Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF-ICSI DECEMBER 2016

IVF-ICSI DECEMBER 2016

Aurora75, to kar občutiš po injekcijah je čisto normalno. Imaš Gonal? Jaz sem imela slabosti, glavobole, utrujenost…podočnjake take, da so me vsi spraševali, če sploh kaj spim.

Vaš link= http://malicudez.weebly.com/ ]

Čudovito Katkica… Verjamem, da bo tvoj trud tokrat poplačan… In hvala, da si me pomirila – ja imam gonal… Ampak naj je še tako težko sedaj – je vredno!

Katkica, si imela pred tem transferjem stopko? In delala test na 10. dan od transferja? Poskusi spet čez kak dan. Jaz sem se namreč na isti način veselila nosečnosti, pa je bil test pozitiven zaradi stopke

KATKICa, čestitke! Tudi jaz črtam dneve, hehe 🙂
Glede stopke, so pa meni povedali, da je lahko test pozitiven do enega tedna po stop injekciji, tako da če delaš test na 10. dan po trasferju, naj ne bi vplivala na rezultat (glede na to, da je stopka dva dni pred punkcijo in potem transfer – je to nekje realno vmes najmanj 14 dni).

Drugače pa jaz nisem imela nekih posebnih stranskih učinkov od pikanja, tu in tam me je malo zbodlo v jajčniku, to pa je to 🙂

Živijo punce,
sem v mb. Ker imam tako zelo neredne cikluse, se bojim, da bom imela M ravno v dneh, da bo 10. in 14. dan mojega naslednjega ciklusa, ko bi morala narediti UZ, ravno v tednu od božiča do novega leta.

Ali mogoče katera ve, ali bo ambulanta za folikometrijo oz. UZ v MB delovala v tednu oz. delovnih dneh med 27.12 in 30.12.?

Mogoče bi katera izmed vas, ki hodite sedaj na teste N ali UZ hotela pogledati na tisto rumeno tablo za razpored – pri okencu za oddajo zdravstvenih kartic, če je objavljen razpored tudi za zadnji delovni teden v tem letu?

Če se bo mogoče katera spomnila, medtem, ko bo oddajala kartico 🙂
Lepo bodite in čim več uspešnih nosečnosti vam želim!

Inesprvič, stopko sem imela 1 teden pred transferjem, test sem delala pa 10. dan po transferju, mislim, da ne bi smelo biti od stopke, bomo vidli v petek 🙂
12katja34, a ti si doma do testa ali hodiš v službo? Jaz sem doma na bolniški, pa ti povem, da je to bolj stresno, kot če bi bila v službi 😉 Mava dost podobne znake, tako da močno stiskam pestke tudi zate 🙂
Zate Aurora75 pa držimo pesti, da bodo lepi izvidi UZ v petek 🙂

Pozdravljene,
ali od katere partner ali mož jemlje kakšen Profertil ali FertilUP?
Jaz mojega nagovarjam, da si bo kupil…
Preko spleta iz tujine pa sem malo v dvomih glede zdravil…

Ima katera kakšne izkušnje s tem?

Lep pozdravček vsem!

Hvala KATKICa, upam res da bodo izvidi v petek dobri…

Zellenka zdravo,
jaz imam v petek UZ pa lahko pogledam, če kaj piše na razporedu…mislim pa da sem na njihovi spletni strani zasledila, da se v drugi polovici septembra ne bodo izvajali nobeni postopki, ampak nisem ziher… Če boš malo pogledala, včasih dajo gor kakšna obvestila …tam kjer so navodila za naročanje…
Mojemu partnerju je predstojnik klinike odsvetoval profertil, ampak samo zaradi tega, ker mu ne bi nič izboljšalo izvida spermiograma (preslab). Mogoče bi prej povprašala na kliniki za nasvet, če je to smiselno v vajinem primeru, pa se potem odločita…
Lp

Oprosti Zellenka, majhna pomota, mislila sem seveda december…:) sem že čist zmedena od teh injekcij…

Zellenka, v MB so vsi izredno prijazni, zato jih kar pokliči in vprašaj. Vsaj jaz vedno tako naredim, če imam kakšna vprašanja. Drugače pa grem jaz tudi drugi teden tja in lahko pogledam, če še slučajno v petek ne bi bilo nobenega obvestila.
KATKICa, tudi jaz sem doma, nisem hotla neki reskirat, tako da “počivam” do testa. Če bo slučajno pozitiven, mi je pa rekel doktor, da bom doma še do UZ 🙂 Se ne branim, hehe 🙂

