Najdi forum

Moje sožalje glede izgube partnerja. Kljub temu pa smatram, da si si izbrala čuden in celo napačen način prebolevanja (da uporabim enak izraz) s sikanjem na tiste, ki imajo drugačen način življenja, vrednot in prepričanj kot jih imaš sama in ki so morda tudi posledice kakšne življenjske travme.

“Njegova ljubeze” nič si ga ne delite, ve ste samo nadomestek, ki nastavi tisto ta drugo luknjo v katero petelin veselo namaka. Tako je in nič drugače.

In stalno pišete tukaj gor, kot da ste najveeeečje žrtve in najbolj boge revice, ko pa ste vedele kako in kaj stvari stojijo, tu mislim na družino. Seveda je tip navaden bebec, varalica, vredna enega pljunka, ampak da se ve ženske, tako malo spoštujete, da vam je DOVOLJ, to skrivanje, to pobiranje drobtinic, ta nikakvost odnosa, ki to sploh ni.
Škoda.

Kdaj sta šla pa z očetom tvojih otrok narazen?

Inteligentno od tebe, da si želiš moško mnenje, moški se precej bolje “spoznamo” na moške, ker ob pivu v klepetu slišimo “insajderske” informacije 😉

DeklicaPika…….čustev se ne da narekovati. Ne gre le za seks oz. tisto, kar si ti tako banalno opisala z luknjo. Nihče se ne zaljubi namenoma, zato je brez pomena to, da veš, kje je komu mesto.

Njegova ljubezen, avtorica in vse ostale, mene samo zanima zakaj se zadovoljite z tem, kar je DeklicaPika opisala, drobtinicami, odnosom, ki to ni, skrivanje… Kaj pa res čas? Vam ni škoda, da par let zapravite za nekoga, ki ni vaš. A ne boli to?

A ni samo mučenje to, da veš, da ni tvoj, da leta grejo, ko razmišljaš kako bi blo super iti z njim na morje, dopust, potovati (če bi pač lahko), imeti otroke, pa veš da nekako ni izvedljivo izživet vse v popolnosti… ne vem a ni to samo mučenje??

To me zanima, če lahko katera pojasni.
Par let dejansko obstaneš na eni in isti točki in dobro veš, da bo tko. Še huje je pa če se zaljubiš- to je najhuje pomoje.

Glih zato, jaz napadam in sem sitna, ker se mi zdi ŠKODA časa in žensk, da se takole ponižujejo. Ja vem.. vsak ma svoj lajf, sam kak lajf je to, če imaš nekoga rad pa ne moreš izživeti z njim kar želiš? 🙁

Sem ženska pa ne morem, da se ne bi še enkrat oglasila. Kaj ti res pričakuješ od moških tle gor ali pa kjerkoli, da bi bodo govorili na ta vprašanja. Edini moški na katerega lahko nasloviš svoja vprašanja je tvoj ljubimec. Zakaj se ne vsedeta in pogovorita. Saj se imata pa ja taaaako rada. Kdor nekoga resnično ljubi in je sposoben globokega odnosa, se lahko pogovarja o vseh stvareh, tudi o še tako bolečih. Morda pa vajin odnos ni tako globok, kot si ti predstavljaš? Zakaj ga ne vprašaš.
Sama sem se nekajkrat pogovarjala s takimi moškimi, ki imajo doma “v redu” ženo in odnos. Odgovor je bil tako dolgočasen: “Žena je tečna, ker kar naprej nekaj hoče, seksat mi pa ne da. Sam pa nisem tako neumen, da bi zaradi tiča (vprašanje do kdaj mi bo še stal) izgubil hišo, otroke, in si zakompliciral življenje. Nisem prepričan, da bi bilo z ljubico čez leta kaj drugače. “
Ločijo se tudi moški, ampak samo takrat ko so prepričani, da bo z ljubico boljše. Pri tem pa močo tehtajo.
Ne pišem tega zato, da bi te napadala ali obsojala. Ženske bi morale držati skupaj kot to delajo dedci. Potem bi bilo manj takih tem po internetu. Ti ne rabiš podpore moških, ampak žensk, ker se premalo ceniš. Vredna si odkritega in resničnega odnosa.

