Najdi forum

Ti kar vprašaj, morda bomo na koncu ugotovili, da je varanje še najmanjše zlo, jeza, sovraštvo, pljuvanje, zlivanje žolča, obtoževanje… tudi to je del naših življenj in še kako del te teme.

Kdor noče videti, mu nobena luč ne bo pomagala, vesel sem samo zaradi tistih, ki vidijo in se kaj naučijo. Ostali bodo še vedno tavali.

Ampak,tako nam je usojeno. Vsakemu svoje.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ljubica je v stiski.Da,to ni vedela prej,preden se je v afero spustila,mi nihče ne bo pameti solil.
Meni nihče roge ne natika,ker mu jih polomim kot strela.

Nisi znala očuvati svoj prvi zakon,zdaj pa pametuješ njegov zakon.Kaj te tam briga?NIČ,te ne bi smelo,ker nisi sodnica za njegov zakon.Kaj te briga,če njegova žena gleda TV,se sprehaja,klepeče s prijateljicami,ne hodi na smučanje…Ti kar čakaš,da vskočiš.
Seks,ki ga ima doma,ne briga nikogar,tudi tebe bi naj.Tako si se sama vletla v intimo njune zveze.Zdaj ste trije,kar družba ne odobrava in se ve zakaj.
Nevarna si in ohola.Ali slučajno misliš,da je njej vseeno za njen zakon.Ali misliš,da ona nima rada njega?Ali misliš,da ga ima kar tako za hec?Ali misliš,da ni čustveno navezana nanj in da ji je povsem vseeno zanj,kje je,kaj počne,s kom….
Zaslepljena si do kraja.Ko boš stara,bodi srečna,da te bo še kdo hotel,sploh,če bo vedel,kakšna lisica si.

ne znam nehat bit ljubica

Seveda, katera pa ne bo jezna, če se zapleteš z njihovim moškim? Poročeni in po možnosti z družino.
A pričakuješ hvalo in spoštovanje, ne bodi smešna… Zate je “pametno” očitno tisto, kar si želiš slišati.

Moški, KI VARAJO, so ti bolj blizu, jasno zakaj. Ampak ne moreš vseh moških metati v en koš, kot da smo vsi isti.

Nezvesti moški, ljubček, kakršen je tvoj, praviloma ljubijo s spodnjo glavco. Ne delaj si utvar, da mu nekaj pomeniš.
Drugo je, če prekine razmerje in se odloči izključno zate, potem ni s tabo s figo v žepu in ima tudi druge namene oz. namere.

Seveda, malo morgen. Štejejo dejanja in ne obljube ali izgovori. Njegova funkcija očeta ni odvisna, s katero žensko je.

Ne, ti mu daješ “veliko več”, če si mu seksualno na razpolago.

Seveda, točno takšen profil rabijo, kot si ti, ampak ne kakršen koli moški, zgolj tisti, ki si želijo seksualnih avantur.

Spet slepilo. Nezvesti moški iščejo ravno seks in ne čustveno navezanost. Če bi bil čustveno navezan nate, bi se odrekel vsemu, da bi bil s tabo.

Ja, ja, ti mu daješ “vsebino”, doma pa zagotovo “strašno trpi”, tudi seks z ženo je kot del obveze, kakopak…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko 🙂

prebrala iz koncepta iztrgane trditve…. svoje seveda ….. in prebrala kratke in jasne odgovore nanje.

Spregledal si v mojem postu: ne slepim se. Vem, da sem ljubica in vem, da nikoli ne bom prva.

Si ti edini?

