Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Zdravo,

punce, se še jaz pridružujem pogovoru. Danes sem 5 dan po ivf transferju.

Sem tudi že veteranka. 4 postopki pri rešu, prvič sem celo zanosila, a pri 3 mesecih izgubila 🙁

To je sedaj drugi poskus v mb, ko so mi spunktirali rekordnih 6 celic, od katerih so se 4 oplodile. Za dve čakam za zamrznjenčka, dve pa jaz grejem.

Držim pesti, da tokrat uspe, test nosečnosti 5.3. Uspešno tudi vsem ostalim.

Živjo Zmajevka2018! Držimo pesti tudi zate, srečno in čimbolj pozitivno! 2018 bo naše leto! 😉

Zdravo Zmajevka! Držim pesti zate!

Evo pr meni se bo verjetno danes al pa jutri prkazala m., vsaj ena skrb manj, sem pa nesla izvide od prolaktina še moji gin v leonišču, da v pondelek vidimo kako pa kaj.

zmajevka2018 – pozdravjena, še ena veteranka, držimo pesti 😉

Pozdravljena Zmajevka2018 drzimo pesti ☺️

Evo pr meni se je prikazala m. nisem rabla ni petršilja pit, ena skrb manj, zdaj pa upam da ne bo kaj prišlo vmes in v sredo 1 uz in začnemo z gonalom.

zdaj pa mleček, pa vsi ostali dodatki da bodo celice čimblolj lepe, nevem če pomaga, škodi pa ne, v hladilniku je pa tudi že paketek mini pivičk, evo sem že včeraj odprla za spodbudo 😉

Vk17 supeeeer sam da je prišla 😁, pa naj se kar poslovi za nekaj časa 😁. Držim pesti!!!

hvala, brave 2017, tvoje besede v …. ušesa 😉

VK odlično, pa se bo vse izteklo kot se mora…. upam, da jo tudi jaz čimprej dobim. Je pa zanimivo – toliko let smo razočarane ko pride, takrat ko jo pa rabimo je pa ni od nikjer 😊

Drage punce. Sem bivsa IVF- jevka, po treh letih mi je uspelo s postopkom. Sem noseca 5 mesecev, se vedno vcasih malo v strahu, ampak drugace pa kar gre.

Se vedno vas berem in za vsako posebej navijam. Naj bo 2018 vase leto!

Po vstavitvi zarodka je bilo dolgih 14 dni. Prve tri sem bila doma na kavcu. Prvi dan takoj tortica. Je rekla sestra vsem, ki smo bile takrat tam na postopku, da se moramo pocrkljat s tortico. Pa sem se. Doma pa kavc in poslusat klasicno glasbo. Ne vem, a to kaj pomaga v resnici ali ne… nekje sem prebrala to, ampak obcutek, da vendarle nekaj delam, da bi uspelo, je bil ok.

Za priklic menstruacije sem jaz uporabljala rdece vino, vroce kopeli in pa stevilne orgazme. Nimam pojma, ce je res kaj na tem. Meni je dvakrat prisla res prej – 2-3 dni.

Navijam za vse vas in vas obcudujem.

Zivjo punce:) Kako ste kej? Evo sm 3.dan po transferju..se mi ze ornk vlecejo te dnevi..kje je sele 9. Malo me pa skrbi ker bolecine v jajcnikih se niso minile. Popoldan in zvecer me kar spika in zbada, uceri me je spikalo nekje pod popkom, danes pa me malo boli cel trebuh. Ko lezim ni nic boljse. Bolecina pride,pa se malo stopnjuje, nato skoraj neha in potem spet na novo. Je mela katera taksne probleme? Nocem delat iz muhe slona, sam ce se do ponedeljka ne pomiri bom useeno poklicala na gk.

lahko bi bilo tudi še od punkcije? mene še sedaj občasno špika v jajčnikih… (danes sicer tretji dan M, vendar poprej nikoli nisem imela težav te vrste – zato sklepam, da je to še posledica punkcije)

Sj boli me ze od punkcije.samo zdi se mi da predolgo traja

Anaa27 – bolečine so verjetno od punkcije, lahko bi čutila pa tudi vgnezditev 😉

Bivsa borka – čestitam za uspeh, jaz sem ponavadi dobila m. prej tudi če sem bila športno aktivna vendar trenutno ne morem.

Orhid – hvala 😉 tudi tebi želim da čimprej pride, oz. a je kakšna možnost da bi se kaj prijelo?

Uh ko bi usaj bila 😀

Bivsa borka – čestitam !!!

Anaa27 – meni se je prijelo in sem imela tudi nenavadne bolečine po tej punkciji…. tako da, na izi in bo! Kot smo že rekle: 2018 je naše leto in pika.

jaz sem že 2 tedna od punkcije, pa me še vedno včasih špika ter boli…

VK Evo, pa sem jo tudi jaz končno dobila. Zdaj se pa naročim in cez 21 dni špikat!

Vsem zelim veliko sreče 😊

Orhid – evo pa si tudi ti dočakala 😀

jaz pa upam da jutri zvem kako pa kaj.

VK, javi ko bos kaj izvedela!

New Report

Close