Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Da se se jaz oglasim in da vam povem,da sem se za postopek odlocila tako da je danes za mano ze cetrti dan spikanja. Sem vseeno zalostna ampak me upanje na najino pikico drzi pokonci in daje optimizem na celo situacijo. Tako sva se odlocila z mojim,da zivljenje gre naprej in da bi tudi babica bila vesela,da sva se tako odlocila.
Luca2015 super! Zelim ti najlepse zarodke in ne boleco punkcijo.
24+ lepo grej pikico
Orhid pogumno in pozitivno po zamrznjencka.
In se vsem ostalim,srecno in le najboljse.

jaz sem danes delala clear blue, ki pa je bil vse drugo kot clear :-/ običajno je pokazal zelo jasen -, sedaj pa… ne vem ali je to zaradi zgodnje ure in sem narobe vidla, ampak zdelo se mi je, da se nakazuje še druga črtica enake širine, ki dela plusek. ampak ni bila jasno vidna. čez kako eno uro je postala črtica bolj močna, vidna je bila samo na eni strani te široke črtice in čisto čisto tanka. brala sem nekje na netu, da se tanka črtica pokaže pri lažno pozitivnem testu. da morata biti obe enako široki (bi dodala fotko, pa je ne znam).
zdej pa res ne vem. čist sem zmedena.

ima katera izkušnjo z lažno pozitivnim clear blujem? bojda, da se lahko pojavi pri PCO-ju… tako da zdaj razmišljam, da ali čez 3 dni ponovim ali pa grem na krvnega…. M še vedno od nikoder niti ne kaže nič v tej smeri. samo prsi imam že skoz boleče, nič drugega.

Dolenca jaz bi ponovila za kak dan dva. Gdaj bi mogla dobit M? Ce imas redne in ti zamuja lahko ponovis da se prepricas. Drugac nasa ta mlada delala teste nic ni kazalo ko je sla na ultra zvok je bilo ze 15 tednov je pa res da ima tezave z scitnico . Tko da probi se naredit. Jaz dobila datum za odvzem krvi 10.05 zdej samo upam da bo ovulacija i da konc meseca bom grela pikico.

M bi mogla dobit najkasneje včeraj. je bila zadnjih 10 mesecev redna. v sredini cikla kr ena čudna blaga krvavitev vmesna. ne vem… takega testa še nisem vidla… saj mi drugega ne ostane kot to, da ga ponovim… samo ne bi rada kakih upov polagala… in potem vidla spet minus… ker ta clear blue je bojda lahko tudi lažno pozitiven… imam pa policistične jajčnike kot tudi težave s ščitnico…

Luca srečno na punkciji 😊 alta, naj ti spikanje hitro mine 😊

Oxi, potem se ti ze dogaja 😊

Dolenjca, hudo! Jutri ponovi test 😊

Jaz imam 29.5. pri Banovi, upam da ujamem M, da bom sla lahko po zamrznjencka ze junija 😊

Dolenjca..baby check ti pokaze nosecnost prej kot clear blue..tako,da poskusi z baby check mini(roza)embalaža.ker za clear blue mora biti kar visoka vrednost ..držim pesti in javi😃
24+…drzim pesti in pozitiva😃
Luca2015. ..tooo..super..vesela zate😃
Orhid..si kej zvedla??kako si?

Orhid…oooo..sva istočasno pisale..😃😃
Super..junija boš srečka nosečka..bos vidla😃🌹😃uzivaj v sončku

To super orhid tko se prijavi po pingvincke pomoje tudi ce kak dan ze bos mela M ni tko panicno sej tk sele 10 dan gres dat kri tko je pri meni saj v naravnem ciklusu.tko da direkt z leonisca v staro porodnisnico…

Pozdravljene, tako, vrnila sem se iz dopusta, kjer sem se sprostila, zabavala, najedla morske hrane, športala, naužila vitamina D, celo zaplavala v morju ter se nadihala svezega zraka. Pripravljena na svoj drugi postopek. Za ta postopek sem kupila tudi fertil up za oba, da bova kar se da dobro pripravljena.

Luca2015 in alta1 jaz mam dip. 0,1 in menopur 2,2. Kako je pri vama? Nimam predstave al mam malo al velko dozo 🙂

Upanje2 tudi jaz bom sla v postopek enkat konec tedna, cakam kdaj se prikaze. Kam hodis?

