Najdi forum

Kako shujšati v stegna- noge

Hej, pač jas mam problem kot vse ostale punce.. Stegna pa rit po domače hehe.. ampak jas sem bla zaj bolana pa pač sem shujšala v trebuh.. Nič pa v stegna ali pa v rit.. Bi mi katera znala povedati kako? Z kakšno telovadbo dieto? Pa nea mi pravite neke terapije niam dnara da bi si to privoščla pač noge mam ful nabite pa rit… NAJ MI KERA HELPAA.. DO PUNATA MORM MET LEPO POSTAVOO..
Tenx za vnaprrreeej! Pa shujšati morm do 1 julijaaa. VSI KI BOSTE POMAGALI VAM BOM FUUUL HVALEŽNAAA!
#loveuguysandtenxforhelp

Imam enak problem. Stara sem 17 let in imam 50kg. En cas sem ful telovadla in imela dieto. V trebuhu sem suha, stegna pa se vedno mocna. Rada bi bla tak kot vcasih (brez mocnih stegen). Ce ve kdo karkoli, prosim naj napise.

Pozdravljena punca 🙂 , tudi jaz sem imela problem z debelostjo. S tem sem se borila od majhnega saj sem bila od majhnega ze bolj “buckasta”. Poskusila sem mnogo stvari kot so diete, telovadbe itd… Uspela sem narediti veliko na sebi sele pred kaksim letom. Zdaj sem prezadovoljna s svojo postavo in ni me vec sram obleci katerokoli obleko, majico… Za podrobno opisan dogodek kaj in kako mi je pomagalo me lahko kontaktiras na moj Instagram profil pia_tomasic. Zveseljem ti pomagam pri izgubi odvecnih kg. Lep pozdrav❤️

Odgovor na objavo uporabnika
GoranP, 05.01.2011 ob 19:53

Bedarija za moje pojme. Shujšaš tudi v stegna, če ješ pravilno. Da pa so stegna malo bolj močna pa je le plus in ne minus. Dajte že malo uporabit glavo.

Lp

TEkanje

New Report

Close