Sedaj pa res ne razumem več. Vajin odnos je tako super, z ženo pa tako naveličan, neizpolnjen, nič nimata skupnega. Zakaj se ta človek ne loči? Zaradi otrok? Tudi ti si razvezana in oče tvojega otroka lepo skrbi za otroka po tvojih dopisih sodeč. Torej ima tvoj ljubček konkreten primer, da je tudi po ločitvi od dolgocajtne žene lahko še vedno super očka.
Občutek imam, da ti resno ne maraš same sebe, tako kot ne maraš žensk. V odnosih z moškimi se ti je zgodilo veliko slabega, to pa nehote projiciraš na ženske. Četudi sta imela z bivšim možem slab odnos, si lahko delno ti kriva za to, nikakor pa nisi kriva za to, da je te je šel varat preden je razčistil s tabo. Ravno tako kot nisi kriva, da ljubimec vara svojo ženo s tabo. Si pa odgovorna za to, da si se spravila v tak skriven položaj. Pa misliš, da je sedaj družba tista, ki te obsoja. Saj te ne, zaradi tebe se gresta lahko z ljubčkom sprehajat sredi tvojega kraja. Ampak on se noče ali ne more. Se kdaj vprašaš zakaj skrivaš svoj odnos?

Seveda, katera pa ne bo jezna, če se zapleteš z njihovim moškim? Poročeni in po možnosti z družino.
A pričakuješ hvalo in spoštovanje, ne bodi smešna… Zate je “pametno” očitno tisto, kar si želiš slišati.

Moški, KI VARAJO, so ti bolj blizu, jasno zakaj. Ampak ne moreš vseh moških metati v en koš, kot da smo vsi isti.

Nezvesti moški, ljubček, kakršen je tvoj, praviloma ljubijo s spodnjo glavco. Ne delaj si utvar, da mu nekaj pomeniš.
Drugo je, če prekine razmerje in se odloči izključno zate, potem ni s tabo s figo v žepu in ima tudi druge namene oz. namere.

Seveda, malo morgen. Štejejo dejanja in ne obljube ali izgovori. Njegova funkcija očeta ni odvisna, s katero žensko je.

Ne, ti mu daješ “veliko več”, če si mu seksualno na razpolago.

Seveda, točno takšen profil rabijo, kot si ti, ampak ne kakršen koli moški, zgolj tisti, ki si želijo seksualnih avantur.

Spet slepilo. Nezvesti moški iščejo ravno seks in ne čustveno navezanost. Če bi bil čustveno navezan nate, bi se odrekel vsemu, da bi bil s tabo.

Ja, ja, ti mu daješ “vsebino”, doma pa zagotovo “strašno trpi”, tudi seks z ženo je kot del obveze, kakopak…[/quote]

Ja ja, VSE ZA LASTNO RIT, taki prevarantski tipi itak nikogar drugega ne ljubijo kot SEBE,
ne mislit da cenijo ženo, da jo ljubijo, spoštujejo, ker je NE, še manj kot ljubico, jo samo potrebujejo enako kot ljubico, le ZA LASTNO RIT jim gre. Ja za to so pripravljeni narediti VSE.
ČISTO VSE.

Uffff …… ne vem, če slišim samo to, kar hočem slišati. Kljub vsemu se mi zdi, da sem še kar realna.
Sprejela sem dejstvo…. stvar moje odločitve.

Sem pa skozi poste zaznala nekaj drugega. Večina govori o “na razpolago za seks”…. torej je seks tisti (po mojem mnenju ne, po mnenju večine pa), ki je kriv vsega, moškim manjka seksa….

Torej bi morale ženske razmisliti, kaj je z nami narobe, če nam ni do seksa, menda seks ni izključno moška domena.

O odnosih med zakonci pa še vedno mislim, da če so slabi nima smisla vstrajati. Za ljubimca nisem rekla, da ima slabe odnose, celo napisala sem, da ima ženo na na nek način rad in je zanjo odgovoren. V družini živi “normalno” življenje večine družin, mu pa očitno nekaj manjka, pa mislim, da to ni seks, ker bi si sicer tega verjetno zorganiziral več pa magari doma….

Tega ne razumem, če večina misli, da gre za seks, zakaj potem te količine ne povečate doma pa moški ne bi skakali čez plot, če gre zgolj za to…

Samo komentar na izjavo, “da so otroci središče njegovega sveta”.

Ob taki izjavi se samo grenko nasmehnem.

Če bi ta možakar rad imel svoje otroke, potem bi svoj prosti čas preživljal z njimi, ne pa z ljubico. Če bi jih zares imel rad, jih ne bi globoko prizadel s tem, da vara njihovo mamo, kar prinese vsem v družini veliko občutkov osramočenosti, občutka, da za svojega očeta niso dovolj vredni, da je rajši s tujko-ljubico, oče izda zaupanje svojih otrok, z njim ni več varno biti, saj te takoj zamenja s kakšno drugo. Cela vas šepeta, kaj dela oče, namesto da bi bilo njega sram, je sram otroke.

