Najdi forum

Kako shujšati v stegna- noge

Stara sem 14 let viskoa 165 in teezka 63 kg… trebuh imam dokaj ravennoge pa nabite! Treneram 4x tedensko rokomet in imam zelo misicasto postavo.. kar me ne moti…moti me pa da imam na notranji strani stegen odvecno mascobo.. kako naj se je znebim..?

Zdravo mene zanima kako shujšati v stegna. visoka sem 179 in imam 72kg in stara sem 13let. Tudi jaz sem suha v trebuh samo stegna imam močna. vse sem že špskusila pa nč ne pomaga. Če ima kdo kakšen nasvet hwala <33

hejla punce
tudi sama nisem ne vem kakšna suhica, in imam hruškasto postavo. delala sem že vse vaje, ki sem jih našla na netu za stegna in rit. rit me sicer ne moti saj mi je všeč da je velika, motijo me stegna. enkrat sem slučajno šla z bratom na fitnes kjer mi je njegov trener reko, da se vse hujšanja lotimo napačno! 30% je vadba, 70% hrana. vse si tu pa tam izberemo dan za pregreho in na ta dan niti malo ne pomigam. s tem porušimo sistem in se dejansko zredimo nazaj.sicer pa tudi če bi iz jedilnika izključili ogljikove hidrate bi izgubili 2kg tedensko- seveda pa to ni zdravo.

živjo! 🙂

stara sem 14, velika sem 162 cm, težka pa 45 kg. s svojo postavo sem kar zadovoljna, ampak seveda želim kot vsaka punca imeti kakšen kilogram manj;). na morje gremo v sredo, tako da imam še 6 dni časa:p uglavnem js sem shujšala kar nekaj kilogramov. torej lansko poletje sem bla vlka okrog 155/156 cm, imela sem okoli 50 kg, in s svojo postavo nisem bila zadovoljna. in nato sem se novembra 2012 odločila, da nardim neki za svojo postavo.. inja začela sem laufat na začetku samo 15 min na dan, včasih sem kolesarla in plavala, pozimi smučala, nardila okrog 40 trebušnjakov, pol sem še delala razne vaje za trebuh,noge,rit, ki sem jih našla v revijah, nisem jedla po 17.30 uri, nisem jedla nič sladkega, pila sem oz. še pijem samo vodo, manjše porcije, včasih sm šla še za pol urena sobno kolo in to je blo to:) ni blo tok težko,res. brez diete sem prišla iz 155 cm&50 kg na 162 cm&45 cm. zdj mam že dva mesca enako kilogramov, čeprav zdj sem že začela mal bolj sladko jest in to, sam se res ful težko zadržim, ker sem mogla tok dolgo čakat da sm spet lohk jedla haha:( tkodaja predlagam vam, da laufate, delate razne vaje, nehate jest sladko, pijete vode, ne jest velik in po 18.00 uri, RES BOTE VIDLE NAPREDEK, js sem kr ponosna na sebe:) inja ne hujšat brez diet, ker ko boste končali z njo, bo spet isto inja:) brez kakršenkoli masaže, fitnesa, diet lohk shujšaš. js sem, nwm zka tut vam ne bi uspelo:*

Jaz imam grozno postavo. Kot otrok sem bila bolj okrogla,potem sem sama od sebe shujsala. Pitem pa sem se sama sebi zacela zdeti debela in zacela sem se ukvarjati s sportom. Zdaj delam vsak dan po 300 trebusnjakov, 100 pocepov, na sobnem kolesu in orbitreku sem okoli pol ure, skacem s kolebnico hodim pes v solo in iz nje, in skoraj vsak dan tudi tecem. Nevem kako je mozno,da ob vsem tem(tudi na prehrano pazim) ne izgubim kilogramov in kar me najbolj moti, centimetrov okoli stegen. Imam suh trebuh, ceprav se mi okoli tudi nabirajo mascobe, pasu sploh nimam, bokov tudi ne, tako, da imam zgornji del telesa kot moski, prsi imam cisto majhne. Noge pa imam misicaste ampak se vedno prevec oblozene z mascobo. Nevem kako naj se je znebim in ustvarim videz bolj dolgih, vitkih nog. Upam da ima katera kaksen predlog oz. Vajo, ki bi mi lahko pomagala. Pa tudi, da bi imela malo bolj vitek pas in zgornjega dela ne bi imela ravnega kot kaksna deska. Prosim POMAGAJTE, ker se ne morem vec poglesati v ogledalo. Pa tudi oblek ne morem nositi, ker sem v njih videti grozna. Prooooooooosim

Ojla,

načeloma sem kar zadovoljna s svojo kilažo (slab 1,8m in 54kg). Moj problem je postava, ker me je res dosti skupaj čez stegna in posledično je moja postava nesimetrična. Na spletu je malo morje vaj, zanimajo me vaše izkušnje, katere vaje so najbolj efektivne za oblikovanje stegen? Hvala.

Heii stara sem 13 let velika 169 cm in imam 77 kg. To je preveč zame vendar ne razumem ker je moja konstrukcja telesa drugačna… nisem široka v boke ali v trebuh imam samo odvečno maščobo na trebuhu in stegnih . prosim vas če mi priporočite kako lahko na zdrav način shujšam saj je moja idealna teža okoli 50-55 kg. Shujšala bi rada do julija (poletja) da bi lahko brez sramu odšla na morje in bazen s prijatelji. Vbistvu mene ne motijo kg ampak odvečna maščoba. Shujšala bi rada na naravn način v trebuh in noge, brez kakih tablet ali posebnih diet. Hvala za odgovor!<3 🙂

jst sem stara 10 let imam 24 kil in v trebuhu in stegnih sem suha jem 2x na dan zjutraj ob 10 in zvečer ob 4.vsak dan bežim 4 kilometre.meni ni teško na začetku bolj težko a če vsak dan tečeš se navadiš .jas sem začela tekmovati v atletiki nogometu košarki in odbojki.nabavila sem si psa in se z njim odpravila na sprehod in medtem malo hodla mal bežala.tako sem se tudi navadila bežati.

