Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF/ ICSI maj,junij 2015 GK LJ

IVF/ ICSI maj,junij 2015 GK LJ

Magari, da bi jaz imela 13 celic…samo v sanjah. Komaj čakam petek, da vidimo kako rastejo folikli.

elle 29 1 vprašanje imam. Jutri si moram poleg Gonala dati še Cetrotide. Kaj do si lahko dam oboje zjutraj? Ali eno zjutraj, drugo zvečer?

Hvala za pomoč.

Hvala punce,

Tretjič, meni se tudi zdi punkcija uspešna, res pa je da sem prvič v postopku, tako da niti nimam občutka koliko je zame dobro..Upam samo, da se jih čim več oplodi..Danes še malo krvavim..mah, sj bo..:)

Upanje 24, Cetrotide si daj istočasno z Gonalom, torej eno injekcijo na eno stran, drugo na drugo stran 🙂 Torej, če si daješ zjutraj, si daj obe istočasno zjutraj oz, če si zvečer si jih daj zvečer.
Tako so meni naročili..

Luibella, mi2 sva očitno iste ”sorte”, tudi jaz bi rabila kakšno mišico več na telesu, pa tudi mesa sploh ne jem, ker mi preprosto ne diši…Jem pa ribe oz.jih obožujem:) Ponavadi, ko dam kri mam železo glih za glih na spodnji meji..

elle 29, hvala lepa 🙂

elle 29, veš da bo… sej mora 😉

Ekola, sem bila na UZ (8 dan) in imam 5 folikov.

Na eni strani: 17,5, 17,5
Na drugi: 15,12,11

Je to malo? 🙁

Zdravo punce 🙂

Tudi midva sva v postopku ivf,jutri imava transfer. Zazelite mi vso sreco.
Sicer sem bila dva dni sedaj hospitalizirana,zaradi hiperstimulacije,sedaj sem zacasno odpuscena.
Kako ste ve kaj,ima katera hiperstimulacijo?

Vso sreco vsem.
Lp,Binals

upanje24, jst mislm da je tvoj rezultat super, jst sm imela 8.dan:
12,8 in 13,11,8 pa sm jih na koncu mela 13…

Danes sem imela transfer!:) od 13 celic sta bili 2 nezreli, 1 degenerirana, 4 se niso oplodile.
Ostalo mi jih je 6, od tega 3 super kvalitete (4AA) , 1 srednje, za 2 pa se ne vejo, cakajo. Tako da bom imela 3 zamrznjencke ali pa celo 5.
Drzte pesti za mojo pikico , da se vgnezdi 🙂

Binals, jst hiperce nisem imela tako, da nimam izkusenj s tem. Vem pa da nekaterim, ce imajo mocno hiperco postopek prekinejo po punkciji. A se ti je ze umirila? Srecno jutri! danes smo cakali do 10ih, ker je samo 1 zdravnica dezurna za vikend in prvo opravi vse UZ, potem pa gre na transferje. Narocena sem la bila ob 7.30..( GK LJ)

Elle29 super novicke,drzim pesti da ti uspe.
Ja se je umirila,rekli so da pridem na trasfer.
A tebe je do transferja kaj napenjalo,oz bolel spodnji del trebuha?

Tako pozno si bila na vrsti,ohja..
Srecno naprej.
Lp,Binals

inals, mene je vse do danes zjutraj spikalo oz krcilo v trebuhu. Zdaj pa vec ne..imam pa se zmeraj tak ful poln oz. napet trebuh, posledica punkcije..Srecno jutri, ce si v Lj racunaj da se boste nacakale 🙂 ampak jst sem si hitro nasla sotrpinko za klepet, da je cas hitreje minil.. sva se posteno nasmejale 🙂

Super.
Upam da si je tvoja pikica nasla mesto za nadaljnih 9 mesecev 🙂

Ja,saj jutri gre tudi parner in vem da nas bo kar nekaj tam 🙂

Se javim jutri.
Lp

elle29, vse cestitke in dobre misli, zelim ti vse najlepse, da uspeeeeee=)super novica

jaz, pa sem se tudi danes prvic spiknila, v cetretk imam uz, me pa malo pece na tistem mestu ko sem se piknila, ampak vse vredu=)))

Zdravo.

Evo jaz sem ze doma po transferju 😉
Elle29 kako se pocutis?

Luabella,mene je trebuh ze bolel od vseh spikov. Srecno naprej 🙂

Lp punce 🙂

Punce,

jaz imam 6 foliklov, ki so že veliki in včeraj sem si dala stop inekcijo. Jutri zjutraj imam punkcijo. Prosim držite pesti zame.

elle 29 ma super, ti pa imaš res lepe rezultate. Bravo. Zdaj pa držim pesti zate 🙂

luabella, tudi mene je malo peklo na mestu vboda. To je normalno. Mine 🙂

Binals, tebi prav tako želim vso srečo 🙂

vse ste stopnicko pred mano=) upam, da se vam razpleta super, jaz pa samo od vas crpam vse informacije, ker kje drugje se najbolj ne poglabljam. pa zdi se mi, da manj si v temu 100% notri, lazi gres skozi to, vsaj jaz=)))

Binals, kdo vam je danes delal tranafer?sli so tudi vam delali brez UZ kr tako “na pamet not?men he blo to ful cudno.. So ti vsavili 1? Srecno tudi tebi, da se prime pikica 🙂 jst se pocutim dabes cist ok, ucer me je tko stiskal v trebuhu, sem bolj pocivala..

Upanje 24 ti si pa hitra:) so ti tko hitr zrastli, da mas ze jutr punkcijo, srecno:) Koliko jih pa imas in kalsne velikosti so ti izmerili?

Luibelle, se mal pa bo 1.UZ, bos vidla kok gre hitr vse skup ko se enkrat injekcije zacnejo..Skos je neki 🙂

Vceraj nekako nism mogla nehat razmisljat o temu, da so mi dal pikico notr, sm bla psihicno kr izmucena na konc dneva od vsega razmisljanja in raznih teorij.. dans je pa bolj, sem umirila psiho 🙂

Ojla.

Elle29, ne me vikat,prosim te. Em,ena zelo mlada ginekologinja,suha,je bila. Imena pa nevem,pozabla.
Ja,zaradi hiperstimulavije so mi iz preventive vstavili samo eno.
Imam 15.6 pregled,ti en dan prej verjetno 🙂

Srcno upam,da bomo ta mesec me srevke nosecke.

Luabella: ti kar prasaj,rade vole delim svojo izkusnjo 🙂

Upanje24,srecno jutri.

Jaz sem tudi jutri v LJ k mi morajo preveriti kri zaradi hiperce,upam da bo vse ok.

Asmo samo me 4 na tej temi?
Ste vse prvic? Jaz sem.
Punce srecno:)

Binals jst sm tut prvic. A ti je ucer nardila transfer s pomocjo ultrazvoka al brez? A je zdravnica crna skodrana z ocali? ful prijazna in nasmejana..

jaz sem tud prvic, prvic. dvakrat pa iui

Brez ultrazvoka. Samo notri je vstavila. Ja ja ta je bila 🙂

New Report

Close