To je pa res velika ljubezen.

Ne se tolažit z mislijo, da vidva svoje razmerje uspešno skrivata in da nihče nič ne ve – tudi če otroci (še) ne vejo, zelo dobro čutijo vse to – izdajstvo očeta in to, da mu ne morejo več zaupati – na tak način se otroci v zgodnji mladosti naučijo zelo slabih – uničujočih čustvenih vzorcev – ker je njihova izkušnja ljubezni tako sprevržena – družina zanje pomeni tudi izdajstvo in nezaupanje.

Taki očetje so najslabši – polna usta so jih, kako imajo radi svoje otroke, živijo pa tako, da jih s svojimi dejanji hudo prizadanejo.

licorice:

tvoj komentar mi pa res ni všeč. Razmer ne poznaš, to je prvo, drugo, če nekdo ljubi svojo ženo še ne pomeni, da je dober oče in če je ne ljubi ne pomeni, da je slab oče.

O “šepetanjih na vasi” ….. 🙂 ne boš verjela, ampak toliko sva narazen, da v moji vasi nihče ne ve zanj in v njegovi vasi nihče zame.

In še moje mnenje: če otroci prenašajo “prekletstvo” svojih staršev in se mešajo v partnerski odnos so res ugobi v primeru mojega ljubica temu ni tako. Otrokom se posveča, ampak ne reci mi, da tvoj mož ali oče tvojih otrok sleherno minuto preživi samo in izključno za in z otroci.

Takšni starši me plašijo, ker nekaj ni v redu z njimi.

Zakaj domnevaš, da so ženske krive za to, da moški seksajo okrog? Če tvojemu ljubimcu kaj manjka, da bi imel kvaliteten zakon, je to njegova nezmožnost kvalitetnih odnosov. Nič kaj posebno težko ni najti ene razočarane ločenke, ki mu je na razpolago in tam jamrat, kaj mu manjka. Doma lahko na ta način fura eno povprečno življenje, manjkajočo razburljivost najde pri tebi. če se bi kaj zalomilo, ti bo dal dvojko in naprej fural svoj lajf kot da nič ni bilo, dokler ne bo našel nove. On je lahko iskren pri tebi, ker ve, da nič ne tvega. Če bi bil pa iskren doma, bi pa tvegal, da bo njegovega zakona morda tudi konec in ne bo imel varnega pristana. Zato so nekateri poročeni tipi tako samozavestni pri osvajanju. Če ženska pade, je super, če pa ne, ima pa še vedno hepi femili doma. Če pa ne gre pri vama za seks, pa mu pol leta odkloni spolne usluge, pa boš videla, koliko pogovorov bo ostalo. Vse to, kar se pogovarjaš z nami, bi se morala pogovarjati z njim. Pokaži mu tele zapise, bosta gotovo imela veliko za predebatirat.

@neznamnehatbitljubica

Licorice ima prav glede opisa tega tvojega moškega. Otroci so samo izgovor.

🙂 ne mislim, da so krive ženske. Smešno mi je samo, ko v večini primerov berem, da imajo moški ljubice zgolj in samo za seks. Ne verjamem pa pika!

Ne razmišljam o svojem ljubimcu …. nasplošno mislim. Če bi bilo tako, potem bi si privoščil avanturo, ne pa razmerja. Verjetno je tukaj vsaj nekaj nians vmes.

Strinjam pa se, da se moški malokdaj odloči za ločitev. Nekateri ker so “komot” nekateri, ker ženske izsiljujejo, drugi spet ker …..

Bi bilo zanimivo, če bi se oglasil kakšen ljubimec, ki ima dalj časa trajajoče razmerje in pojasnil kaj ga vleče v to …..

🙂

Se s tavo poplnoma strinjam in to, da jih imajo izključno za seks, je tolažba predvsem čustveno revnih osebkov.

