Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF/ ICSI maj,junij 2015 GK LJ

IVF/ ICSI maj,junij 2015 GK LJ

ooooo, super=)))) jaz imam ze 9.pri svoji ginekologinji, ker gre potem na dopust, 14.pa na kliniki.
in kako sedaj naprej=)

Zdravo punce!
Je katera tukaj, ki je imela zamrznjenčke? Jaz sem sedaj še na estrofemu 3×1 na dan, pa me zanima če bi bilo fajn jemat še aspirine 100mg poleg za boljšo odebelitev endometrija? Slučajno če katera ve. Je pa to moj peti postopek in prvi z zamrznjenčki. L.p.

Punce kako vas je lepo spremljat k ste tako srečne…. upam , da mene v ponedeljek razveseli pozitivni krvni test…. namreč tudi tokrat ne bom delala testa… pravim si kar bo pa bo in sem optimistična…

držite pesti še zame :-*

Luabella, cestitammmm 😉 Binals, vceraj sem komaj cakala tvoj rezultatek 🙂 Danes pa smo tudi mi slisali srcka 😉 Kako smo? Mene dajejo slabosti cez cel dan. Imam obcutek, da sem se vrnila v mlada leta, ko smo popili prevec bambusa in drugi dan “trpeli” se celll dan. Nagajajo pa mi tudi mocne vrtoglavice. Lilobo, jaz sem jemala Aspirin 100. Ne vem, ce je pomagal, vendar predpisoli so mi ga in ga jemljem sedaj se naprej (vendar jez imam ena prititelesa, ko mi lahko povzrocijo strdke). Vem, da kaj nekaj punc jemlje Aspirin, pol pa prenegajo ob pozitivnem rezultatu. Tretjic, vse skupaj drzimo pesti se zate 😉 Pozdravcek *

Zivijo.
Luabella: naprej z glavo gor 🙂 premagujem slabosti vsak dan,cimbolj se morm zaposlit,da ne mislim na to. Se kr imam scipanja,pa neko zvijanje.
Drug teden imam pregled pri svoji h 🙂

Lilobo. Zal nevem kako je z zanrznjencki,jaz sem imela tudi aspirin,samo sem pa i.ela hiperstimulacijo :/

Tretjim,drzimo pesti :)))

Upanje: vesela,vesela 🙂

Hvala punce!
Bomo videli kar bo pa bo! Srečno!

Punce moje, ratalo je ;)))))))))))….. ne morem povedati kako sem vesela… samo da bo tako šlo naprej….

Tretji dolg postopek, imela samo dva folikla, pridobljena 1 celica, vstavljena 3 dan kot 8 celična…. danes krvni test s-hcg 1464,5

Bravo tretjic :))))
Zdej pa srecno dalje,kako ste ostale punce kaj?

Pozdravljene,
mi pa imamo komaj konzilij 20.7. v MB in me zanima kake ste imela kaj terapije za pripravo na ivf. To je namreč naš prvi ivf.

lp

Živjo vsem ☺. Sem prvič na forumu in berem vaše izkušnje, med tem ko počivam po transferju, ki sem ga imela na 5. dan, 12.7. Je še katera v nestrpnem pričakovanju? To je moj 3 postopek. Prva dva sta bila neuspešna. Sedaj sem po zahtevni operaciji endomezrioze in kasneje so mi naredili še histeroskopijo in odstranili pregrado, tako da sem polna optimizma, da je tokrat uspelo. Imela sem 12 celic, 5 se jih je oplodilo, vendar so bile slabše kvalitete. Ampak tudi to ni podrlo mojega prepričanja v uspeh. Vsem ki ste v postopku želim en velik + in lepo poletje �

Živjo punce, kako ste kaj? Kako napredujete?

New Report

Close