Probaj dodati več kardio vadbe oz. poglej na http://www.popolnapostava.com/[/url] za več info…

Definitivno z 1. majem začnem s tem 🙂 kaj menite ? http://vizita.si/clanek/zdravozivljenje/do-vitkejsih-stegen-v-30-dneh.html

@Roxana7, lokalna izguba maščobe ni možna – ko izgubljate, izgubljate povsod. Da pa je to možno, bo potrebno v prvi vrsti poskrbeti za prehrano, šele nato pa za telesno aktivnost. Maščobo se vedno izgublja v kuhinji, telesna aktivnost pa ima druge prednosti, ki so sicer tudi lahko povezane s hujšanjem, vendar ne z lokalnim zmanjševanjem maščobnih oblog.

http://www.aktivni.si/fitnes/zakaj-kljub-vadbi-ne-shujsate-v-stegna/

čisto enostavno

Jaz vem en način, kako lahko shujšaš v stegna, kar je tudi edini način. Sem tudi jaz probala in je kar pomagalo (: (za vse tiste, ki imate probleme z močnejšimi stegni).
-Vsaj 3x na teden hitra hoja po eno uro.
Rada pa bi tudi vsem povedala, KAJ sploh povzroča debelejša stegna. To je sol. Sol zadržuje vodo v telesu, kar se nakopiči predvsem v stegnih, povzroča pa tudi celulit.

Jaz sem v majn ko v dveh mesecih shujsala za 10 kg. Najlazji postopek brez telovadbe je ta, da imas obilen zajtrk, za dopoldansko malico imej kaksno sadje, imej zdravo kosilo a ne pretiravaj s kolicino, za popoldansko malico pa tudi kaksno sadje oz. navadni jogurt(ne jej sadnega saj ima prevec sladkorja). Vecerji se izogni. Jesti pa moras vsake tri ure. Potrudi se, tui tebi lahlo uspe:)

<3333
Re: Kako shujšati v stegna- noge

05.01.11 19:42
Jaz se zelo ukvarjam s športom. Vsak dan imam treninge ampk shujšala še nič nisem. Jem zelo malo. Ponavadi samo kosilo ampk mi negre nobena kila. Hočem shujšati. Prosim če mi lahko pomagate. Rada bi shujšala v stegna in rit.

če ne ješ prav ne shujšaš mej 3 zdrave obroke pa boš vidla da je bolš vrjem

kako shujšati v noge- pejt na kolo za kaki 15 km se ti takoj poznal – deluje

Jaz sem se kar dolgo obremenjevala z vsako kilo, pa jih nimam toliko preveč, ampak kar imam je posledica načina življenja 🙂 Če sem sama, se lahko nadzorujem, če pa so kaki obiski, pa delam kosilo za fanta – jem preveč in se premalo gibam 😛 Prišlo ej pa obdobje, ko sem dala vse dol, brez da bi se obremenjevala s hrano in vadbo, ker že avtomatsko sem zdravo jedla in se ogromno gibala, pa je šlo dol – tudi na nogah, ki so moja šibka točka, sploh npr. meča.

Pa če imate možnost – pejte jahat, resno… Ti okrepi ravno tiste mišice, ki jih sicer skoraj noben drug šport ne – notranje stegenske, na splošno vse stegenske, ritne, pa še trebuh in hrbet, izboljša držo. Treba se je pa res naučit jahat, da jahaš kak lahki kas brez stremen itd… ne da sam sediš gor. Jaz sm ravno rpišla s treninga… musklfiber da komaj hodim in si moram pavzo vzet 🙂

Men so sicer vaje za noge, počepi, izpadni, sploh z utežmi 🙂 nekaj najtežjega 🙂 Se bi kdaj kr zjokala zraven, aaauuuuč 🙂 Pri jahanju združim prijetno s koristnim…

stara sm 13 visoka 153 mam pa 43kg drugač sm nekak povprečna le rit in stegna mam debela in kuko nej se tega znebim?

MAČKA: Brez zamere , ampak al neb raje kot na hujšanje na šolo raje misnla hm? Jaooo kje je men to po glavi rojilo pr tvojih letih res nikoli :/

Imam problem :/..visoka sem 172-173cm tezka pa 63kg…shujsala bi rada do poletja(junij) vsaj 5 kg…nic ne treniram…nekaj casa sem hodila vsak dan ven tect(sicer samo 1km ampak vseeno),kaksne vaje,…v zadnjem casu me sola tako zaposli da ne najdem niti malo casa zase oz. za svoje telo..zdaj bom spet zacela izvajati vsakodnevni tek,vaje..pa vendar me zanima kaksne vaje naj delam da bom do poletja shujsala brez kaksnega obiska fitnesa saj so vsi zelo dragi?? In kaksno hrano naj jem da bo rezultat res ucinkovit?!…bojim se sicer da bom na hitro shujsala in dobila zaradi hitre spremembe veliko celulita!..:/…zanima pa me tudi koliko je za mojo visino in starost idealna teza namrec stara sem 14 let

New Report

Close