Zakaj neverjetno?
Eni imajo radi enodnevne avanture, drugi plačljive kurbe, tretji stalne ljubice. Razlogi? Komoditeta, stalnost, priročnost, manjši riziko itd.

so definitivno vseh vrst, jasno. Ampak jim je komoditeta čez vse :)) Težko je bit dec in imet tolko jajc, da se soočiš z realnostjo in rešiš domače družinske in partnerske probleme. Je pač treba iskat uteho v utopiji. Utopije pa je vseh vrst, zaradi vseh vrst karakterjev. Kot pravi Boom čustveno revni iščejo le f*k, nekateri uresničujejo svoje fetiše .. spet drugi bolj čustveno in intelektualno bogati pa potrebujejo tudi potrditev – potrditev lastne vrednsoti skozi pogovor. Vedno prirpavljena ljubica, ki te skoz hvali in se z njo lahko pogovarjaš prav vse kar doma z ženo še nikoli nisi probal spregovoriti je najboljša izbira…povrhu tega pa so kot zgoraj Krre razlogi lahko tudi v komoditeti, saj so nekateri moški tudi zlo leni in se jim res ne ljubi skoz adrenalinsko kakat okrog na lovu po vedno novih bejbah, ki bi padle na njihovega…je mnogo bolj udobno imet eno predano, vedno na voljo, stalno :))))

Torej na kratko: moški pri ljubicah in v skokih čez plot ne iščejo samo sexa temveč tudi druge obolike potrditve. Vsekakor pa obstaja nedvoumno dejastvo, da gre za njihovo nesposobnost soočanja z realnim lajfom in beg od realnosti – zatorej se ljubice vednar že enkrat nehajte slepit o kakršnihkoli realnih čustvih, vse je samo utopija in filanje ega! Realen moški z jasnimi cilji in stikom z realnostjo bo najprej uredil svoje pretekle odnose preden se bo podal v nove zgodbe. Ampak take je treba res z lučjo iskat !!!!

Preberi si knjigo od dr. Sanje Rozman – Sprememba v srcu. V njej boš našla odgovor. Morda si odvisna od odnosov.

Ljubica pomeni reden seks. Čustveno oporo labilnemu moškemu na dolgi rok. Na nek način glavni dobitek. Dosti bolje, kot imeti samo avanturico ali obisk prostitutke. Čeprav okusi in zmožnosti izbire so različne.

@ne znam nehat bit ljubica [v nadaljevanju krajšam kot @ljubica]
[list][list]
Navedeno

🙂 ne mislim, da so krive ženske. Smešno mi je samo, ko v večini primerov berem, da imajo moški ljubice zgolj in samo za seks. Ne verjamem pa pika!

Moj komentar k navedku:

Ne govorimo o krivdi kogarkoli, če pa ne bi bilo vsaj malo seksa, bi @ljubica ne bila ljubica, naj verjame kdo ali pa ne, četudi je na koncu namesto pike [.] le klicaj [!]. ;)))

[hr]
[/list][/list]

Zanimivo mi je bilo sploh uvodno vprašanje: Kako prekiniti razmerje? Na podlagi zapisanega ni bilo mogoče ugotoviti nobenega racionalnega razloga zakaj nekaj prekiniti, če nekaj nekomu ustreza, če ga to ne moti, se niti malo ne obremenjuje z drugimi, še manj s svojim statusom ali s statusom drugih. Torej, če je @ljubici popolnoma vseeno, če so zraven ljubimčeve žene še druge ljubice, bi vsakdo pomislil, da je zadovolj(e)na s tem, kar dobi v tem odnosu tako na na telesni kot tudi na čustveni ravni. Ljudje smo navsezadnje zelo različni in vse je relativno in nihče ne more predpisovati ali vedeti, kaj je za koga še dovolj, kako na sebe ali druge gleda in se vidi ali kako sebe presoja.