Primož,

je beseda na tem forumu res popolnoma liberalna?
Imam občutek da kodeks etike nekje pušča. Toliko nesramnosti in žaljivosti kot si proviščite nekatere sodelujoče, presega vse meje dobrega okusa!

Zakaj je bil forum “nezvestoba” sploh odprt? Z stresanje moralističnih sodb in razmetavnja osebnih frustracij ali zato, da omogoča neke konstruktivne debate v zvezi z nezvestobo, ali še bolje, da ljudje v stiskah najdejo tu nekoga, ki jim bo prisluhnil?

Menim, da bi bilo moderatorstvo nujno, si pa predstavljam, da so vse doslej sodelujoče pobegnile prav iz razlogov, ki jih navajam na začetku.

@ne znam prenehati biti ljubica

razumem tvojo stisko. Verjetno nimam pametnega nasvet, kako pristopiti na pomoč, ti pa toplo svetujem, da prebereš knjigo Ženski možgani, Louann Brizendine, ki poljudno opisuje znanstveno dokazane kemične procese, ki nastajajo v procesu zaljubljenosti in povzročajo takšno odvisnost od ljubljene osebem, ki jo lahko primerjamo s potrebo po hrani.

Zagotovo ni enostavno narediti reza čez zvezo, ki sta jo dva stkala nekaj letih. Verjetno ti bosta s časoma bolečina in nezadovoljstvo tako narasla, da boš naredila tisti boleč rez.
Lahko se tudi pogovoriš s prijateljem in mu iskreno priznaš svoje želje. Pred tem pa dobro premisli, ali si sposobna nositi breme njegove razbite družine. Lahko ti bo ob pogovoru sam predlagal rešitev, te pa se verjetno bojiš.

Jaz bi naredila tako: počakala bi, da bi se nezadovoljstvo stopnjevalo do tiste mere, ko se vklopi nagon po preživetju, ko narediš nekaj, da se trpljenja odrešiš. Takrat je bolečina izgube manjša kot predhodno trpljenje.

Vse je rešljivo! Želim ti veliko moči!

Takole, za začetek, malo zabavnega branja iz sveta znanih o Ryanu Giggsu in …
No, tam je vsaj dokaj verjetna zgodba dveh moških, o ljubicah zaenkrat še ne bi razpredal …

Tukaj malo teoretiziramo, malo blefiramo, malo druge prepričujemo, malo sebi verjamemo in … in neznansko uživamo (dokler traja). Zakaj pa se ne bi odžejali, če smo žejni. Prijetno ohlajeno studenčnico pa nam prinaša iz svojega izvira … kdo?

In zdaj malo o ljubicah. Moški vara ženo z ljubico! To ljubice ne moti. Prav, korak naprej.
Ali ljubico vara z ženo? Načeloma ne, ker ljubica ve za ženo in če morda ne ve, se dve prevari praviloma izničijo. Možakarja ne moti, žene ne more in ne sme motiti, zlasti, če ne ve, da je prevarana. Če pa ve, to itak ni problem ljubice, temveč le ljubimca. 🙂

Natanko sledimo enaki logiki in popolnoma enakim pravilom (o čustvih, ki jih sploh ni mogoče nadzorovati in jim ukazovati, zaenkrat še ne bomo razpravljali :)))

Nadaljujmo! Še en korak naprej v pravi smeri neznansko prijetnih trenutkov, ki se obetajo:

Možakar nikakor ne more varati ljubice z njeno prvo sosedo, prijateljico, svakinjo, njeno mamo (če je še greha vredna) ali (in zakaj ne? 😉 z njeno sestro. Če ljubica ne ve, je brez pomena razpravljati. Če pa ljubica ve za druge ljubice, je to problem ljubimca in drugih ljubic in nikakor ne njen, če pa je kaj nejasno, se prevare, kot že omenjeno, medsebojno anulirajo in je vse na svojem mestu, tako kot se spodobi. Torej, če možakar verjetno res doma »vse pozna« in ob tem kaj »pogreša«, se želi potolažiti in potešiti. Ko pa oča težkega in utrujenega koraka gredo še iz službe, ga doma sploh ne opazijo, mu ljubice vesele široma in z nasmehom odpirajo vrata.

