Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Kakšen pes je čivava. Kupili bi ga.

Kakšen pes je čivava. Kupili bi ga.

o ti help me si se pa razpisala!pametna punca ni reč…no,ja tudi meni bodo in so te informacije prišle prav.hvala in lep pozdrav,Ana 😛

Bo treba še vire za tekst napisat, a ne? Kar tako kopirat in lepit tujo lastnino malo levo malo desno ter si jo prilaščat je prepovedano.

Aha….

vir tega je: čivava.netlp,Tina

vir tega je: čivava.netlp,Tina[/quote]

Ne bo šlo. Torej, vir je?

Čivave so res sama dobrina. Če ne morete imeti otrok jih lahko čivava nadomesti saj jo moraš pozimi oblačit, ker ji hitro postane mrzlo. Če boste zasledili kje oglas: Prodam čistokrvno čivavo brez rodovnika. Tu je problem tak: čivava je čistokrvna če ima rodovnik. Če ga nima je mešanček ampak zgleda kot čivava. Malo poje na dan saj je mahjna. Če jo boste dobili vam želim veliko sreče

vir tega je: čivava.netlp,Tina[/quote]

Ne bo šlo. Torej, vir je?[/quote]

Če bi malo boljše pogledali bi videli,da sem to pisala jaz ne skelca.Skelca ti pa ne piši v mojem imenu.Zate Yo_ pa:
vir je čivave.net
Pa še enkrat oprostite,ker nisem navedla vira-sem pozabila,se opravičujem.Pozdravček

Stran, ki si jo navedla, ne obstaja.

Pa kaj bi ti zdej rada, yo?! Spet bi se očitno kregala—samo izzivaš in daješ negativne komentarje. Pa kaj zdaj to tebe moti, če vir je al ga ni, pa da ne obstaja…Nisi nobena inšpektorca, kaJ se zapikuješ v stvari, ki se te ne tičejo, razen če si ti napisala članek. Seveda ga nisi. Ljudje pač odgovarjajo in skušajo pomagati tistim, ki so pomoči potrebni in se verjetno (očitno) takrat ne ubadajo z virom teksta….Samo težave iščeš..Pa mal se skuliraj s svojimi napadalnimi izjavami!!!. Veš, kot se je že izkazalo, tu postavljajo vprašanja tudi ničhudega sluteč 11 letniki!!! Si reveži hočejo malo razširit svoje obzorje pa dobijo celo fronto tvojih nesramnih in žaljivih odgovorov.
MODERATORJI, a ne bi malo brisali takih postov, ki imajo nesramno in žaljivo vsebino?

In kaj točno je nesramnega oz. žaljivega, če opozorim, da navedena stran ne obstaja?
Ti nimaš čisto razčiščenih pojmov, kaj?

vir tega je: čivava.netlp,Tina[/quote]

Ne bo šlo. Torej, vir je?[/quote]

Svet čivav – čivave.si
😀

še moja izkušnja-kupili smo že odrastlo čivavico, ki je zlata, sploh ne laja, mogoče na dva meseca spusti glas če prav od blizu zagleda kakega psa, ni hudobna, je zelo nežna, skratka najboljši pes na svetu. glede na to, da smo pozneje, ko smo jo že imeli raziskali, da je bila prej zelo huda in da je verjetno prestala veliko hudega je zdaj resničen sonček, še živinozdravniki se ne morejo načuditi, kako je pridna glede na slab sloves čivav, najbolj zanimivo pa je, da se nič posebno ne trudimo, samo radi jo imamo.če bi bilo potrebno, bi ji že postavili meje, ker se zavedamo, da je to potrebno, da ti pes ne pride čez glavo (slaba izkušnja s prejšnjim psom), ampak res preprosto ni potrebno.najbrž nam res vrača ker ji je očitno in upam, da ji je bolje kot prej.na vsak način priporočam čivavo seveda ob dosledni vzgoji, pa lep pozdrav

Čivave so res lepi psi. Obstajajo dolgodlaki in kratkodlaki.

Zanje ni težko skrbeti, potrebuje pa nego kot vsak pes. Zraven nege potrebuje še veliko družbe ter dnevno vsaj en daljši sprehod na dan.

Čivave so bolj notranji psi.

Dobra lastnosti so tudi, da ima rad otroke.

Čivave imajo rade otroke – to tako na splošno ali govoriš za posamezne primere?

ali kdo pozna koga ki bi mi podaril civavo?

Pozdravljeni vsi,
res je da večina čivav se drži stereotipom.

Tudi je pa res, da tako kat vsak pes ima okolje močan vpliv nanjga/nanjo. Jaz imam samčka, ki je zelo družaben, vsakemu v parku se gre pobožat in se tudi razume s psi (ker je fantek večinoma s samičkami 😉 ).

Je pa tako, da večina lastnikov čivave kupujejo zato da imajo namesto psa, pač eno plišasto igračko za crkljanje, in tako tudi psa naučijo. Če se psa nosi ven na sprehod in samo čuva pred ”večjimi” psi, se pes s tem ne bo socializiral in bo tak tudi odrasel.

Moj je sicer malo večja čivava, 3.5kg, vendar je še vedno v tej pasmi. Kot sem omenila, je izredno družaben in prijazen, res ima svoje muhe, in če ne dobi popoldanskega spanca je siten, ampak razen tega pa je atipičen, saj ga domači nismo obravnavali kot pomanjkljivega zaradi njegove velikosti.

hmm… mene pa neke zanima…sicer imam enga psa že, ampak sem postala navdušena odkar sem spoznala od kolegice čivavi. in spremljam čivavi že 2 leti ziher…..neke bluzite tu gor kak naj bi ble čivave občutljive na mraz , pa da hodite 1x al 2 x dnevno vun znjimi ? ka ste nori ! VSAK pes rabi čim več prostosti veni da se giba. sicer pa sem mnenja da kak psa naučič tak bo se tud vedo !ta čivava ki jo jas poznam NIMA PREMORA POL DNEVA ČE JE VUNI, to je hiperaktivna živalca ki uživa v igranju lahko 12 ur na dan 😀 pri hrani obćutljiva ? oohh kje pa VSE POJE, ni izbirčna težo pa ma idealno, vsaj veterinar jim je reko tak. tak da sem malo zaj v dvomih… eni tu pravite kak morš pazit,a moja kolegica obravnava pse ( jih ima 4 in zelo obvlada z psi), čivave tako kot vse druge pse.

no to sem htela pač delit z vami , da so čivave , če jih sevea tako naučiš ZELO IGRIVE in pametene živalce.

Lp, Ines

sem se nasmejala , ampak to dejansko drži :))
pes , ki ima rad največ tri osebe na tem svetu in to je to ! do vseh ostalih agresiven , neprijazen ! pa pes , ki nikakor ni za v blok….te izselijo zaradi neprestanega lajanja ![/quote]

sploh ni res!!! vem ker jih ma soseda !! ne govori neumnosti ! PES JE TAKI KAKEGA GA NAUČIČ,to je pri vseh pesih in pika ! to bi mogla vedet 😀

Kaj je z vami? Tukaj se pričkate kdo ima prav ampak jaz dobro vem, da ni pomenbno kakšne pasme je pes ampak to kako ga vzgojiš.

Res je in tudi jaz želim kupiti čivavo.

New Report

Close