Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

dolenjca – ja jaz sem že večkrat sprašvala za IMSI, pa so rekli da ne, da je brezveze da je ok spermiogram, mi je pa zdaj nazadnje ko sem menjala gin, rekla da naj grem na posvet k embriologinji da bo ona presodla, ta pa je rekla da ja da vsekakor IMSI zaradi morfologije :O tako da upam da bo zdaj ok.

Sem pa danes dobila rezultata za TSH in prolaktin in je prolaktin malenkost povišan, pa zdaj nevem ali grem karkoli rečt, ker res nebi rada prestavlala postopka, če ima katera kake izkušnje naj se prosim javi.

Moje m. pa kar ni, zdaj ko bi morala prit, upam da že zaradi tega mi ne podaljšajo injekcij.

verjetno imajo neko “mejo” kjer imajo drugi postopki še dovolj uspešnosti, da najprej poskusijo z njimi(???) nimam pojma :-/

Anaa27 – držimo pesti danes za čimuspešnejši prenos 😉

Ooo hvala 🙂 sva ze na poti..sneg pada,gneca je velika jst pa sam na tiste pikice mislim:) kako pa ti napredujes?

Srečno danes….

Srečno!

Srečno Anaa!

A katera morda ve, kako se da naravno vzpodbuditi menstruacijo, ker bi jo rada čimprej dobila – to čakanje tako ubija, po prvem posopku jo imam na več kot 40 dni…

srečno na današnjem transferju! meni zveni prav idilično – zunaj taka zimska pravljica, ti pa domov prineseš tisto pikico v trebuščku, ki jo nato skrbno greješ, medtem ko ležiš na kauču, zavit v eno plahto in s čajčkom v roki… uživaj!

jaz sem pa danes dobila M, po 7ih dneh od prvotno načrtovanega et-ja. M prehiteva za nekje 5 dni, ravno toliko kolikor je bila sluznica prezrela. sedaj vidim, da sem sprejela res edino pravilno odločitev, ko sem dokončno rekla, da naj pikico raje zamrznejo. ta pikica res ne bi imela nobenih možnosti…
mučno je to čakanje… komaj čakam, da grem po moje pingvinčke…

O hvala vam:) zdaj uspesno grejem enga <3 4je so se super.. bomo vidli cez par dni ce bodo zamrznjencki 🙂

Uh orhid tega nism nikjer se zasledila. Mogoce s kasnim cajem…

Dolenjca tocno to delam,ceprav pri nama ni snega..dragi pa se kosilo kuha.idilicno ni kej;)
Uh super da je prsla.res si se pravilno odlocla.tako bosta mele vecjo moznost..in vec crtanja:) zelim ti velikoooo srece pri odmrzovanju in gretju. Da bos cimprej srecna nosecka:)

ravno prejle sva dobila pošto, tako da je sedaj tudi uradno – pingvinčka čakata.
ja, sem vesela, da je M prišla, ampak je pa zelo zelo ZELO boleča :-O

kakšne cikle ste pa ve kaj imele po ivf-u? se vam je kaj podaljšal? skrajšal?

jaz sem v mlajših letih pila čaj iz svežega petršilja. s tem sem si prestavljala menstruacijo pred morjem oz.počitnicami . po parih dneh pitja je kmalu prišla. je pa ogabno za pit :-S ne vem, če ti bi to glih svetovala, ampak pač povem kot ena informacija…

Bravo za pingvinčka! 🙂

Dolenjca, čestitam za pingvinčka!

Hvala za info o petršilju. Bom poskusila, saj škodit ne more! Jaz sem imela že prej malo daljši ciklus – okoli 35 dni, zdaj ga imam pa na več kot 40 dni in je že preveč…

hvaaaala, midva tudi vesela, da imava vsaj pingvinčke 🙂 🙂 🙂 🙂
no, ne vem če je to glih za zahvalit se, samo povem, kako sem ji jo jaz prestavljala. pila sem ga 2 do 3x na dan. je pa ogaaaben…

O, same lepe novičke punce. Super! Jaz tudi še čakam na M, da končno pokličem in naju naročim. Upam, da po 20. marcu začnem s špikanjem. Punce lepo počivajte, privoščite si kak dober film in čajček. 😊

Anaa27 – evo danes pade že 9 injekcija pa ta prolaktin me še malo muči, ma bo že.

Ohrid – tudi mene muči m., ker v naslednjo sredo mam že 1UZ v dolgem protokolu pa je še kar ni :O

dolenjca – super za pingvinčka 😉

Vk17, joj upam da jo dobiš čimprej, da bo slo tako kot je treba. A so ti kaj povedali kaj naredijo v dolgem postopku, ce je ne dobiš? Ker jaz bom imela tudi dolgega, pa imam zadnje čase kar smolo s temi menstruacijami…

Orhid – podaljšajo suprefact še za 1 teden :O ko sem bla prvič v dolgem so eni podalšal :O samo je pol zanosila, tako da 😀 ampak se vleče ta 1 mesec sploh ko dobiš še druge zraven. Saj jaz pa mam problem da mi prehitro pride m., predprejšnji ciklus na 21 in prejšnji na 19 dni in sem še prosila če lahko začnem že 19 dan ker moraš kao m. prehitet, da mi nebi prestavlal in evo zdaj je pa ni, jutri bo že 27 dan pa ponavadi jo mam na 24, nevem kje se mudi.

Za pospesitev menstruacije naj bi pomagalo pitje rdečega vina.
Jaz tudi čakam da jo dobim in se naročim za postopek.
Vidim,da sem zelo nepoučena o dolgem postopku,si bom mogla še kaj prebrat,sem kar malo zmedena kaj in kako tole poteka.
Doljenca,tudi jaz sem imela po postopku in transferju zelo zelo boleco menstruacijo in potem še naslednjo.Se mi ni pa cikel nič kaj zamaknil.
Razmišljam,da nam res nikoli ni prav,ko dobimo mentruacijo pa ko je ne dobimo taktat kot bi želele.Jaz vseeno mislim,da psiha dela svojo.
Punce,pozitivno in nasmejano naprej,vse ki pa že grejete svoje pikce želim vse dobro.

Barbara83 – rdečega vina ne maram niti ne prenašam, tako da samo zaradi tega ga ne bom pila. Bom pa še za kakšne druge žavbe poguglala pa probala, če v kratkem ne pride.

Dolenjca – tole s petršiljem bi mogoče bolj šlo, ma ko mam vedno probleme da pride prehitro, zdaj pa tako, upam da čez vikend se prikaže.

New Report

Close