Nismo na pustem otoku, ampak – kdo je toliko moža v hlačah, da se bo temu lahko odkrito uprl? 🙂

Torej moško mnenje naj bi bilo približno takšno:

Zakaj bi moški ne imeli ljubic – prvič: če njih (ljubic) to sploh ne moti; – drugič: ker v nobenem primeru sploh ne gre in ne more iti za prevaro kogarkoli (glej pravilo o izničevanju prevar!) in – tretjič: ker gre za (v vsakem trenutku) popolnoma odkritosrčen in dobronameren odnos med ljubico in ljubimcem, ki njima ne more škodovati.

Pa še prijetno je. :))

Če je kdo prebral že omenjeni članek, bo lahko hitro ugotovil, da ni vse le plod moje domišljije.
Življenje ponuja skoraj – resnične zgodbe. :)))

Velikokrat v življenju ne dobimo tistega kar si želimo, ampak tisto kar potrebujemo.

Kaj pa si mi mislimo, kaj nekdo drug potrebuje, pa ni nič drugega kot samo naša domišljija, da imamo prav.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Hmmmm, ko sem “odprla” tole debato nikakor nisem mislila, da se bo zgodilo vse tisto zgoraj 🙂 pa moram reči, da sem pav vsak post prebrala (kakšne večkrat) in se zamislila. Na nek način imamo vsi prav…. Ampak najbrž se mi zdi še najbolj verjeten, življenski in “srčkan” MyD.

Pa še čisto moje osebno mnenje okoli “zapravljanja časa” …

življenje je dolgo kolikor pač je, nikoli ne vemo, kje ga o konec in je takšno kot je, nikoli idealno. Če sem poštena, urice z ljubimcem sodijo v prijetnejši del…. vsekakor so prijetnejše do vsakodnevnih opravil in obvez.

Mogoče je problem tudi v meni, ker nekako ne čutim kakšne blazne potrebe, da bi imela nekoga kar naprej ob sebi oz. da bi bila “prilimana” nanj.

Mogoče, do tega sem prišla skozi prebiranje postov, me bolj zanima moško mnenje KAKO MOŠKI LJUBIJO ?

Koliko si ti deklica v resnici stara? kako moški ljubijo – sodi v kategorijo najbolj neumnega vprašanja na MONu. Ti bi rada dosegla priznanje, da je tako kot je čisto v redu in da te tvoj eno uro na teden skrivni ljubimec ljubi. Ampak ti si začela s to temo z vprašanjem kako prekiniti razmerje. Saj so ti že moški povedali, če ti paše, nimaš razloga da se sprašuješ, če ti pa ne, boš morala pa kaj spremeniti. Žal nisi nič posebnega, če te že pet let natepava. v takih razmerjih so vedno ženske tiste, ki se naveličajo biti ljubice. Ene se tudi nikoli ne in če jim paše zakaj pa ne. Samo tvoja zasluga je, da sta že pet let skupaj. Ker si že nekajkrat prekinila, te že mora kaj motiti, dvomim da se takrat oziraš na to kaj bodo drugi rekli. Ker pa je on ena egoistična svinja, te pokliče in modeluje. Nima te toliko rad, da bi spoštoval tvojo odločitev. Ti pa lačna ljubezni kar hitro spet razširiš nogice in gre vse po starem in se skušaš prepričati, da ti vse paše. Kaj ti misliš, da on v resnici trpi, ko seksa s svojo ženo? Edinkrat ko se slabo počuti doma, je takrat ko ravno od tebe pride, pa ga morda še malo slaba vest daje, če jo seveda sploh ima. Tole je en tak umazan odgovor, ampak če bi ti slišala, kaj se takile tipi pogovarjajo o ženskah, še posebej o takih vsedopuščujočih ljubicah, ne bi spraševala, kako moški ljubijo, ampak bi šla bruhat na wc. Po eni strani so takele debate čisto v redu, lahko razširijo obzorje, odgovora pa ne bo, pa četudi ti dva milijona moških sedajle odgovori, kako oni ljubijo. Odgovor imaš samo ti v svojem srcu.