Nadalje je bil najbolj zanimiv premik k vprašanjem, ki so bila namenjena moškim. Seveda nimam natančnega odgovora zakaj je to @ljubico začelo zanimati. Moje (le) mnenje izhaja iz tega, da če je @ljubica zadovoljna s seboj, se najbrž ne gre nekakšnega nepotrebnega »voajerizma«, kukanja izza zaves ali skozi ključavnico. Takšna oseba (@ljubica), če ima občutek ali čuti, da je ljubljena in zaželena v tisti urici ali dveh, ko je ljubimec pri njej in z njo, kar ji po njenih besedah več kot zadostuje na vseh nivojih – ne sprašuje drugih kako moški ljubijo, kaj si mislijo o ljubicah, bla bla itd., razen, če ne gre za kratkočasje, čvek, nevtralen pogovor …

Prebral sem odzive @ljubice na podoben primer in nekoliko več razkrivanja v sosednjih temah, kakor tudi tisto, da »korajža« velja.

Lahko govoričimo, opletamo z besedami do nezavesti in bo vsakdo potegnil iz kupa besed, ki jih bomo tukaj napisali tisto, kar njej/njemu najbolj ustreza in je čim bolj skladno z njihovimi pogledi in čustvovanji. Naj to drugi ali sami (po)imenujemo tako ali drugače, damo pozitven ali negativen predznak, se stvari odvijajo nekako same po sebi, velikokrat ne da bi se zavedali, velikokrat tudi tako, da ne želimo al ne zmoremo vplivati nanje in s preprosto prepustimo toku. Lahko bi rekli, da je lepa tudi kalna voda in ne le bistri potoček. Temu se reče tudi imeti »korajžo« ali osvoboditi se »strahu«. V tem primeru ni (Duletičevskega) vprašanja ali dileme »Med strahom in dolžnostjo«, kvečjemu je dolžnost do sebe. Če bo kdo rekel, da je to egoistično, odgovor je: da. Pa kaj potem? Navsezadnje ljudje v vsem iščemo smoter, ki ga poganja samosmoter.

Če mi bo dovoljeno še malo »mlatenja prazne slame« in če smem, čeprav so vprašanja morda nenatančna, bi jih zastavil malo drugače in me bolj zanimajo odgovori, ki bi bili racionalni in načelni.

— Kakšna je razlika med bivšim možem in sedanjim ljubimcem?
— Ali le v tem, da se za moževo ljubico ni vedelo, medtem ko se za ljubimčevo ženo ve?
— Zakaj nikakor ni bil mogoč toleranten in razumevajoč odnos in nadaljevanje z bivšim možem?
— Od kod ali zakaj tako toleranten odnos do ljubimca in nekakšen altruizem na vseh ravneh?

Ni pa nujno, da dobimo odgovore. Tudi molk je včasih odgovor, tako kot tišina, ki sama po sebi ni nenavadna, nenavadno je, če nam jo uspe posneti ali opisati in še bolj, če zmoremo prisluhniti tišini. Da, tisti neizrekljivi tišini v sebi. Nekaterim uspe ali zberejo »korajžo«, da premagajo »strah« in tudi govorijo o tej (svoji) tišini. Zakaj le?

Ali je še aktualno vprašanje: Kako prekiniti razmerje?

Prsti me srbijo, da bi začel pisati recepte (o racionalizaciji). :)))

Kako pa prekiniti razmerje z moškim, ki nima ljubice ampak prostitutke? Nikoli, to sem prepričana ni bil z žensko zaradi čustev, ampak samo seks. Trdi, da me ima rad, jaz njega tudi, ves čas sem mu verjela, da mi je zvest, zdaj pa ugotovim, da ni tako. V seksu išče perverznost, zato zahaja k takim ženskam. Kaj pravite? Ima katera podobne izkušnje?

Koliko je pa star? Moški velikokrat zapademo v seksualno odvisnost, pravo hormonsko zadetost od želje po seksu. Še sploh tisti s stresnimi službami (beri: moški, ki ne obvladujejo svojega dela in življenja tako, ko bi morali). Vsaj tako jaz vidim. Obstaja pa tu še ena podkategorija, to os navadni pras*i, ki ne spoštujejo nič okoli sebe. Karkoli, to nima neposredne zveze s partnerko. Vsak mora sam razčistiti s sabo. To je stvar zrelosti. Vi morate pa najprej vedeti, zakaj se to dogaja in na osnovi tega ukrepati.

New Report

Close