Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Koloidno srebro – naravni antibiotik

Koloidno srebro – naravni antibiotik

Koloidno srebro lahko izdela vsak sam, s srebrnim generatorjem in 99,99% čistimi srebrovimi elektrodami. Obvezno pa morate uporabljati 2x destilirano vodo, ki jo dobite v lekarni. Denar za kupljeno koloidno srebro je zagotovo stran vržen denar, če se srebro po pošti ali kako drugače razelektri. Namreč, kakor hitro pride koloidno srebro v stik z električnimi aparati se razelektri in delci nimajo več naboja, tako se zlepljajo in so preveliki, da bi lahko prodrli v viruse, bakterije itd in jim uničili encim za dihanje oz. jih odbesedno zadušili. Najbolj učinkovito je srebro do 10ppm, sicer bi človek pomislil, da so večje koncentracije boljše, vendar pri več kot 10 ppm nastajajo t.i. clustri, zlepljanje delcev.Torej srebro izdelajte sami, en kupujte in ne plačujte velikega denarja zanj, generatro stane 45€, liter destilirane vode pa 5€, generator in priložene 99,99% čiste srebrove elektrode imate za dlje asa.

Sam sem naredil temeljito analizo katero koloidno srebro izbrati vprašal sem tudi osebnega zdravnika ki mi je svetoval Koloidno srebro od svetovno priznanega proizvajalca Silverex.

Zastopstvo imajo tudi v Sloveniji.

http://www.silverex.si/

Priporočam ga iz osebnih izkušenj saj ga uporabljam že dlje časa.

Mislim da so edini ki imajo ameriški certifikat FDA

To kloridno srebro , to so mogoče one mms kapljice?

Jaz pa navijam za MesoSilver. Proizvajalec je firma iz ZDA (Purest Colloids), proizvajajo tudi koloidne oblike drugih kovin (baker, zlato, platina, iridij, cink …), vsaka od teh ima svoj namen. Njihovo koloidno srebro imam vedno na zalogi, ostalih njihovih koloidov nisem preizkušala, čeprav je zelo zanimivo kar pišejo o njihovih lastnostih.

Njihove izdelke se da naročiti v ZDA, ampak je poštnina noro draga. Zato sem jih vprašala, če imajo predstavnika kje v EU. Nekaj časa sem naročala pri Mediverse, sedaj pa naročam pri Koloidnestriebro (http://www.koloidnestriebro.sk). Spletna trgovina je v angleščini, poštnina ni draga, plača se z bančnim nakazilom (kar je meni všeč), paket pride hitro. Še vedno so bili zelo zanesljivi. Nimajo čisto vseh izdelkov (samo srebro, zlato, cink, baker in silika).

Največkrat koloidno srebro uporabim za namazat kakšno ureznino, odrgnino, opeklino (to je celo medicinsko priznana uporaba) ali vneto otroško rito. Pri prehladu pošpricam kakšen nos ali grlo (tudi preventivno). Pri grdih virozah pa dvakrat na dan malo žličko, dva ali tri dni zapored, toliko da malo pomagam imunskemu sistemu. Zaenkrat ni še nihče moder 😉 MesoSilver trdijo, da so delci v njihovih izdelkih tako drobni, da se zagotovo ne akumulirajo v tkivih. Malo zagotavljajo oni, malo sem pa jaz previdna, pa je 🙂

pozdravljen snupi,
nekaj komentarjev imam na tvojo objavo, saj nočemo zavajanja… in sicer:
1. Glede tega, da lahko koloidno srebro izdela vsak sam imaš čisto prav, vendar je potrebno o izdelavi srebra tudi marsikaj vedeti, pa o biologiji in kemiji tudi.
2. Destilirana voda, ki jo lahko kupiš v lekarni niti pod razno ni primerna, rastopine, ki jih dobiš iz lekarniško destilirane vode niso kar bi morale biti! Destilirana voda mora imeti 0,01 ppm ali manj!
3. Proizvajalec od katerega srebro kupujem jaz, pošilja izdelke po pošti. Izdelki so zaviti alu folijo, ki naredi okoli izdelka faradayevo kletko in s tem prepreči učinek morebitnega elektro sevanja. Ko je prvič izdelek prišek k nam na dom, smo izmerili ppm-je in jakost srebra je bila dejansko taka, kot na nalepki oz. kot obljubljena.
4. Ne moreš trditi, da je jakost srebra v ppm-jih najboljša pri 10 ppm-jev in da se nad to jakostjo pojavi zlepljenje delcev. Odlična jakost je tudi 20, 30, 35 ppm, in delci se ne lepijo, vse je odvisno od jakosti el.toka pri izdelavi. Razlika med nižjo in višjo jakostjo ppm-jev je tudi v tem, da sje potrebno srebra nižje jakosti zaužiti veliko več, saj študije navajajo, da pri uničevanju bakterij, gliv in virusov višja jakost bistveno hitreje pobije kolonije škodljivih organizmov.