To je res. Če bi ženske (tudi tiste, ki so uspele “utrgati” tipa od prve žene) vedele, kako moški ljubi, bi šle bruhat na wc. Vse je brez izjeme samo egoizem. Najhujši so pa tisti, ki “napadajo” poročene. Še hujši so pa v glavnem tisti, ki načrtno razbijajo družine. Vse za lastno rit v imenu ljubezni.

Bom ponovil za vse tiste, ki sem jim v preteklosti kdaj skušal kaj dopovedati, pa gospe nikakor niso hotele ali mogle razumeti (v stilu: moj ljubimec pa že ne)……………….VSE ZA LASTNO RIT V IMENU LJUBEZNI

Izjeme (ne, drage gospe, Vaš ni med temi izjemami) pa zares potrjujejo pravilo. In tu notri ne sodijo tisti, ki so se z leti nekako izgubili s prvo ženo. Ti se bodo spet izgubili, tudi z novo.

ne znam nehat bit ljubica

Pogosto je resnica dokaj bridka. Torej ni vedno tisto pravi odgovor, ki nam je všeč, ki sam po sebi sugerira to, kar bi dejansko radi slišali.

Torej vedno boš 2. violina. Prva mu je žena in otroci, potem pa prideš na vrsto še ti kot majhen (seksualni) priboljšek.
Seveda če bi mu bila na dosegu roke še kakšna drugačna sladica, bi neobremenjeno segel tudi po njej, tebe pa odstranil z jedilnika.

Torej ne zamišljaj si, da boš kdaj igrala kakšno pomembno vlogo v njegovem življenju, zdaj še pač gre, ker se železje kuje, ko je še vroče.
Ampak z leti postajaš pač vse bolj nezadovoljna, ker imaš zgolj postransko vlogo ljubice v skrivni zvezi, on se pa svoji družini seveda ne bo odrekel.

Nasvet? Glj v tej smeri, da ne boš na koncu (v starosti) sama, ker ljubček ne bo nikoli tvoj. Tak način življenja je njemu verjetno bolj “pisan na kožo”, saj tebe lahko da hitro na stranski tir, če bi se te naveličal, saj ima topel dom, kamor se vrača…. Torej če nisi zgolj z njim zaradi seksualne narave, si prikrajšana vsakič, ko spiš z njim.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tudi meni ni jasno kaj ima skupnega vprašanje Kako moški ljubijo? z ljubicami.

Velikokrat se morda zdi, da ima z njimi kaj opraviti ljubezen. Pa ni tako. Naj pojasnim. Le korenski del besede ljub– je podoben, pomen pa je popolnoma različen. Ljubezen ima nekaj opraviti s čustvi, ljubiti, pa je glagol, ki ima najmanj dva pomena. Tu se bomo omejili le na razločke v primeru dveh pomenov. V prvem pomenu beseda ljubiti ni nikoli samostojna, tako da vedno govorimo ljubiti nekoga. V drugem pomenu pa lahko gre za občevanje, neodvisno od čustev, za katero pa je še veliko več sopomenk ali drugih tudi nespodobno zvenečih izrazov. Zanimivo je, da v angleščini rečejo bolj natančno: making love (delati ljubezen; lahko bi dodali še: na akord ali v treh izmenah, ko da ne bi bilo »brezposelnih«). Tudi ta love (ljubezen) se v angleščini vse (pre)pogosto uporablja in največkrat nima nič opraviti niti s telesnostjo niti z ljubeznijo.

