Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Kako najti dobrega homeopata.

Kako najti dobrega homeopata.

Doktor Andersch je bil več let moj učitelj in njegovo znanje je res izjemno. Lahko ga samo zelo pohvalim in toplo priporočim.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Kaj pa dr. Maruša Hribar?

Pozdravljeni,
njenega načina dela ne poznam, zato ne morem komentirati.
Večkrat pa sem že zasledil, da praviloma ne predpisuje samo enega zdravila naenkrat, kar je eno temeljnih pravil klasične homeopatije. V čem pa je problem vseh, ki se oddaljujejo od klasičnih principov, si preberite v kakšnem drugem postu, o tem se že kar precej pisal.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Dr. Maruša Hribar ni zdravnica, ampak je magistra farmacije, ki ima doktorat znanosti. Je predsednica Homeopatske sekcije v Slovenskem farmacevtskem društvu. V Lekarniški zbornici Slovenije je vodila osnovno izobraževanje za magistre farmacije za svetovanje pri izdaji homeopatskih zdravil v lekarnah.

V Sloveniji lahko homeopatsko zdravijo:
– ljudi samo zdravniki, ki imajo dodatna znanja iz homeopatije in
– živali pa samo veterinarji, ki imajo dodatna znanja iz homeopatije.

Vsi, ki homeopatsko zdravijo ljudi, pa niso doktorji medicine (op. diploma medicinske fakultete), resno kršijo zakon in se jih lahko preganja po 180. členu Kazenskega zakonika (op. “mazaštvo” – )

Magistri farmacije pa lahko le v lekarnah svetujejo pri izdaji homeopatskega zdravila.

pozdravljeni,

po dolgotrajnih težavah z dihali in alergijami sem se končno (ne vem zakaj ne že poprej) odločila, da poskusimo s homeopatijo. Znanka mi je omenila dr. Miloša Žužka.
Zanima me vaše mnenje o njem oz. prosim, če mi lahko priporočite homeopata, ki ima veliko prakse z otroci in se delu, njihovi težavi posveti. Bojim se, da bi naletela na homeopata, ki bi nas na hitro, površno obdelal, ker bi se po takem obisku izgubilo zaupanje v homeopatijo.
HVala ua pomoč.

Pozdravljeni,
dr. Žužka poznam in vem, kako razmišlja in kako dela. Njegovo znanje je zelo dobro in ima veliko izkušenj, prakticira klasično homeopatijo in ga zato lahko priporočim.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

lp! že 4 leta trpim za depresijo pa me zanima če mi bo ta alternatva pomagala da najdem sebe in odpravim depresijo? ali lahko med terapijo jemljem tudi zdaj predpisane tablete za depresijo? hvala

Pozdravljeni,
pod diagnozo “depresija” se skriva mnogo raznovrstnih bolezni in motenj, še šolska konvencionalna medicina pripoveduje, da ima več obrazov. Zato je tudi homeopatsko zdravljenje specifično, individualno prirejeno in tudi različno uspešno. Načeloma velja splošno pravilo, da bolj, ko je bolezen globoka in dlje, ko traja, težje je s homeopatijo ozdravljiva. Sinaptične povezave, ki so se v dolgem, večletnem času bolezni ustalile v neki depresivni arhitekturi, je zelo težko razrahljati.
Po drugi strani pa se seveda da s homeopatijo dobro zdraviti depresijo, kadar je ta še na začetku, tudi če je slika precej dramatična. Še posebej dobro dostopne zdravljenju so t.i. reaktivne depresije, ko bolezen povzroči kakšen zunanji, ponavadi tragičen, dogodek.
Torej, homeopatsko zdravljenje depresije lahko priporočimo v večini primerov, Koliko pa je bolezen dostopna homeopatiji, pa bomo najbolj jasno ugotovili tekom zdravljenja, ko bomo videli odziv telesa na predpisano homeopatsko zdravilo.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Zdravo, ima kdo izkušnje s homeopati iz dolenjskega konca? Je na našem koncu kakšen, ki mu velja zaupati? Hvala.

Jaz ga ne poznam.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni.
Meni se je pred tremi leti zgodil napad panike in sedaj jemljem že tri leta tablete cipralex 10mg,…rada bi zopet normalno živela,zato me zanima,če se da to pozdraviti z homeopatijo? H kateremu homeopatu naj grem po pomoč? Najlepše se vam zahvaljujem,…

To se najbrž da pozdraviti s homoeopatijo, za drugo vprašanje pa predlagam, da se registrirate in vam bo potem preko zasebnega sporočila kakšen uporabnik lahko koga priporočil.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Kljub iskanju nisem našla nobenega homeopata na goriškem koncu. A mogoče poznate koga in ga celo priporočite?

Hvala in lp

Pozdravljeni,
na goriškem tudi sam ne poznam neobenega, priporočam obisk Kopra ali Ljubljane.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni,

ali lahko posredujete ime homeopata, ki ga priporočate v Kopru?

Hvala in lep pozdrav, Mateja

Pozdravljeni,
to bi bil dr. Joachim Gross, povezava je tu[/url].

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni

zaradi izrednih stresnih dogodkov v zadnjem letu, se mi je začela pojabljati anksioznost oz. tesnoba. Ker ne želim po klasične antidepresive, vljudno prosim za nasvet dobrega homeopata na štajerskem koncu, ki bi bil sposoben postaviti ponovno ravnovesje v moje telo in psiho.
Prosim, čimprej.

Hvala,lp

Na vašem koncu ne poznam kvalitetnih homoopatov. Priporočam obisk avstrijskega Gradca ali Ljubljane.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljeni,

zanima me, če mi lahko priporočite zdravnika homeopata v okolici Celja. Je še dr. Kunej iz Celja aktiven?

Hvala in lp

Pozdravljeni. Prihajam iz Koroške. Prosim če mi priporočate homeopata na našem koncu ali kje bližje kot je Gradec v Avstriji…Hvala in lep pozdrav

New Report

Close