Lep pozdrav

Je kje objavljen kakšen znanstven podatek o tem kako se srebro kot težka kovina nalaga
v telesu (razen v koži, ki jo lahko obarva)? Kako se srebro presnavlja, kdaj in kako se izloči iz telesa? So narejene kake raziskave, študije, primerjave, poskusi…?

Enostavno smo ga naročili tukaj: koloidno srebro

Moja hči ima bakterijo,ki se ji stalno ponavlja zmeraj dobi antibioti ceporex. Ta bakterija se ji ponavlja že skoraj leto dni. Kadar gre na ginekološki pregled je zmeraj pristona bakterija. Mene pa zanima ali bi ji lahko pomagala s koloidnim srebrom in kako bi ga morala uživati. Lepo vas prosim če mi gdo lahko odgovori. Hvala

Ali se lahko to Koloidno srebro uporablja tudi pri majhnih otrocih, od enega leta naprej npr.
Ali ima kdo izkušnje?

Koloidno srebro uporabljam že 3 leta in si ga delam sam. Aparat sem si kupil v USA, poleg tega pa sem si kupil tudi aparat za parno destilacijo, ker mora biti za elektrolizo parno destilirana voda, da so delci pravilno elektromagnetno nabiti, da plavajo v vodi. Če se vsedejo na stene posode, zaradi elektromagnetnega vpliva- tudi sonca- v tekočini niso več učinkoviti. V lekarni pa prodajajo le zelo fino filtrirano vodo, kot destilirano vodo.
Večkrat se v priloženih člankih omenjajo ppm-i(npr. idealni 25-30 ppm), kar pomeni količino srebra v določeni enoti, vendar to ni najpomembnejše. Pomembno je, da so ti delci čim manjši in da jih je čim več, zato sem kupil aparat, ki dela najmanjše delce, kar sem jih zasledil na trgu- 0,001 do 0,0008 mikrona. Delci kontaktno delujejo na bakterije, zato je dobro, da jih je čim več, ker na ta način dobimo večji učinek, kot pa če so večji in je s tem tudi večja količina srebra. Poleg tega se manjši delci tudi lažje izločijo iz organizma in je na ta način skoraj nemogoča posrebritev, oz. posivitev kože. Ljudje, ki so posiveli, so uživali koloidno srebro z mnogo večjimi delci.
Osebno in pri sorodnikih, znancih in sosedih sem dobil s svojo koloidno vodo same pozitivne rezultate, podobne tistim,ki so v priloženih dopisih že omenjeni. Kolegica ga uporablja tudi preventivno za otroke, ki so vsako zimo neprestano imeli viroze, ob uporabi koloidne vode jih pa nimajo več. Naj omenim le še največji uspeh- gospa,stara 75 let je imela močno vnetje bezgavk in začetek limfnega raka. Po letu uživanja se je stanje izbolšalo, tako da so sedaj vsi izvidi negativni, bolezni ni več.
Pa še o raznih strahovih glede škodljivosti- farmacevtski lobiji se lotijo vsake znanstvene raziskave, kjer pričakujejo dobiček. Srebra pa se bojijo, ker ga lahko vsak sam dela in če bi znanstveno(po njihovih pravilih) dokazali pozitivni učinek, bi bili ob miljardne dobičke, ki jih kujejo z raznimi bolj ali manj škodljivimi antibiotiki. Njihov negativni učinek sem tudi sam izkusil.
Srebro pa razen posivitve, ki nastopi le v skrajno nenormalnih primerih uporabe, nima negativnih učinkov, kar dokazujejo odzivi na tisoče ljudi po svetu, ki ga že po 10 let in več uživajo in imajo veliko manj zdravstvenih problemov.
Na osnovi osebnih izkušenj in izkušenj ljudi, ki po raznih blogih po svetu pišejo o pozitivnih učinkih, sem mnenja, da bi ljudje in s tem zdravstvo na poceni in lahek način rešilo veliko zdravstvenih problemov in marsikomu celo življenje, če bi uporabljali zadevo, ki so jo poznali že Rimljani.
Pa še zadnja misel- vsi,ki so proti srebru le hipotetično govorijo o možnih negativnih učinkih srebra, brez dokazov, farmacevti pa prodajajo večina zdravil z dokazanimi negativnimi učinki- celo zelo strupenimi, brez omejitev in z dovoljenjem FDA!

pozdravček!
Že nekaj časa rešujem probleme z kandido in iz zanesljivih virov sem slišala, da se jo da povsem odpravit z koloidnim srebrom. Z uporabo koloidnega srebra sem začela pred dvemi dnevi, torej, da pridem do pravega odgovora, rabim kar še nekaj časa, zato natančnega rezultata še ne vem, vam sporočim. Na dan popijem dva kratka požirka, takšna navodila sem dobila od bioenergetika.
lp pozdrav vsem…

mery

Zdravo!