V slovenščini pa je drugi pomen, ki zadeva le telesnost (oh, kako paše! :)), conditio sine qua non (nujen predpogoj brez katerega ne gre) za ljubimce in še zlasti za ljubice.

Zanimivo je, da imamo tudi hišne ljubimce, za hišne ljubice pa še nisem slišal.
Najbrž jih moški ne držijo v hiši. Hmm, zakaj le ne? 🙂

Še nekaj, da ne bo ostalo nejasno, ko sem prej pisal o žeji in odžejanju.

Kakor suho (hudobneži bi rekli globoko z Lindo Lovelace 🙂 grlo ni zaradi vode, temveč je voda za potešitev žeje, tako tudi ljubice niso zaradi ljubimcev, temveč so (nič hudega sluteči in dobrodelni) ljubimci le zato, da potešijo ljubice. Če ne bi bilo ljubic, ljubimci sploh ne bi mogli obstajati. :))

In zdaj še k poskusu odgovora na vprašanje Kako ljubijo moški?

Ne zanašam se le na lastne občutke, negotova spoznanja ali predznanja in raje preverim, če se le dá še kje drugje. Zato sem šel pogledati, če je kaj o tem Kako moški ljubijo? v moji zbirki najtanjših knjig. Dolgo sem iskal (imam namreč, kar zajetno knjižnico tankih knjig! :), pa mi je uspelo najti le nekaj zaprašenih knjig. Nekaj jih je vezanih v rdeče (žensko) usnje, zlatotisk na platnicah pa je že precej zdrgnjen in obledel, kar kaže na sledove pogostega jemanja knjig v roke, morda čitanja, ne vem pa ali tudi branja. V prvem primeru gre za trilogijo neznanega avtorja ali avtorjev:

  I. Moški ljubijo z dušo in telesom.
     Neprijetni spomini iz zgodnjih let.
 II. Moški ljubijo s telesom in malo manj z dušo
     Neuspešna iskanja ne preveč poduhovljenih.
III. Moški ljubijo s telesom in brez duše.
     Neuresničene želje shiranih in odpisanih.
     [tisti del, kjer piše brez duše je nejasen, najbrž kasneje dodan, lahko se bere tudi brezdušno.]

Četrti, najtanjši zvezek, je prava rariteta. 🙂 Sestavljen je iz le nekaj nevezanih listov papirja, ki je sicer bil mišljen kot prvi del zbranih del. Tako sodim po naslovu. Knjiga ni tiskana in je ohranjena le v rokopisu. Naslov je:

     Moški ljubijo s srcem. Srcedrapajoča pričakovanja. Oh!

Avtor (ime je do nerazpoznavnosti prečrtno), nadebudni začetnik, očitno ni nadaljeval s pisanjem, ker so, razen drugega, vsi ostali listi prazni in nepopisani.

Na drugem listu, kjer so vidne sledi solza, je rokopis droban, negotov, skoraj prestrašeno neenakomeren, izbledel ter komaj berljiv. Kaže, da je avtor besedilo napisal v naglici, ne da bi se želel kadarkoli vrniti k pisanju. S pomočjo lupe mi je vendarle uspelo razbrati kaj piše:
[list][list]
Takih primerov, ko moški ljubijo s srcem, je najbrž premalo, ker jih v vsakdanjem življenju in praksi sploh ni mogoče zaslediti ali pa so po lastni krivdi izumrli.

Nujno opozorilo, če bo kdo bral:

Obstaja nevarnost srčne okvare, kar je povezano z dolgotrajnim in negotovim (o)zdravljenjem.

Odsvetujemo!!! [to je sicer trikrat podčrtano]
[/list][/list]

O usodi avtorja tega nadvse pomembnega in žal nedokončanega dela, do danes ne vemo še nič.

Sicer sem nekaj napisal tudi o tem Kako prekiniti razmerje, 🙁
pa sem zdaj v zadregi ali naj to še objavim ali ne. 🙂
.

srečen ljubimec – BRAVO!!!! Edini realni odgovor o odnosih ljubica – poročeni moški!!!