Luca2015 ze konec spikanja?? To je pa res hitro minilo. Koliko dni je trajalo spikanje?

24+ držim pesti za ++++ 🙂

Alta1 vidla sem, da prezivljas tezko obdobje, mislim pa, da si sprejela dobro odlocitev. Drzi se in srecno, me smo s tabo!

Dolenjca pocakaj dva dni in ce ne bo rdecke naredi baby check ali pa krvnega. Drzim pesti!!

Zdaj vas je ze toliko tukaj da komaj sledim .. vsem ostalim prav tako zelim cim manj bolece postopke in pa seveda upam na pozitivne novicke!! Srečno vsem

Mackica1 bravo lepo,da si se tako nauzivala in pripravila za drugi postopek. Pa hvala ti za lepe besede mi veliko pomeni. Jaz imam menopur 150 torej dva praska in eno vodo,dip.pa isto kot ti,sam me jezi ker ni igla dovolj dolga ta zamesat in mi v ampuli od dip.vedno ostane za kaksno kapljico tekocine.

Seveda, zato pa smo tukaj, da si pomagamo in da se drzimo gor 😉
Cudno, da so nardil tak cuden patent da ostaja tekocina. Ampak pomoje tista kapla gor al pa dol. Ostajala bo tudi pri meni in verjetno pri vseh drugih. A so te injekcije zelo zopne? Po napisanem si mislim da je količinsko kar velik za vbrizgat, imam prav? Uz imas na osmi dan?

Mackica1 v Lj hodim. Ti?

Dravlje

Mackica1 ne sej kolicinsko v bistvu ni dosti,samo toliko kolikor je tiste vodice 1ml,ker ostalo je prah,ki se v tej vodici raztopi. Ene dva dni sem bila malo storasta zdaj pa kr gre. Kdaj zacnes ti z inekcijami?
Dolenca jaz pa mislim da si ti kr srecka nosecka:)

Alta, super da si zacela! Naj ti hitro mine spikanje. Samo pozitivno naprej!

Mackica, ti cakas menstruacijo se? Drugace pa jaz sem imela 1 dozo menopurja in 4 doze dipherina. Danes je 7.dan spikanja in sem dobila se polovicna zdravila in zdaj zvecer sem vzela stopko. Punkcijo imam v soboto. Komi cakam ker me se vse tisci! Upam da nam je dopust vsem koristil.

Dolenjca, ponovi test. Drzim pesti zate, srecno!

Ja cakam, v roku 5ih dni naj bi jo dobila.
A tako. Ful se mi zdi hitro to za 7 dni spikanja, jst sm se v prvem postopku spikala 11 al 12 dni( sem ne z istimi zdravili) Pa sm tut jajcnike ful cutila. Ze ko sem hodila me je vse bolelo, upam da bo hitro mimo in da si bomo lahko sporocile dobre novicke. amm.. Ima mogoce kera kasne podatke da bi bla dolocena zdravila boljsa oz. Da bi bili postopki z dolocenimi procentualno boljsi? se slišimo 😉

baje je procentualno enako. bojda ni razlik.
ja, še enkrat ga bom delala, saj mi drugo niti ne preostane. al g bom delala jutri al pa v nedeljo. bom še vidla. jaz si ne upam nobenih upov polagat. res bi bil en orenk murphy, če bi bil +. jst sem misnla, da je že najverjetneje +, potem sem pa an tujih forumih prebrala, da je to lahko lažno pozitiven test. bomo vidli…

Oh zdej mi nic ni jasno 1 sem dobila M vceraj cist mal par kaplic skor nic kaka je to M do zdej se kaj takega ni bilo samo 30 ur perila😨ufff zdej pa bom se to mela v glavi da nebo ovulaciji

Luca2015 a ti pa kr 4 doze dip? hmm zanimivo vsaka drugace. Mackica1 jaz imam uz v torek,prvic sem se spikala 9 dni,tako da me je zdaj dal kr 7.dan na prvi uz. Mene kaj dosti ni tiscalo pa zdaj me tudi ne..nevem pa ce je to dobro al slabo..
Oxi a mislis,da se ti ne bo ulila se?

Meni so pa določili 225 gonala in 7.dan prvi uz.

New Report

Close