Mogoče lahko napišeš proizvajalca aparata za izdelavo koloidnega srebra in parno destilacijo. Koliko pa to stane. Če ni skrivnost?

A bi lahko nekako kontaktiral z Uporabnikom M.
031516240 Jure

Mail. [email protected]

imela sem zelo hude probleme, ki jih nisem nikakor mogla popolnoma pozdraviti z nobenim antibiotikom, zadeve so se za nekaj časa ublažile manj je peklo in srbelo vendar po končanem jemanju antibiotikov se je mi je vse nazaj vrnilo.Koloidno srebro me je pozdravilo in od takrat nimam nobenih problemov več, še verjet ne morem da sem kdaj trpela zaradi takih neumnosti, ko pa sem zadevo s koloidnim rešila tako hitro.
Resnično vam svetujem, če ima kdo kake probleme in se mu zdi, da bi mu koloidno lahko pomagalo naj sproba ne bo mu žal. Zakaj trpeti, če ni potrebe.

Mery kar vstrajaj pri pitju, ne bo ti žal in ne škoda denarja, ker se bodo rezultati pokazali.
mami2plus jaz uporabljam pri moji hčerki, ki je zdaj že 2 leti smo pa začeli koristit ko je bla eno leto in moram resnično povedat, da skoraj ni bila bolana

zaskrbljenamami ne bo vam žal poskusite pomagalo bo

vsem veliko sreče

hvala za vse informacije vendar bi prosila še koga naj napiše svoje izkušnje z koloidnim srebrom in ali je kateremu pomagalo za glivice v ušesih in pri vnetjih, ki se mi skos ponavljajo v ustih
So mi priporočili naj poskusim z koloidnim srebrom vendar nisem prepričana in vsakogar prosim za kakršno koli izkušnjo v zvezi z tem….hvala,hvala

sonija vas pa prosim za kontakt kje se to nabavi in za več informacij,hvala

lp

Zdravo!

Konec prejšnjega leta sem dobil angino. Bila je kar huda, ker sem komaj slino požiral.Ko so mi dali pravi antibiotik (Ospen) sem mislil, da me bo konec. 2 dni sem ležal kot ubit. Vzel sem samo 3, ostale vrgel v koš za smeti. Naročil koloidno srebro. Prvi dan sem vzel nekajkrat po 2 žlički. Grlo me je nehalo boleti že isti dan. Naslednje dni pa se je zdravljenje pospešilo. Porabil sem dnevno dva paketa robčkov. Trajalo je en teden, da se je vse sčistilo. Po tem praktično ne smrkam več. Sedaj ga jemljem preventivno po eno žličko dnevno. Pozitivna izkušnja je tudi pri hčerki, ki je vsake 10 dni imela vnete oči. Od zdravnika je vedno dobila antibiotične kapljice. Sicer se je po nekaj dneh pozdravilo, vendar se je vedno tudi hitro ponovilo. Hčerki sem samo en dan dal 3 krat po eno kapljico koloidnega srebra v oko in se je takoj pozdravilo. Do sedaj se še ni ponovilo. Torej trenutno le dobre izkušnje.

LP

Pri meni so pred pol leta odkrili gigacelularni tumor, oziroma tri in sicer enega v vretencu in dva zunaj, kjer enega vretenca več nimam (pred leti mi ga je “pojedel” enak tumor). Ker mi je ortoped obljubljal težko operacijo, sem ob čakanju nanjo poskusila s srebrom in magnezijevim kloridom. Po mesecu in pol, ko so mi delali biopsijo, v vretencu tumorja ni bilo, ostala je le luknja velika 1,5 x 1,2 cm.

Sedaj nadaljujem tako s srebrom, kot tudi z magnezijevim kloridom in upam, da se mi bolezen ne bo več ponovila, saj je to bilo že četrtič, in za mano so tri zelo težke operacije.

Žalostna tukaj ti pošiljam kontakt od punce, ki ti lahko da več nasvetov je zelo prijazna in res si želi pomagat.Jaz kupujem preko njih in sem zadovoljna in prepričana v kvaliteto, ker je vse preverjeno.
Ne bo ti žal če poizkusiš z to zadevo, ker mislim, da ti skoraj mora pomagati. Probaj se še malo pozanimat na netu, ker tukaj je res veliko informacij. Ampak če ne sprobaš ne moreš verjet vsem tem postom.
Saj ne vem ali sploh lahko dam kontakt tukaj gor.Saj tudi na netu najdeš njihove kontakte.Pobrskaj malo.Imajo tudi ceno normalno.

z spoštovanjem

Prav lepo prosim za kontakt saj mislim, da ni prepovedano.
Ali pa če se preko maila zmeniva???
Lepo prosim nujno rabim zadevo, ki je tudi preverjena
in resnično pomaga, ker ne zaupam vsakemu prodajalcu.
lp

New Report

Close