5 let ljubica in ti ni prej kliknilo v glavo,da zastonj zapravljaš svoj čas?Pozno ti pride v glavo in zdaj bi rada končala,pa še kar cincaš.Pomeni,da še vedno ne veš kaj bi rada.
Da sem jaz njegova žena,bi jih dobila,da bi se ti kadilo.Kaj se pa to pravi,da se naslanjaš že toliko časa tam,kjer te nič ne briga.
Takšnim,kot si ti,si zaslužijo povratno varanje s strani svjega moža,ko si same ustvarijo družino.Le tako boš občutila tisto bol,ki jo čuti ženska ki je prevarana.
Tvoja samopodoba je ničeva,nimaš karakterja,si samo priležnica za praznit jajca in ena,ki ji je vseeno s kom se dol daje.Kdo te bo še hotel,ali te ne bo sram nekomu nekoč povedat,kako si se usajala na poročenega.S tem si povedala mnogo več,kot si misliš.Ne moreš biti ponosen na takšne zadeve.Pa ne reci,da ti nisi nič kriva,da je zopet samo on kriv vsega.
Samo ne govori,da ne moreš prekiniti.Pokliči mene in jaz to uredim na aj,cvaj ,draj.Zraven pa pričakuj šow,ki mu boš priča in tako boš videla “svoje umazano delo”!

tebi pa najbrž natika rogove, a ne? seveda pa on ni nič kriv, samo tista nesramna k…a od ljubice mu meša glavo!!!!
Veš kaj? Iz vsega srca ti privoščim tak zakon, kjer si oba zatiskata oči in, polna gneva, vseeno rineta naprej do žalostne in prazne starosti, glavno, da sta ohranjena čast familije in zunanji videz – kolikor je pa znotraj gnilega, pa tako samo vama dvema smrdi.

Res ne vem zakaj je potrebno vedno popljuvati nekoga, ki pove, da je ljubica????
Vedno isto!
Pa saj se na ta forum ne piše ravno zaradi tega….ženska je pač v stiski in je napisala par besed.
Mislim, da se dobro zaveda v kakšni situaciji je!!!!
Dobi pa sama obtoževanja…že otrokom je jano, da se varati ne sme in avtorici tega prispevka prav tako…
Eh…ne da se mi več….

🙂 saj ne vem več, naj se še oglasim ….. ja, res je, da človek ne prebere (ali sliši) vedno tistega kar bi rad, ampak potem ne sme vprašat. In jaz sem vprašala, torej moram slišati oz. brati 🙂

Dragi moji,

prebrala sem marsikaj od tega, da izgubljam čas, da sem …., ah, čas je edino, kar v življenju imamo in če ga ne porabimo, ga prav tako ni več … čez trenutek. Torej, po mojem videnju, časa ne zapravljam, saj mi je, z njim fino, včasih bolj, včasih manj. Če mi ne bi bilo vsaj za odtenek bolje z njim kot brez njega, bi bilo logično, da bi odšla ….

Mogoče je bilo zaradi “splošne družbene nesprejemljivosti prešuštva” spregledano, da NE ZNAM nehat bit ljubica, da mi pravzaprav ni nič hudega, da pa se zaveda vsega, kar ste in smo napisali…. da ima ženo, da ima družino, da se ne bo nikoli ločil…

Mogoče semmislila, da bom zvedela kaj pametnejšega, kot sem, vso gnojnico in bes z ženske strani poznam, saj sicer funkcioniram in ženski pogovori in teme so mi poznani (drži pa tudi, da ne blizu).

S tem, kako moški ljubijo sem mislila predvsem v kakšni povezavi – razmeru je odgovornost in ljubezen.

