Najdi forum

Kako shujšati v stegna- noge

VSI KI SE SPOPADATE S PREKOMERNO TELESNO TEŽO TER TUDI TISTI, KATERI BI RADI SPREMENILI SVOJ ŽIVLJENJSKI SLOG VAS VABIM NA FACEBOOK: Živim (Zdravo Življenje)

kLIKNI! 🙂

LEP POZDRAV

Imam prijateljico ki je shujšala v stegna in rit. Pomembna je le primerja prehrana in zelo veliko gibanja. Drugače je pa najprej shujšala u zgornji del telesa, kasneje pa še u noge. Tako da je mogoče shujšati brez kakšne terapije ali česa podobnega.

Lp. (:

Pozdravljeni!

Sem 13 letna punca, ki se redno ukvarja s športom. V plesni šoli Bolero plešem hip-hop in jazz balet in sicer hip-hop 2x na teden usakič po 1.5 ure, jazz balet pa 1x na teden po 1.5 ure. Ravno zdaj se pripravljamo pred državnim prvenstvom in treneramo tudi ob sobotah po pribljižno 2 uri. Visoka sem tam okoli 167 cm, težka pa (ko se merim zjutraj, pred zajtrkom) 51 kg. Ko se merim čez dan, mi tehtnica pokaže 55 kg. Baje, da se upošteva jutranja meritev – tega nevem. Ampak čez 1 mesec in pol imamo priprave na nekem bazenu. Tam bomo bili 4 dni. Do takrat moram NUJNO shujšati. Sem tudi pridna učenka v šoli, imam same petice in se ogromno učim. Kadar enostavno nimam več energije za se učiti, si uzamem čokolado in pojem pribljižno 2 vrstički med celim učenjem. VEM, da tega nebi smela ampak se enostavno tolažim s tem, da bom ko bom starejša začela hujšati, hoditi v fitnes zdaj, v mojih letih, pa se bom popolnom posvetila šoli. Ampak tele priprave so me pa čisto zdelale. Tam bomo vsi v kopalkah in jaz sem ugotovila, da imam na riti nekaj špeha ko jo stisnem. Problem je ker gre z nami tudi fant, v katerega sem noro zaljubljena in bi rees raaadaaa daalaa ta prekleti špeh stran z riti. Pa še nabite noge imam, ker ogromno treniram in ob prostem času poleti tudi tečem (LAHEK TEK). Kaj naj naredim?! Trebuh imam čisto raven, roke so tudi čisto vredu ampak rit pa stegna… Mislim, halo? Ne me narobe razumeti – nisem debela ampak sem čist normal punca. A se, da kaj naresti proti nabitim nogam?! Probala bi z dijetami ampak so vse napisane za odrasle. Pa ne mi kakšnih dragih stvari pisati, ker nimam denarja. Res, usaj za 5 kg moram iti dol! Hvalaa za vse odgovore!

Jz sm bil tud full debel pol sm pa na youtubu vidu oglas za insanity. Pa sm koncau prvo rundo zdj sm pa v 2 shujsu sm pa zlo.

Lej xxpuncaxx,
Ne sekirej se res ker se nesplaša sekirat, ker vrjem Usi mamo isti “kurac” tko da telovad in to je to če mas iPod mam rešitu tko da odgovor:)

živjo. js sm pa u 1 mescu shujšala 10 kil, to see mi na trebuhu pozna obseg stegen sm pa zmanjšala za čist mau. tečm tko po 40 minut na dan in tut plešm 2x na tedn po 1.5 ure, ampak na stegnih se mi to nč ne pozna. svoja stegna bi rada zmanšala na 46 v 1 mescu(če je možno) zdej mam pa obseg stegen 57. heeelp. a je za to potrebna posebna prehrana???
lp leicee

Dober večer.Jaz bi rada vsem,ki hočejo izgubiti mišice v nogah povedala,da naj bodo veseli da jih imajo.Danes sem brskala malo po netu in ugotovila,da si take noge nekatere močno želijo in da se ukvarjajo z več športi,a niso dosegle tega,katerega ste ve naveličane in bi se rade znebile.Opazila sem pa tudi komentar zdravnika,ki je rekel,da imajo take punce zelo lepo postavo in da naj bodo na to ponosne.Priznam pa vam,da sem si tudi jaz tega želela,saj sem bila naveličane tega,da so mi bile hlače v pasu taprave v nogah pa ne,a sem se pozanimala z starši in so mi vse lepo razložili in sem se s tem preprosto sprijaznila.Stara sem komaj 12 let in se že sedaj močno obremenjujem z svojo postavo in mislim edina.Zato imam vedno v glavi da smo si vsi ljudje različni in da naj bomo na to ponosni..:P

Dober dan
Mene pa zaima kako naj zdravo in enostavno shujšam v trebuh predvsem pa stegna zelo veliko se gibljem delam trebušnjake vaje za stegna in to že kar lep čas !! Zelo rada bi odpravila močna stegna
Hvala ko

RADA BI SHUJŠALA DO POLETJA V STEGNA IN TREBUH DA BI IMELA VITKO POSTAVO A MI NE USPEVA…… ali ima kdu kako idejo kako in kaj….

