Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF-ICSI DECEMBER 2016

IVF-ICSI DECEMBER 2016

Živjo punce spet iz moje strani!

Aurora, sem ful vesela, da si tudi ti srečka nosečka. Pri meni je vse v redu, še malo pa bodo za mano prvi trije meseci, ne morem verjet kako hitro mineva čas 🙂 K sreči nimam nobenih simptomov več, no, mož pravi da je moje razpoloženje kot tobogan, gor in dol :), kar pa mislim da je normalno in še najmanj kar me lahko doleti!
Evelina, če pogledaš kakšno stran nazaj, sem tudi sama opisala postopek kako je časovno vse potekalo.
Pa srečno vsem!

Zdravo Evelina_123,
midva čakava na vabilo za posvet že (mučne) tri mesece :(. Pri nama gre sicer za ivf postopek z darovano celico – ne vem če to kaj vpliva ali ne….

Pika8891, kdaj si dobila potrdilo od komisije?
Jaz sem ze na to cakala od oktobra lani, do februarja letos.
Potem pa so mi rekli, da bom cakala 3 leta v cakalni vrsti. Zato sem sla v tujino. Sem pa tudi bila v postopku z darovano celico.
Upam, da si ti ze kaj zrihtala…
Lp.

Pozdravljene, jaz sem nova na tem forumu.. imam toliko vprašanj.. 😉 midva sva na začetku tega postopka, imela sva samo prvi sestanek.. in me zanima na podlagi kakšnih izvidov so vam potem odobrili oploditev.. jaz sem bila pri 27 letih na podrobnem pregledu/ultrazvoku zaradi suma pregrade.. in seveda so mi jo kasneje odsvetovali odstraniti, ker takrat še nisva načrtovala otroka..
Imam redne mnstruacije na tocno 29 dni in tudi ovulacije, ker sem delala tudi teste in točno čutim špikanje.. (gin. mi je potrdila, da je glede tega vse ok) Skratka zanima me kaj so pol ugotovili pri vas, prehodnost jajcevodov in podobno? omenila mi je tudi, da naredijo teste krvne, kjer se vidi, če je bila kakšna okužba.. radovedna sem, iščem razloge kakšne so opcije.. Naj še dodam, da sem stara 32 let in oba z možem sva športno aktivna vsaj 4x na teden.. skrbi me, da je na koncu vse lahko ok, pa vseeno ne pride do zanositve..
Vsem vam želim, da se ugodno rešijo vaše tegobe!

Pozdravljena,
jaz sem imela polipe v maternici in so sumili, da zaradi tega ne pride do zanositve, zato sem jih takoj dala odstraniti, razen tega sem bila že malo med starejšimi. Ker pa tudi po histeroskopiji nisem zanosila, je dobil partner napotnico za spermiogram, ki je bil žal zelo slab, tako da so naju potem takoj dali v čakalno vrsto za ICSI.
Če sta s partnerjem že imela prvi sestanek, bodo sedaj najprej pregledali kri, potem še ti bodo naredili UZ, partnerju pa bodo naredili spermiogram. Tako je bilo pri meni. Na podlagi vseh teh izvidov bodo poskušali ugotoviti kaj je narobe in vama tudi pomagali, tako da brez skrbi, ostanita pozitivna, to vama bo zelo pomagalo.

lucky555 – Mogoče pokukaj še v temo IUI/IVF/ICSI Maj 2017, ki je bolj aktualna, srečno 😉

Ti pa povem, da je pri dostih parih vzrok za neplodnost neznan, tako da največ ti bodo lahko povedali zdravniki sproti.

New Report

Close