Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Orhid..joj res mi je zal zate🌹🌹ampak kar akcija in po zamrznjencka.ja kar poklici jih..oz.klici..email poslji.vse naredi da gres po zamrznjencke .
Luca2015..ja res imas prav.tabletko pojem in nobene punkcije..folikli zrastejo super..stop inekcija in vbrizgajo notri spermo in cakas.pa nobenih stranskih ucinkov.pri inekcijah..tudi menopur in dipherin..k ga imas ti sedaj sem ze imela..in se ene druge oz.,kar obstaja.ti si ok!??pocutje?

Isti dan ko sem dobila M po to je bilo 3.04. Takoj sem napisala na pail v leonisce tudi sem omenila da za postopek z zamrznjenckom in dobla isti dan odgovor 24.04. Prej smo bili pri Zoranu on sel v penzijo zdej pa Abdulahakova nekaj takega nisem mogoc prav primka zapomnila. Orhid neobupat vse se naredi z razlogom sj jaz tko si vedno pravim bo sigurno bo hudo pa je vem drzim pesti za vse da nam uspe prijti do cilja in sigurno booooo

Hvala vsem.

Oxy, jaz sem se tudi kar takoj danes prijavila, samo mi niso se nic odgovorili…. upam, da bodo v cetrtek. A potem ko se prijaviš v stari porodnišnici takoj dobiš datum za prijavo v postopek na 22. dan ciklusa tako kot pri navadnem IVF?

Orhid ko dobis datum v leoniscu gres tja in tudi probi omenit zdravniku da bi rada kr sla v postopek dobis napotnico za staro porodnisnico in takoj z leonisca pet se prijavit v postopek tam ti bojo vse povedali jaz imam v naravnem ciklusu in evo danes prvi dan perila morem im javit pol mi javijo gdaj morem prijt na odvzem krvi in ultrazvok postopek v naravnem ciklusu kok mi razlozila zdravnica opazujejo gdaj bo ovulacija in ko jajcek pokne cez 5 dni transfer kr tudi zarodek zmrznjen na peti dan tko da bi use bi bilo kot naravna zanositev . Tok vem za zdej kako bo naprej bom javla zdej spet zakanje da bo ovulacija da pengvincek prezevi odmrznitev ohhhh to cakanje res ubijalcko sm tk je nic negre drugac.

Evo, jst pa dons po prvem uz med spikanjem, še do petka, pol pa verjetn stop in v nedeljo punkcija. Upam, da bo kej 😊

Star1 seveda bo ja vedno na uz ko poslusala mi zdelo da imam ful mal na koncu bilo 8 celic skir jokala od veselja. Vedno zahtevam anastezijo za punkcijo tko da bravo vam punce ko grete brez jaz imam panicen strah vedno bila jedina kira imela anestezijo tko prav nerodno mi je bilo od drugih punc ko so se nasmejane vn prisli kapo dol .

Oxi hvala za informacijo! Saj je prav da si vedno rekla za anestezijo, ce imaš občutljive jajčnike! No, torej bos zdaj kmalu vedela kdaj imaš odvzem krvi 😊

Star super, pa se je začelo!

Jutri pa po pingvincka😊😊😋😋 punce me je kar malo strah kako se bo obnesel na odmrzovanje…. Sem prebrala nekje da jih samo 50% prezivi odmrzovanje… Samo 15% zensk po prenosu zmrznjencka rodi otroka…

24+, srečno!!!! Ja a ce eden ne preživi pa odmrznejo naslednjega?

Ah, jaz pa kar zaupam v te nase pingvinčke 😊

Nimam pojma… Jaz imam samo enega zmrznjencka… Tako da upam jutri na najboljse… In ne samo jutri tudi naprej….da ne bo zopet po 5 dnevu razocaranje…🤨🤨🤨🤔

Mogoce katera ve kako je po tem ce ne uspe tale ETZ….. kdaj se gre lahko v naslednji postopek?,

od kje ti pa takšne informacije o statistiki zmrznjenčkov? kajti, poglej si tukaj: http://www.reprodukcija.si/zunajtelesna-oploditev/nasi-rezultati/

Pardon malo drugace sem se izrazila ker sem vse skupaj na hitro prebrala… In sicer objava sledi takole:

Postopek zamrzovanja zarodkov predstavlja danes enega najtežjih in nepredvidljivih postopkov v vsakem centru za zdravljenje neplodnosti. Kljub izredno natančnim protokolom in računalniško vodenem postopku zamrzovanja je uspeh preživetja zarodkov in posledična uspešna nosečnost po vnosu odmrznjenih zarodkov v maternico zelo nizek. Približno 50% zamrznejnih zarodkov ne preživi postopka zamrzovanja in le 15% žensk katerim bo v maternico vnesen odmrznjen zarodek bo rodilo.

Najbolje je nic prebrati in samo pozitivno misliti in upati na najboljse!!

kje si pa to prebrala?

24+ Srecno jutri!

Jaz pa tudi v četrtek prvi UZ, sem ze kar malo nervozna!

Hvala Luca2015!

Dolenjca… Evo tukaj… Pod zmrzovanje…
http://www.neplodnost.com/nacinizdravljenja.html

Luca2015 drzim pesti da bo cimprej stopka 😀😀

potem se naj pa zmenijo kaj bodo objavili :-O

mislim, mene take stvari kar razjezijo. itak ženske že vse preberemo, kalkuliramo, se obremenjujemo… in potem še taki podatki, ki te še dodatno vržejo iz tiste poti optimizma…

Ma ja no groza resno ko sem to prebrala me je kar spiknalo pri srcu sem si ze rekla na pa ne bo nic iz tega… In mi je kar vse padlo v vodo pa se sla nisem ponj…. Vglavnem pac neka statistika je nekaj morajo objaviti…. Haha.. Drugace je pa dr. Rekel da se zmrznjecki zelo dobro obnesejo bomo videli ce se res…glede na to kaj sem vse ze prebrala me vcasih precej skrbi….

Ce pa pogledam z druge strani pa zopet ko slisis tukaj na forumu tako lepe zgodbe ki se zgodijo nepricakovano me obdajajo z optimizmom da grem do cilja in me ne zaustavi noben poraz…. Enkrat bo ze!! 🙂

24+ samo pozetivno in z dobro voljo nic kj brat prevec. Zelim ti sproscenost in uspeh jutri.. tudi jaz imam samo enga pingvincka to je vlek uspeh da v zadnjem postopku uspelo prijti do zamrznjencka tko sem bila vesela da sem jokala jaz in moj upili kot bi na loto zadeli.

New Report

Close