Visoka sem 160cm, teška pa 60kg. Moj zgornji del telesa vključno z boki ma perfektno hourglass postavo. 100čez joške, 65 čez trebuh, 100 čez boke. Moja težava ni rit. Moja težava je nižje. Na žalost imam obseg enega samega stegna 65 cm. Kar pomeni da me je tok čez eno samo stegno kokr me je čez trebuh, brez da trebuh notr vlečem. Popolnoma normalno ko stojim.
Lahko si predstavljate de gledam zelo neenakomerno, moja stegna majo majhno količino celulita ki me pa ne moti toliko. Samo obsega bi se rada znebila. Sem aktivna, parkrat tedensko grem za par ur jahat, kar mi je omišičilo noge, obsega pa se ne znebim. Kaže da sama telovadba ne bo zalegla.
Kakšne ideje kako napast čisto samo obseg?
A bi mi kavitacija pomagala? Kakšne so kaj cene? Koliko časa po posegu se pozna na obsegu?
A ma katera kakšne izkušnje s kremami za lokalno hujšanje? Nekaj kar lokalno naneseš da ti izloži maščobne celice samo tam kjer želiš? A katera uporablja? Če ja, katero kremo, kako učinkovita je bila krema, kje je bila kupljena in kaka je bila cena?

ojla!
mene pa samo nekaj zanima..sem stara 18 let.
Moja teza je 61 kil, visoka sem pa 162.
Malo hocem shujsati..tecem vsak drug dan..
Jem dokaj zdravo hrano ampk vseeno ne prevec
ker hodim v solo in tam nimam casa prevec da
bi jedla bolj zdravo hrano..
Shujsala sem pa komaj eno kilo v parih mescih..
Sicer mi vsi pravijo da mam super postavo, da
bi oni tut imel tako,ampk js se useno nism zadovolna ravno..in rada bi prsla usaj do 57 kil
pa ne bi rada zgubila josk.:)..kako da pridem do ke?:)

Pozdravljene,

moji prijateljici je zelo pomagal hypoxi – kljub temu, da je sama športala skoraj vsak dan so ji rit in noge ostajale močnejše glede na zgornji del, kjer je bila že trlica. Potem je našla hypoxi in je v dveh mesecih super preoblikovala postavo – sedaj hodi tja 1x ali 2x na teden da vzdržuje in je res zadovoljna.
Tudi sama se ravno ta teden spravljam na testni obisk in da vidimo, kaj bodo rekli meni… linea snella je predraga, ti pa so glede na vse kar ti nudijo menda kar ugodni. Dobiš tudi okviren jedilnik in če želiš (vsaj moji prijateljici so svetovali), ti predlagajo tudi vaje za okrepitev zgornjega dela telesa – če je problem spodaj….

poročam kako bo 😉

Pozdravljeni!

Jaz bi rada shujsala v stegna cim prej.
V treh ali dveh tednihz ali . Shujsala bi rada v stegn brez masaaz ali operacij. Upam, da ima katera odgovor zame.
Lp

za vse tiste ki bi rade normalno shujšale: jejte normalno, vendar ne pretiravajte z sladkarijami ali drugo prehrano ki vas redi. po 18h uri pa ne smete več jesti, če ste lačne spijte kakšno vodo ali pa ne preveč redilni sok. meni je to pomagalo saj sem v petih dneh shujšala kar 2 kg brez telovadbe
zdaj pa imam jaz eno vprašanje. imam sicer 13 let, visoka sem 160 in tehtam 56kg in mi je uspelo shujšat s to dieto ki je navedena odzgoraj. vendar sem še vedno v stegnih zelo široka in res ne vem kako naj to spravim dol. imam špeh tudi na notranji strani nog in nikakor ne vem kako naj to spravim dol. mama mi je dala enkrat neko kremo proti celulitu vendar ni pomagala. rit mi je tudi široka in res ne vem kako naj spravim to dol.

PROSIM POMAGAJTE MI! 🙂

ja kakšne vaje pa je delala?

Pozdravljeni!

Sem prebrala vse vaše nasvete, kako shujšati v stegna.. in največkrat je odgovor telovadba – kolesarjenje, tek, hoja itd, kar me zelo žalosti.. Kaj pa če tega vsega ne morem početi? Že ob malo daljšem sprehodu zaradi bolečin obležim v postelji za 1-2 dni, zaradi burzitisa na kolku.
Stara sem komaj 21 let, pa se počutim, vsaj fizično, zelo staro. Jem normalno – malo (ne stradam 🙂 ), večer se tudi izogibam hrani, sladkega pa skoraj nič.
Torej kako pa naj mi, ki nam zdravje ne omogoča takšnega hujšanja, shujšamo v stegna, če kavitacija in podobne zadeve sploh nič ne pomagajo, po mnenju nekaterih?

Lp

poskusi z masažo in kremami proti celulitu. nevem, nekaterim pomaga nekaterim pač ne.

Problem hujšanja v določeni predel je lahko precej zahtevno. Kljub intenzivni telovadbi nikoli ne vemo v kateri del telesa bomo shujšali. Imajo pa v salonu Moments v ljubljani napravo, kjer ti z laserjem, ki ga namestijo na točno določen predel omogočijo, da izgubiš maščobo samo na določenem predelu.
Sama sem preiskusila in izgubila obseg 8 cm….
Pozanimaj se na: http://moments.si/hujsanje.shtml

Bernarda

Ma to je bedarija tote diete. Sploh vam nerabijo diete za shujšat ješ lahko normalno samo pomalo in se gibaš več in piješ več vode in to je to z časoma shujšaš jebeš diete če lahko ješ normalno a po malo 😉 v 7 mesecih shujšala 10kil brez diete sam z gibanjem 😛

Hej punce, dieta absolutno, drugače pa sem jaz ful zadovoljna s stroji, ki jih imajo v salonu Eurodiet v Trzinu, moj trebušček bo kmalu kot iz filma 🙂 pejte probat, jaz pač nimam časa viset v fitnesu in v naravi, ker delam po 12h/dan in mi veliko pomeni, da sem tam le slabe pol ure in so suuuperrrr rezultati!

New Report

Close