O tem sva večkrat odkrito govorila. Povedal je, da žene ne ljubi, jo pa ima na nek način rad in je zanjo odgovoren, otroci pa so itak središče njegovega sveta in da bi se zaradi otrok bil pripravljen odreči prav vsem, tudi meni. O ženi ni nikoli govoril grdo, saj je vendar njegova žena. Pravi pa, da se z njo nima kaj pogovarjat in da ga trači in opravljivost ne zanimajo. Vse kar zanima njega je njej odveč (šport, potovanja, druženje), tako, da so jabolka sporov vedno, zakaj hoče početi nekaj česar ona ne mara (naprimer zakaj hoče it na smučanje, če ona ne mara smučat).

In naj povem, da se mi sploh ne zdi narobe, da daje prednost družini in je za družinoodgovoren, v času, ki si ga pa vzame zase je z mano. Naj še povem, da mi ne plačuje potovanj, da mi ne kupuje dragih daril, da zaradi mene njegova družina ni materialno nič na slabšem. Nekako vsak živiva svoje življenje in si, kadar je mogoče tega polepšava.

In da še pojasnim, zakaj razmišljam o tem, da bi počasi nehala bit ljubica ….. ravno zato, ker bom kmalu stara in se zavedam, da bom sama, pa bi si želela nekoga, s katerim bi lahko se imela fajn.

In še nekaj, za vse razjarjene žene. Prepričana sem, da če bi se njegova gospa vsaj malo potrudila in bi kakšno stvar v življenju želela deliti z njim, tudi tisto, ki njemu veliko pomeni, recimo, da bi šla z njim na večerni sprehod, kar se mi zdi da ni prehuda obremenitev, ona pa je raje pred TV….. da bi šel na sprehod z njo. Utrujenost od dnevnih opravil ? Vse jih opravljamo, tiste poročene in tiste neporočene in vsi mi imamo kdaj lahko izgovor, da smo utrujeno.

večina se je osredotočila na seks….. o.k. čist fajn zadeva. Drži, da jaz (česar ne pričakujem od ostalih)na podlagi svojih delovanj trdim (zase), da brez čustvene navezanosti ne more biti dobrega seksa.

o.k. ja seveda (tudi) seksava. Ampak seks nikakor ni na prvem mestu. Na prvem mestu so pogovori, debate. Sva pa ugotovila, da imava veliko skupnih točk, o katerih se mana da govoriti in naju zanima mnenje drugega.

Seveda seksa doma, o tem ni dvoma, če ima slabo vest? Zagotovo ne, saj seksa z ženo :-), je pa res, da sem že velikokrat slišala, kako možje (ali žene) jemljejo seks kot domačo nalogo, da je doma mir. Po moje se seks od seksa razlikuje :-).

In če sem poštena, ko sem poskušala prekiniti kontakte z njim, nisem pogrešala, da bi se dobro poseksala, ampak kleptete in mnenja.

Vsem tistim, ki bi delale “štale in šove” pa bi rada rekla, da se mi zdi to trapasto. Ženo postavljate v vlogo žrtve, v situaciji, ko to je in ko to ni, a ni potem najmanj neokusno tej isti “ubogi ženski” odpreti oči, da “ga njen petelin namaka tudi drugje”? Česar ne veš ne boli pravijo in tako naj ostane, moje mnenje pa je, da tista, ki tega ne zazna ali ne začuti tako nima pravega partnerskega odnosa in se ji zdi, da je s tem, ko je dobila moža že naredila vse. Ne ni, to je šele začetek trdega dela.

Z bivšim možem sva imela srečo in starši so nama na začetku omogočila čisto lagodno življenje in imela sva se fajn, ampak ko sva se nehala posvečati eden drugemu, ker sva bila ja poročena in to je že dovolj, sva se odtujila, ko sva se odtujila se nisva več zanimala in drug drugemu sva pričela predstavljati “kuhinjsko mizo” za katero je jasno, da je tam, ker tam pač jemo, da je treba tudi mizo pospraviti pa sva pozabila. Če bi se tega zavedala pred 15 leti, bi imela danes najbrž enega boljših zakonov, pa se nisem ……

New Report

Close