po uživanju koloidnega srebra ni nobenih stranskih učinkov. Medtem, ko se po prenehanju jemanja antibiotikov telo čisti še več tednov.
Srebro se jemlje v majhnih količinah, po žličkah, če je bolezen resna pa majhne količine do 3x dnevno, dokler se ne pozdraviš. Moj mož ga uživa vsak dan, preventivno, in o prejšnjih ponavljajočih prehladih ni več sledi. Prav tako sem opazila pri opeklini, ki sem jo hladila z koloidnim srebrom na gazi, da se je pozdravila presenetljivo hitro in brez brazgotine.

Ivan, Vam in vsem ostalim, bi priporočala uporabo koloidnega srebra, odločite se pa sami. Jaz, moj mož in vsi prijatelji, ki sva jim koloidno srebro priporočala, imamo same dobre izkušnje z njim. Stranskih učinkov nobenih, in nihče od nas še ni modre barve!!
Lep pozdrav in srečno
Lea

Pozdravljena ga.Lea,
zanima me kje nabavljate koloidno srebro?
hvala in lep pozdrav vsem,
kaja

Vas lahko prosim za kontakt, kjer bi lahko naročili koloidno srebro?
Hvala in LP.

na spletu poiščite Agenki.de. To je podjetje g. Golenhofna, ki dela v Murglah. Zelo hitro in brez težav dobite KS po pošti iz Nemčije. Sem pa slišala, da ga prodaja tudi nekdo v Ljubljani, mogoče najdete kje na internetu…
Moram pa dodati, da se nam zadeva ni izkazala kot učinkovita.

Razmišljam o nakupu KS, uporabljal pa bi ga v preventivne namene. Zanima pa me, v kolikšnih količinah naj ga uporabljam in koliko časa. Prav tako me zanima, kakšne so razlike v sestavi med proizvajalci, na netu sem namreč opazil več ponudnikov.

Hvala za odgovor.

zbudil sem se ker me je pekla zgaga pa sem spil en pokrvček koloidnega in glej ga zlomka v petih minutah se je stanje normaliziralo
zadeva je res univerzalna

Jaz sem ga ravno začel uporabljati. Za izsledke še ne vem. Sem se pa pogovarjal, z gospo, katere brat si je zamenjana ledvica pozdravil. Pač telo jih ne sprejme rado, razne infekcije itd. Po redni uporabi kaloidnega srebra, so težave z ledvicami takoj pojenjale. Sedaj ga vsi redno uporabljajo in nimajo več nikakršnih prehladov, angin,itd. Bo pa nekaj sigurno na tem, saj imam jaz srebro v jogiju tovarniško vgrajeno. Proti pršicam in raznim miniaturnim mrgolaznim. Tko, da stvar pije vodo. Stranske učinke pa ne poznam. Mislim pa, da je neka zdrava mera razuma ok. Pač npr. ne pojej 5 čokolad na dan. Sem pa tja kateri košček prav pride. 😉

Preberite knjigo dr. Maje Remškar “Naodelci in nanonevarnost”, da ne boste kvasali takih bedarij na forumih in se izpostavljali tako nevarnim in mnogo še neodkritim nevarnostim oz. njihovim stranskim učinkom.

Pozdravljeni. Za vse, ki bi radi res imeli kakovostno in najcenejše koloidno srebro si lahko ogledajo spletno stran http://alins.naspletu.com Meni je pomagalo proti alergiji, jih nimam več, pomagalo je proti prehladom, pa še marsičemu.

Pozdravljeni

Jaz ne verjamem tej naši medicini, a antibiotiki, ki vam ji predpiše zdravnik so pa neškodljivi, lepo prosim.
Naročam svojo koloidno srebro na http://www.kolidno-srebro.info in niso me razočarali.

Lep pozdrav
Jerica

Pozdravljeni,

Mi, štiri članska družina, redno uporabljamo koloidno srebro že dve leti in sicer po potrebi. Napršimo ga po vseh ranah, preventivno ga jemljemo po žličkah, sama z njim razkužim celo kopalnico. V tem času smo se prepričali v njegovo delovanje, bolni nismo. Koloidno srebro naročimo na http://www.koloidnosrebro.si , kjer dobiš kvaliteto ki jo plačaš.

Lep pozdrav vsem,
Manca

Znanec prodaja koloidno srebro. Meni je ful pomagalo in ga redno pijem. Toplo priporočam da ga tudi vi začnete piti
Več o ceni in embalaži dobite na:
[b]KOLOIDNO SREBRO[/b]

Pozdravljeni,

najprej bi vas rad upozoril na mora biti koloidno srebro pripravljeno v mejah vseh meril in zdravniških priporočil.

Osebno uporabljan izdelke Silverex sam sem jih rudi preveril in jim najbolj zaupam. Imajo ugodno ceno in najboljšo kvaliteto kar trenutno sploh obstaja v Sloveniji.

Kar je najpomembnejše je njihove izdelke odobrila ameriška FDA organizija!!!

več si lahko preberete na http://www.silverex.si

Za razne nasvete jih lahko tudi pokličete.

Lep pozdrav vsem,

dr. Likovic

Težko je govoriti o kvaliteti kdo ima bolj kdo ne. Ker ali je pripravek pravilen ali nepravilen samo te dve možnosti sta. Lahko se preveri tudi izdelek s spletne strani http://alins.naspletu.com kjer je tudi kvaliteta ki mora biti da lahko koristi človeku in živali. Pa še najugodnejše cene so na kvaliteto in ni nek poceni kvazi izdelek ampak zadeva, ki resnično pomaga in je že pomagal mnogim.

Ali je kdo tukaj že uporabljal koloidno srebro za pomoč pri CROHNOVI bolezni? Sem na tem da grem na operacijo 🙁 ……vsem hvala za kakršnokoli pomoč ali imformacijah.

pozdravljeni!
Predlagam uporabljanje nano silverja ki popolnoma varno, je pa bolj učinkovit kot koloidno srebo.
Uporabljam ga že dolga leta, in sem pozabil kdaj sem na zadnje bil bolan.

lp

Pozdravljeni

Za kvalitetno koloidno srebro, predlagam ogled strani http://www.koloidno-srebro.info.

Lp
D.

Pozdravljeni!
Koloidno srebro mi vedno pomaga pri prehladnih in virusnih obolenji, ter vseh vrstah bakterijskih okužb.
mojemu sinu so po treh tednih mazanja vse virusne bradavice izginile (te so svetle barve)
Žena si je namazala opeklino takoj s koloidnim srebrom pa že čez nekaj ur več ni vedela na katerem prstu je sploh imela opečeno kožo.
kar se tiče predoziranja pa bi bilo to možno če bi ga vsak dan popili cca 2 dcl.
ker pa ga uživamo z žličkami ali pa pošpricamo s pršilko je to nemogoče.
Priporočam ga vsem
Kupujem pa pri podjetju Zlata rezerva iz Celja, ki se ukvarjajo tudi s prodajo čistega srebra.
http://www.zlata-rezerva.si Tako da vem da uporabljajo čisto srebro.
lep pozdrav vsem, Alen

New Report

Close