Najdi forum

Ponca, od kod si?
No, če si iz Lj in če te je kaj v hlačah, potem se danes zvečer za dobro svoje dušice pojavi na otvoritvi razstave v Vodnikovi domačiji. Si bova pomahali, če se prepoznava?!
Pa za ostale seniorke velja isto!

to pa ni fer!! ve ljubljančanke se lohk kar takole na brzino zmenite, “pojavi se tam in tam…”….kaj pa me, uboge reve, ki nismo iz LJ? kaj pa, ko bi se enkrat zmenile in se srečale? no, saj najbrž ste se že kdaj, samo jaz še ne…

drugače se pa strinjam s Ponco in seveda z ostalimi. tale forum je treba malo razmrdat. vsaj v smislu “modrejši”, če že ne v smislu “starejši”, hehe. zdaj moramo le še mladino nekako prepričat, da bo na tale forum hodila po nasvete k nam, preizkušenim v vseh možnih tegobah…

Ma, sem frajer…. ejjj a je bilo videt kod da imam ponudbo. To, da me imaš za frajerja???(ha,ha) me še ne moti, ampak da misliš da sem perverzni, potrebni, praznoglavi mladostnik, ki na forumu išče dekleta za opravljanje : ) ) ) onega????
Haloooo Ponca kuc,kuc : ) ) ) )
Kaj mislim koliko primerkov se dobi: mislim da zelo malo!
LP

Se strinjam s teboj, resna; če bo le dovolj interesa, lahko določimo nevtralno lokacijo in se pobliže ogledamo.
Torej od kod bi kdo najraje prišel :o) ??

jaz v LJ pridem brez problema!

Mogoče zato, ker si človek tam lahko da malo beč duška. Tu že v naslovu piše starejši so modrejši. torej pričakujejo od človeka več resnosti — to je pa, kar zadeva mene, preveliko pričakovanje. Lep pozdrav od Mene

Ups, Relika, ne več resnosti – morda le racionalnosti, je tako?

Pozdravljena, Ponca !
Saj si tudi ti kar izginila za nekaj dni. Ali si morda med tistimi, ki so v penziji, pa nimajo časa? Sem bila več na forumu Življenje, ker nisem prepričana, da sem modrejša, ampak tam dihaš s polnimi pljuči in vse kipi, to pa stari kljusi dobro dene. Zdi pa se mi, da tudi tale forum postaja bolj živ. Še to ti moram povedati, da prebiram, kar napišeš in mi je nekako blizu, ker je ravno tako kot bi se pogovarjala.
lahko noč!

Obojega, saj je navadno to dvoje povezano.

Ker me pogresas, ti v zahvalo posiljam en prijateljski poljub na licko za lahko noc.. Bemti, sem pa res mocnejsi, brez vsakih narekovajev, le kako si ti to uganila, hehehe…Lepe sanje..

Hoj Tepka!
Mi rata, vendar resnici na ljubo sele po dooooolgih letih bojevanj….Ko sem spoznala, kot modrejsa, da doma na sreco niso vsi invalidni in da jih nisem pravilno vzgojila v “samostojne”…Po neki grdi zdr. komplikaciji, ko so me v treh minutah iz zdravega stanja odpeljali z resilcem…In potem se jeugtovilo, da so doma vsi zalujoci ostali begali gor pa dol po stanovanju, niso vedeli kje vzeti gate iz omare in kje to in ono lezi….Risanke, ce verjames! Tudi pomoc tasce ni bila popolna, saj so bili moji povsem izbrezneumljeni….In ko sem po nekaj tednih prisla iz bolnice, mi je kapnilo, kako sem blesava…Kaj ce me ne bi vec bilo in bi za seboj pustila svoje drage za lep cas povsem nesposobne za normalno zivljenje!!! Lepa sola, ti recem…Pa se nekaj drugega: vsak ima pravico do SVOJEGA casa, do casa le za samega sebe..To ni komfort, temvec pravilno in pravicno izgovorjen stil zivljenja v druzini…Le da nam prekasno kapne….Do tedaj pa vodimo bitke, prezivljamo obcutke samopomilovanja, se izcrpavamo in se in se….. Pa bi sama se pred desetimi leti odgovorila tako kakor si ti na podobno pismo mojemu….Mej se mi fajn in LP!

Hvaaaaala! Bom lepo sanjala…..:-)) LP!

Hi, hi, hi….Pejade me je kej v hlacah, le da so te hlace po tujini bluzile in so se vrnile sele pred kratkim, ko tole pisem….Pa drugic, ne…..:-)) LP!

Hoj Spela!
Ko bil le bila v penziji, uaaa!! Pa imam se dalec do tja, ce bom prilezla! Nisem izginila, sluzbene obveznosti in osotnosti pac…Ja, sem vas pa kar pogresala! LP!

:-))! Ja sej, pa nej se recejo, da ne velja pregovor, kako tisti pes, ki veliko laja, obicajno zelo malo grize, ne? Lep dan ti zelim, Leonardo!

Hov hov hov hov …….
Lep vikend tudi tebi!

New Report

Close