Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost je to mogoče

je to mogoče

Čestitke Karin. Zagotovo je, saj je bilo tako tudi pri meni. Komaj opazno, dva dni kasneje pa konkretno modro. Vesela sem zate!

Hvala vsem za lepe želje, tudi jaz mislim, da je to to. Imam takšen občutek in stopnjuje se mi iz minuto v minuto v večje veselje. Mislim, da bom še malo počakala in ponovila test v nedeljo, v ponedeljek pa bi bodo verjetno vzeli kri. Joj, kar ne morem dihati, sicer pa mi je čudno, danes pa nobene slabosti, samo srce mi razbija kot ludo.

Hvala še enkrat

Karin

Karin!

Obstaja cel kup privat ginekologov! Meni so že na dan testiranja (pri zelo tanki črtici) naredili vaginalni UZ in glej mali srček je že delal s polno paro!!
Sicer pa sem prepričana, da je to to!
Čestitam,
Miša

Draga Karin, tudi jaz sem zelo vesela zate. Ampak, a si prepričana, da boš zdržala do nedelje???? Jaz sigurno ne bi – te občudujem!!!

Držim pesti in upam, da nas boš čim prej seznanila s še bolj pozitivno 🙂 novico.

LP, Andreja

Draga Karin!

modro je modro in to je zeloooooo pozitivno! skratka iz vsega srca ti cestitam. glede na to, da je zelo počasi pomodrelo, gre verjetno za zelo mlado nosečnost – če boš test naredila čez 3 dni bo crtica krepko modre barve, pa še hitro se pokazala. če hočeš vseeno biti 1000% kupi raje intim plus test – ta je bolj občutljiv kot clear blue, saj ze pokaže 4 dni pred izostankom menstruacije nosečnost – ampak ta se obarva rdeče!

ŠE ENKRAT ISKRENE ČESTITKE IN JAVI SE V PONEDELJEK!

lp
nika

p.s.
tudi sama sem bila na vaginalnem UZ v 5. tednu nosečnosti – ne se ustrašiti, če ginek. še ne bo videla ploda – pri meni ga je šele 2 tedna kasneje, ker je bil premali, pa še takrat se je videl samo srcek, kar je bilo več kot dovolj!!!

Cestitam karin!
jaz sem tudi imela zelo cudne menstruacija ( zelo, zelo redke) in je trajalo 8 dni, pol 2 dni nic, tretji dan sem jih dobila spet in sem zelo mocno krvavela 2 dni in zdaj spet skoraj nic, ne razumem vec nic.
Sem naredila test pol ure nazaj ker v sluzbo ker nisem vec zdrzala in je bil negativen.upam da naslednji mesec bo !!!

New Report

Close