Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Kako najti dobrega homeopata.

Kako najti dobrega homeopata.

Kot mi je znano, zadnje čase manj dela, se pa orientira po vzorih klasične homeopatije. Kaj več pa ne vem, ker ne poznam dobro situacije na Štajerskem. Morda se bo to kmalu spremenilo, ko začnemo čez nekaj dni s Šolo homeopatije za laike v Mariboru in se bom lahko malo razgledal. Vabljeni ponovno vsi, ki vas zanima nekaj več o homeopatiji.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni,
zanima me dr. Kajunov ki ima ordinacijo v ljubljanskih Fužinah, poleg homeopatije pa zdravi še z akupunkturo. Prosim za vaše mnenje

Hvala in lep pozdrav,

Neja

Pozdravljeni,
slabo pozna njegovo delo in ne morem kompetentno odgovoriti, vem pa, da se pogosto ne drži klasičnih principov homeopatskega jemanja anamneze in administracije zdravil.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni,

vseeno me zanima ali je hemeopat ki je vreden zaupanja da mi bo pomagal pri težavi ki jo imam-visok pritisk

Hvala za odgovor

Pozdravljeni,
seveda, saj ima obširno znanje. Le pojdite in ga obiskujte nekaj časa, predlagam 1 leto, potem pa kritično presodite napredek in če ne boste imeli občutka, da je stanje izboljšano, terapevta zamenjajte. To predlagam vsem, ne le za konkretnega terapevta.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni,
a se da pozdraviti 1 stadij rozaceje s homeopatijo?

Pozdravljeni,
v osnovi zagotovo, je pa zdravljenje rosacee kar zahtevno in pogosto ne najdemo pravega zdravila že na začetku.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni,

moj fant ima alergijo na pse, kar se kaže v pogostejšem kihanju ob stiku z kužki, solzenju oči, kasneje pa še v oteženem dihanju. Slednje si lajša si ob uporabi pumpice za astmo. Zanima me, če ste imeli vi že kakšen podoben primer oziroma koga priporočate za to težavo?
Hvala in lp

Spoštovani!

V roku enega meseca imam zahteven izpit,ki pa me že sedaj zelo skrbi. Enostavno zadeve ne morem odmisliti in se s tezavi prebijam skozi dneve in delam recimo temu nepotrebno paniko. Zanima me ali bi lahko to težavno obdobje prebrodila s pomočjo Gelsemium sempervirens? Imam namrec ogromno tremo pred takimi zadevami tako pred nastopanjem kot tudi v različnih ostalih zivljenjskih vsakodnevnih situacijah kot so stiki z drugimi ljudmi.
Prosila bo tudi za kratka navodila za uporabo. Hvala za vaso pomoc. Zadevo nameravam po opravljenem izpitu zaceti resevati celostno.

Za Talinko:
Alergije so trdovratnejše zadeve in jih ni lahko zdraviti, se pa dajo in kdor s homeopatijo vztraja, se ponavadi reši alergij. Tako da kar pogumno. Vsak homeopat, ki je v osnovi zdravnik po izobrazbi in ima nekaj let izkušenj s homeopatijo ter končano nekaj sto urno izobraževanje in je član Slovenskega homeopatskega društva, je zadosti kompetenten.
Za evico slevico:
Imamo pa kar precej zdravil, ki pridejo v poštev pri taki motnji, treba je izbrati najbolj primerno za vas. Morda je to gelsemium, morda tudi ne, res priporočam, da zadevo po izpitu zaupate profesionalcu. Sedaj lahko poskusite z njim, kupite ga v potenci C30 in jemljite sedaj po 5 kuglic naenkrat 5 zaporednih dni. Nato naredite pavzo, na predvečer izpita ter zjutraj pred njim pa spet po 5 kuglic, prav toliko jih lahko vzamete tudi med izpitom, če vam bo korajža usahnila, več pa ni potrebno jemati.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni!

Pet dni je mimo in za enkrat dosti boljsega pocutja ne obcutim. Je bilo pa v prvih parih dneh res obcutiti kot da bi se mi skala za nekaj casa odvalila z duse. Sedaj koje minilo dva dni od prenehanja pa je je kriza ponovno nazaj.
Kaj svetujete v takem primeru?
Prav tako imam v naslednjih dneh zobarja,ali lahko vmes prav tako vzamem dodatnih pet krogljic?

