Najdi forum

zakaj se sekirate dekleta

vi samo uzivajte in ne ihcite si krivde zivljenje

mora biti postlano z vse polno rozic cetudi

to postavi se rozice to ni vazno kar je vazno

to je ta trenutek katerega si ste dozivele

ta trenutek se nebo vec nigdar vrnil ce je bil dober

pa cim bolje pa se ne ubijajte kasneje zato

saj tega ne morete popraviti to kar pa lahko

napravite da tega vec ne pocnete vse dokler

bosta skupaj –to ti bo pa zares pravi napredek

iz te izkusnje jas sem ze bil z puncami skoraj

40 let pa nsem nigdar nic rekel kar sem zunaj dozivel

to nima nobene vaznosti kkar se samo enkrat dogaja ..

ce pa ta drugi ze dalje v zivljenje pride ti se pa samo moras

samo odlociti za tistega ki ti bo znal boljse osreciti ..

vse drugo pa je bla bla to kar racuna ste vi in gotovo ..

naj vam povem, da sva zaljubljena in da živiva skupaj.

oba sva zelo, zelo srečna

happy end ♥


PETRAAAAAAAAAAAAA, preprosto sem prepričan, da je potrebno, da si priznaš, da si vredna boljšega ne utesnjenega, zdravega osvobajajočega odnosa. Zakaj si to lahko priznaš?
Preprosto zato, ker si v sebi biser, dragocenost, ki prav čaka in hrepeni po pristni odkriti zaželjenosti, sprejetosti, ljubljenosti, Občudujem te, ko si že sama začela spoznavati, da si sedaj na napačnem naslovu, ko opisuješ svoj notranji svet
(Jaz pogosto menjavam razpoloženje…se zapiram vase…in mislim,da mi to več ni potrebno…;Je pa res da zelo zelo močno ljubim in se tudi ljubljeno počutim ! L.p.)
Zadnji stavek o ljubezni in občutku, da si ljubljena pa nekako ne sovpada s predhodnim stavkom, TOREJ?
Petraaaaaaaaaaaaaa, čas je, da prevzameš odgovornost nad svojim življenjem in se najprej sama sebe ISKRENO vzljubi, da boš lahko z vedrimi, iskrenimi, realnimi očmi uvidela, na kakšnem “vlaku” si, kam ta vlak pelje, če res pelje v smer tvojega življenjskega cilja. Jaz vidim, da pelje popolnoma drugam ti pa to veš in se le tolažiš.
Sedaj je čas akcije, ko potegneš zasilno zavoro in ponosno odkorakaš s tega “vlaka” preprosto zato, ker si vredna iskrene ljubezni. Pomisli, tudi če bi se možakar ločil in zaživel s teboj, bi lahko verjela vanj, bi verjela, da nima ob tebi ljubice, tako kot ima sedaj ob svoji ženi tebe… privoščiš tej ženi in tem otrokom manjk pozornosti, manjk ljubezni zaradi tebe, okupacije s teboj…
Možakar mora postati odrasel mož in ne fantič, ki bi neodgovorno taval iz cveta na cvet, pri tem pa ne ve kaj sploh hoče, kaj je njegov smisel življenja.
Petraaaaaaa, ti veš, kaj je tvoj smisel življenja?
Odkrij lepoto v sebi in zaživi v njej, LEPO JE DA OBSTAJAŠ!
D.P.[/quote]

EH NE NAKLADI, TAKI DEDC NE BO NIKOLI ODRASTEL, OSTAL BO VEČNI FANTIČ TIČ, KI VE KAJ HOČE- SKAKATI S CVETA NA CVET, KER JE TO TAKOOOO LEPOOOOO
Temu možakarju ni do izkazovanja pozornosti in ljubezni do žene in otrok in Petrca nima nič s tem manjkom, ker si je on tako zamislil in tako hoče, ker si bo tak pač Micko našel al pa Lojziko samo da ne bo tam, kjer bi po vseh zakonih narave moral biti a mu ni do tega. Če bi mu bilo do tega Petrca ne bi tu gor pisala.
Ne prelagaj njegove odgovornosti na njena ramena. Ženske so že same po sebi nagnjene k temu.
Prevzemanju odgovornosti za tuja dejanja. Zato je takim možakarjem lepo. Malo so tu pa malo tam, krive so pa ženske, ene ker ne dajo, druge pa ker dajo, moški, oni so pa ubogi revčki tavajoči….bullšit

lubica, zamenjj cifro pa zablokirj njegovo, doklr te pa ne poroči al pa avta pa stanvana ne kup pa noge skp

New Report

Close