Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Kakšen pes je čivava. Kupili bi ga.

Kakšen pes je čivava. Kupili bi ga.

Veš da. Potrebe po gibanju, oskrbi pdd. sploh niso pomembne…

ah dajte no midva z možem imava 3 otroke in 2 čivavi,ki sta zelo lepo vzgojeni ven gresta 1-2x na dan in nič ne lajata,pozimi ko hodimo ven jih seveda oblečemo ker sta kradko dlaki čivavi. tud na morje ju vzamemo zraven in ni nobenega problema

Ja velik ste napisal, tud velik neumnosti in nesramnosti, vsakega psa se da vzgijit, ne pozabi, KAKŠEN ČLOVEK, TAKŠEN PES. Drži kot pribito. LP

***************************************** https://www.youtube.com/watch?v=GAdIV2KHMPA Carpe Diem *************************************************

Ajoj vi pa se res znate kregat za vsako temo Lejte pac par ljudem so vsec civave parim pa ne pa ne bo zard tega neki konc sveta vsak ima svoje misljenje in moje je da so civave uredu in ful luskane in takoj bi jo kupla ampak ne smem ker sem stara sele 12 in to resno pac kdor ne vrjame je mal trcen v glavo ampak ne delam se pametne in to ampak vcasih je tudi uredu če včasih zadrzite grdo mnenje in tistmu ki sprasuje dostojanstveno odgovorite ne pa se kregat kot neki otroc in res nevem kam smo prsli da vam to govori 12 LETNICA. P.s tisti pa ki sprasuje. Naj se pa mal pozanima po googlu potem pa sele po forumu ker itak ve da se bo zacel. Kreg
Zato pa se zresnite
Lep pozdrav

Obožujem pse Čivave in siga bom kupila vidim da mate že nekateri te pse in nimate nobenih problemov pa zelo dobre nasvete dajete.

Hvala LP

Še moj komentar.
Imam čivavo samčka kratkodlakega, zelo pomemben podatek, ker so samice po večini zelo mile in nezahtevne.
Star je dve leti in pol in lahko rečem, da je fantastičen kuža.
Vendar, kot sem že prej omenil imam samca cca. 4kg, ki je dominanten in sem pri vzgoji zelo dosleden.
Obravnavam ga kot velikega psa, ne jemljem ga v naročje in če ni preveč motilnih dejavnikov je prosto spuščen.
Uboga na ukaze (odpoklic, hoja poleg, čakanje,…), je zelo učljiv skratka velik pes v majhnem telesu.
Ima rad naravo, obožuje daljše sprehode če je lepo vreme, drugače je pa rajši na toplem.
Če bi še enkrat izbiral bi kupil samca čivavo.
Lep pozdrav

čivave so zelo glasne in veliko grizejo pohištvo še posebej pa čevlje

Če so kupljeni pri rejcih ali neodgovornih vzrediteljih. Če pa kupite čivavo pri odgovornem vzreditelju, ki na vzrejo te pasme da ogromno časa in znanja, pa so takšne čivave z zelo lepim značajem in nič ne lajajo, grizejo pa samo toliko, kolikor novi lastniki dovolijo.

New Report

Close