Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Kako najti dobrega homeopata.

Kako najti dobrega homeopata.

Pozdravljeni,
s konkretnim principom se najbrž pri nas ukvarja zelo malo ljudi. S klasično homeopatijo pa zagotovo zelo uspešno uspemo pozdraviti mnogovrstne težave, ki vzniknejo po takšnem ali drugačnem cepljenju, tako da jo lahko toplo priporočim.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

V prejšnjih postih ste priporočili homeopata s Kopra, dr. Joachim Grossub. Navedeni ne naroča več, ker je v postopku s strani Zdravniške zbornice…

lep dan,

Franka

No, stiskamo pesti zanj in za celo stanje homeopatije v Sloveniji, da se bo zadeva konstruktivno rešila.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni,

zanima me, katerega homeopata priporočate v Ljubljani za zdravljenje kožih alergij. Hvala!

V Ljubljani se samo s homeopatijo ukvarjamo zdravniki Miloš Žužek, Živan Krevel in moja malenkost. Vse tri lahko priporočim:)

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni,
vsake tri mesece se mi v ustih pojavijo afte, pa ne ena ali dve, temveč razširijo se mi po celih ustih vključno z jezikom. Prav tako zadeva izbruhne na spolovilu.Obiskala sem vse možne zdravnike…rešitve ni. Predvidevam, da so psihološkega izvora. K sreči sem odkrila lekarno, kjer mi je zaposlena prodala Mercedius… ter Acidum nitricum in se mi zdi da je stanje bolje. Vseeno pa sem se odločila, da obiščem homeopata. Glede na to, da ga v Mariboru ni vas prosim, da mi poveste vaš kontakt, da se dogovoriva za termin.
Hvala, Tina

Pozdravljeni,
za naročila lahko pokličete vsak delavnik na telefonsko številko, objavljeno na naši spletni strani.

Trenutno naročamo na prvi pregled konec aprila 2015, glede na to, da ste iz Maribora, se lahko obrnete tudi na dr. Petra Anderscha iz Gradca. Kontakt najdete na spletu.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Spsotovani,

poznate koga, ki ima izkusnje s sindromom fibromialgije in kako uspesno je sploh homeopatsko zdravljenje pri omenjeni bolezni. Najlepsa hvala!

Pozdravljeni!
Jaz imam že več let kar pogosta vnetja mehurja. Pazim, da me ne zebe, občasno uživam cimet in se trudim, da pijem vodo. Kaj priporočate z vaše strani. Jemljem pa zdravila Cipralex, Ansilan in Bioprexanil.

Pozdravljeni,
gre za kronično motnjo, zato je najbolj primeren obisk kompetentnega zdravnika homeopata.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni, tu pa odgovarjam na post fibromialgije.
Homeopati načeloma nismo specializirani za posamezne bolezni, kot je to pri konvencionalni medicini, res pa je, da imamo vsak svoja področja, kjer imamo več veselja in motivacije. S fibromialgijo pa je tako, da se vsi homeopati srečujemo z njo, saj konvencionalna medicina res nima dosti ponuditi za lajšanje težav. Po izkušnjah lahko kar precej naredimo, res pa je, da pri večletni in zastarani bolezni uspehi ne morejo biti zadosti temeljiti.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Lepo pozdravljeni,

zanima me, ali mi lahko priporočate homeopata na področju Domžal?

Hvala za vaš odgovor, Marija

Pozdravljeni,
priporočam obisk prestolnice.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni,

ali se da pozdraviti smrčanje in apnejo v spanju?

Pozdravljeni,
vzroki za te težave s zelo raznoliki. Če so pretežno funkcionalne narave in vezane na tonus mišičja v žrelu, subakutno kronično vnetje limfatičnih organov tega področja ali kaj tretjega, se da s homeopatijo pozdraviti, če so težave posledica strukturnih sprememb tkiv in organov, najbrž ne. Predlagam, da se po opravljenem temeljitem ORL pregledu in/ali preiskavi dihanja v spanju na kliniki Golnik z izvidi obrnete na zdravnika homeopata, ki vam bo lahko bolj konkretno odgovoril na vaše vprašanje.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni,
pravkar razmišljam, da bi se naročila pri homeopatu g.Žužku, težava so napadi panike, fobija, depresija… vse traja že 23 let in glede na dobo bi rekla, da so moje težave s strani homeopatije neozdravljive…? “že” drugi dan jemljem Gelsemium sempervirens C30 iz lekarne in se mi zdi, da je manj tesnobe – s tem bi si rada pomagala do obiska homeopata – koliko odmerkov dnevno po 5 granul smem vzeti? Včeraj popoldne sem vzela 1 odmerek, danes zjutraj drugega, popoldan tretjega, zdi se mi, da bi morala vzeti večkrat isti odmerek (vmes (med jutranjim in popoldanskim odmerkom) se je pojavila močna tesnoba) – a je več dnevnih odmerkov dovoljenih ali lahko škoduje? Za odgovor se zahvaljujem.

Pozdravljeni,
farmacevti, ki v slovenskih lekarnah izdajajo homeopatska zdravila, so v večini primerov preslabo izobraženi, da bi lahko kompetentno zdravili take motnje.
Potenca C30 je tako močna potenca, da zadostuje nekajdnevno jemanje za učinek, ki mora trajati več tedno, lahko tudi 2 ali 3 mesece. Predlagam, da nehate uživati zdravila in počakate teden ali dva. Če je zdravilo pravo, se boste postopoma počutili bolje, če ni pravo, pa se bo začetno dogajanje iznihalo in boste počasi zlezli v staro stanje, kot je bilo pred zdravilom. Dolgo jemanje nepravega zdravila lahko škodi, zato vam predlagam, da nehate.
Čimprej pa poiščite kompetentno vodstvo zdravnika homeopata.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Farmacevtka mi je svetovala obisk pri dr. Žužku, zanima pa me ali je sploh smiselno začeti zdravljenje bolezni, ki traja že 23 let – večkrat sem namreč zasledila v vaših odgovorih, da je uspešnost zdravljenja odvisna od časa trajanja bolezni – glede na to, da je moja doba tako zelo dolga je verjetno velika verjetnost, da zdravljenje ne bo uspešno? Za mojo bolezen sem narmeč “zmetala” stran že toliko denarja, da se zdaj raje pozanimam kaj sploh je smiselno… Za odgovor se zahvaljujem.

Pozdravljeni,
takšna doba ponavadi pomeni, da bolezni homeopatija ne bo mogla pozdraviti, temveč le olajšati simptome. Vedno pa obstajajo izjeme. Če bi bolj konkretno napisali, kakšna težave vas tarejo, bi bil lahko za odtenek bolj konkreten pri odgovoru, dokončni odgovor pa vsak izve šele potem, ko je zdravljenje konkretno zastavil in nekaj časa vztrajal pri homeopatski terapiji.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Spostovani,. tudi mene zanima enako kot +missy37. Stara sem 28 let,skoraj od rojstva dalje imam kronicni nevrodermitis. Pri 15 letih zdravljenje s homeopatijo ni pomagalo,pri 21 pa zelo. Zdaj,po porodu,imam ponovno vec simptomov in bi ponovno poiskala pomoc – ali lahko upam na zajezitev bolezni in ne samo na izboljsanje? Hvala

New Report

Close