Pozdravljene punce. Hvala za odgovore. Res imajo na splet napisano, da se določene stvari ne bodo izvajale v decembru. Hvala Aurora. Če pa se boš slučajno spomnila, ko boš oddajala kartico za uz, pa te res prosim, če pogledaš na tablo z razporedi zdravnikov za folikometrije, če imajo sploh koga določenega za tist zadnji teden v decembru. Mogoce bo kar pisalo, da ne delajo :-(. Ali pa bo na uz vendarle kdo dežuren. Fajn bi bilo, če bi si mogoče zapomnila, kdo od zdravnikov bo napisan… Na razgovorih sem dobila vtis,da se eni bolj zavzamejo kot drugi. Res pa je, kot si napisala ti 13katja34,da so vsi prijazni. Le jaz imam problem v službi, ker v tistih uradnih urah težko pridem do telefona. Sicer pa je do takrat še nekaj časa… Vsem vam, ki ste tudi
Tako prijazne na tem forumu pa seveda želim, da se vam čimprej uresničijo vaše želje… Vsaj ena velika želja nam je vsem skupna… Lp

Test sem delala 10 dni po transferju in je bil pozitiven, čez dva dni pa negativen. Samo povem svojo izkušnjo. Na GK so mi povedali, da zaradi stopke

KATKICa, jutri bom v mislih s tabo, javi kaj boš izvedela 🙂

Pozdravljene. Bi se še jaz pridružila. Aprila sem šla v kratki postopek. Pridelala 8 celic . Vse so se oplodile. Imela 2 vstavljena zarodka a sta po magičnem plusku oba odšla od mene tretji dan po pozitivnem testu. Sedaj sem v drugem postopku. Dr.Reš mi je dal Estimo za spodbuditev menstruacije. Jemala sem jo teden dni. Tetka je res prišla a samo v neki čudni rjavi obliki. Rjav izcedek že tretji dan,ki pa sploh ni omembe vreden . Noče in noče se vliti da bi šla po injekcije. Nevem mislim , da tudi če pride do konca tedna mislim, da bo prepozno za akcijo, ker Reš za praznike ne dela. Aja mi je pa sedaj čisto spremenil zdravila.

Ines prvič..zato pa je forum, da vsak pove svojo izkusnjo. Zal mi je, da je bilo takrat zate neuspesno.

Danes je bil pa moj dan D…krvni izvid je bil pozitiven! Srecna do neba pa nazaj! Drage punce, nikoli ne obupat! Drzim pestke tudi za vse vas.

12katja34 kako se pa ti drzis? Se par dni zdrzi. Ali bos kaj prej delala testek?

Dobrodosla markiza! A ni nobenega dezurnega zdravnika za praznike? Nekdo pomoje mora bit, kako bo pa z unimi puncami, ki bodo na sredini postopka?

KATKICa čestitke! To bo pa zate res prečudovit božič! Držim pesti tudi za ostale punce, 12Katja34 drug teden pa bo tudi zate srečen!

Jaz sem danes imela UZ, imam 8 jajčec in naslednji UZ že v nedeljo zjutraj. Po UZ sem imela bel izcedek, podobno kot pred ovulacijo, upam, da ni nič narobe…

Zellenka, sem pogledala na razpored, ambulanta dela skoz do konca leta, zadnji teden v decembru sta dežurna dr. Mlakarjeva in dr. Reljič. Sicer pa nič posebnega ne piše, gor imajo še star razpored za letne dopuste…

Živjo punce!
Aurora75, iskrena hvala za informacijo. 🙂 Sedaj si bom upala poklicati :-), ko bo čas za to…
Aurora 75, sicer si že nekaj napisala, pa me vseeno zanima,kakšna je bila tvoja pot,kdaj si ti imela prvi razgovor in prvi UZ v ambulanti v mb,so ti delali kakšne histeroskopije ali HSG… oz. kako se že vsem možnim postopkom reče.
In s katerim dnem si bila potem dana na čakalno listo za IVF, da si sedaj prišla na vrsto?
Želim ti čim lepša jajčeca v nedeljo 🙂
Čestitam tebi KATKICa in srečno v naslednjem tednu želim tudi tebi 12Katja34!
Lep vikend vsem in lp!

New Report

Close