Pozdravljeni,
to se zgodi večinoma v primerih, ko je zdravilo “blizu” pravemu, a ni pravo. S pravim zdravilom izboljšanje nastopi zelo počasi, a potem vztraja, četudi se zdravila ne jemlje več. Zdravnik homeopat bo poiskal primernejše zdravilo. Lahko pa jemljete gelsemium 3 dni pred izpitom in na izpitni dan, bo zopet tedaj malo sprostilo napetost in boste lažje odgovarjali. Če boste večkrat ponavljali takšno kuro z gelsemiumom, bo vse manj pomagal. Pravo zdravilo za vas je drugo.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Hvala za odgovor.
Vejetno ne priporocate,da bi ga do izpita vsak dan jedla,ker verjetno na dan izpita nebi vec kot toliko pomagal?
Mi lahko kako drugace pomagate v tem primer? Zelo bi bila vesla,ker da pridem do homeopatske pomoci traja vec mesecev. Izpit pa imam cez slabe tri tedne. enostavno imam v sluzbi in doma toliko pritiskov,da me to dodatno spravlja v obup. Predvsem se bojim ustnega dela,ker imam strasno tremo pred nastopanje,ljudmi.

Pozdravljeni,

Pred približno pol leta sem dobila diagnozo, da imam Hydradenitis suppurativa, ki se je pojavila približno 3 mesece po rojstvu otroka (torej zadeva traja že približno 15 mesecev).
Ker je o bolezni zelo malo znanega in ker ne želim biti nadaljnih 30 let vsak mesec (vsaj 1x) na antibiotikih, me zanima ali bi se s homeopatijo bolezen dalo pozdraviti ali vsaj omiliti in katerega homeopata (po možnosti iz Ljubljane) priporočate?
Poznam Vas, Dr. Krevlja in Dr. Žužka.

Hvala in lp.

Za Evicoslevico:
Če hočete, da na izpitu zdravilo deluje, ga vmes ne jemljite.
Vmesnih dobrih receptov pa nimam. Predlagam vse tisto, kar ste doslej počeli v takih situacijah in vam je pomagalo.
Za Hydradenitis:
Moralo bi se dati to pozdraviti in priporočam vse tri homeopate.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni.
Imam luskavico na nohtih na rokah. Zanima me ali lahko nohte pozdravim z homeopatijo? Trenutno sem noseca. Ali svetujete obisk pri homeopatu ze v casu nosecnosti, po porodu ali po koncanem dojenju? Katerega homepoata priporocate ( sem iz Ljubljane).
Hvala za odgovor

Pozdravljeni,
včasih se da to zadevo pozdraviti, malo je tudi odvisno od tega, koliko časa že težave trajajo, vsekakor pa je vredno poskusiti. Primeren čas bi bil kakšne 3 mesece po porodu.
Za ljubljanska homeopatska priporočila si preberite post, ki je nad vašim.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni!
Lansko leto poleti so moji takrat 5 letni hčerkici postavili diagnozo nefrotski sindrom. Ob jemanju zdravila, se ji je stanje popravilo do ponovnega pregleda konec oktobra, ko je prenehala z medrolom. Vendar je bila ze cez dober mesec in pol ponovno sprejeta na PK 2 tedna in potem sva bili do zacetka februarja se doma. Sedaj ko to pisem sva zopet od prejsnje srede na nefro oddelku. Torej se ji je to ponovilo ze 2x v malem obdobju. Kaj predlagate? Bi nam lahko pomagal pri tem homeopat? Ce se ji to spet ponovi, jo caka biopsija. To pa ni lahka stvar za otroka.
Za odgovor se vam najlepse zahvaljujem in lep dan!

Pozdravljeni,
moralo bi se dati kaj narediti, priporočam, da se obrnete na izkušenega zdravnika homeopata.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Kako najti homeopata za avtističnega otroka starega 26 let, ki je precej hiperaktiven. Smo iz štajerskega konca.

Lp

New Report

Close