Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Živjo punce! Prvič komaj čakam M. Upam da ste vse ok in da bo hmal spet kakšna lepa novička.

Lep pozdravcek tudi jaz danes bi mogla dobit M upam da se mi napremakne zaradi postopka v prejsnjem mesecu sraufa me ze tri dni. Takrat ko cakam da dobim zamuja ko sem v postopku pa tocna ufff kk me jezi tete rdecka tecka

Mene je pa danes začelo šraufat. Upam da hmal pride.

Luca2015, pomoje fizično delo ne bo negativno vplivalo na celice, se pa vseeno pazi, da ne bos pretiravala.

Upanje in Oxi, upam da čimprej dobita M in začneta.

Jaz M sicer še nimam, mi gredo pa cele kepe Crinona pomesanega s krvjo ven – črnorjave kepe (prav grozljivo izgleda in močno čutim ko mi gredo ven). V glavnem ne kaže dobro… Mogoče bi jutri naredila test -10 dni po ET. A je prezgodaj?

Morda katera ve kdaj gres lahko po naslednjega zamrznjencka? Trenutno imam M po ocitno neuspelem ETZ-ju (prvi izcedki so se priceli po 8-mem dnevu in danes ko je 12-ti dan ze konkretna M). Ali gres lahko ze z naslednjo redno M? Sem pa v Lj. Hvalezna bom vsaki za odgovor.

Orhid..ja seveda ga naredi ..test:)tudi ,če bo negativen..,ne pomeni,da nisi..,lahko je prezgodaj..lahko pa ni prezgodaj.Ampak vazno,da menstre še nimaš:)JOJJJ..res
mi je hudoo..,k vem,kako se zdele počutiš..!Javi ,kako boš..in držim pesti..

Oxi in Upanje… naj se cimprej ulije ane?!! Da se zacne…

Alta, kako si se pa ti odlocila, gres zdaj v postopek?

Orhid, test obvezno!

Banana, zakaj pa samo 2x na insemenacijo… to ne mores it kar vsako ovulacijo al kako? Sem mislala da to veckrat poizkusijo?

Jaz sem 3.dan spikanja, vse ok! Imam pa na trebuhu FUL modric, ki jih v prejsnjih dveh postopkih sploh nisem imela. Mogoce zaradi zdravil. Morm pa priznat da dopustniski dnevi s spikanjem minevajo hitreje in manj stresno.

Zato sem se pa odločila da bom na bolniški ko začnem s špikanjem. Ok prve dni ne ker nevem kdaj pride M. Pa tut nevem kdaj bom do svoje zdravnice prišla , ampak mislim bit doma brez stresa in skrbi.:);)

Luca2015…a se me spomnes iz februarja k smo se tipkale.jest bila na 2x ivf pri dr.resu..brez uspeha.pol sm se pa prestavla v lj kliniko .in ker imava nepojasneno neplodnost.saj ves dr.res ne dela IUI..So mi v lj.odobrili 2x IUI da poskusimo..mogoce pa rata.na prvem Iui sem bila februarja letos..neuspesno.zdej grem se na enega..in ce ne bo uspeha.pa takoj v 3.ivf postopek.ker mi leta bezijo.saj ves vse je treba poskusiti.😃😃

Pomlad84 jaz po neuspesnem postopju evo tkoj grem po pingvincka tko da pomojem lahko.27.03. Sem mela transfer 3.04. Prisla M i zdej cakam M morem im javit sem se ze prijavila v stari porodnisnici dobila stevilko i grem v nov boj imam pa v naravnem ciklusu. No prej pa mores v leonisce po napotnicu i to tko se prijavi in povej da postopek z zamrcnenckom ti dajo datum . Sj tko bilo pri meni. Vsem zelim lepe rezultate i da nase cakanja se nam poplaca.

Evo meni je M prišla v vsej svoji razsežnosti.

Oxi, kako si pa v Leoniscu prišla na vrsto tako hitro da si te dobila napotnico? Ker jaz bi tudi rada čimprej napotnico za zamrznjencka, a jim napišem da rabim za zamrznjencka? Pri kateri G pa si?

Oxi hvala ti za info. Orhid zal mi je…vem kako se pocutis… sem sama tole skoz dajala zadnja dva dni…nic glavo pokonci pa naprej v boj!!! V cetrtek imam napovedanega krvnega, pa da takoj vprasam kdaj me lahko vzamejo na naslednjo bitko… pa tolk enega upanja 😒 Kako je pa glede stimuliranega ETZ oz ETZ brez terapije? Ali ima to kaj veze glede boljsih rezultatov? Jaz sem imela zdaj v naravnem ciklusu, pa ne vem ce nam rekla Pozlepovi naj me da zdaj drugic na stimuliranega. Morda bo kaj boljse, ce se telo ze prej pripravi? Kaksna dela morda kake alter terapije za boljsi rezultat?
Renko… kdaj izves rezultate oz Rima? Je se kaksna PGD-jevka tukaj, razen mene in Renko?
Vsem zelim cimvec dobrih dni in da se iztece ze tale trnjeva pot v eno veliko sonce!!!

pomlad84 – baje je naravni ciklus najbolj optimalna opcija (boljša od spodbujenega cikla) , ki pa pri vseh ni možna… baje. bojda.

Hej Dolenjca… ja saj to so tud meni rekli… je pa tudi res da sem se takih in drugacnih nasvetov oz napotkov od teh nasih vrlih gk-jevcev ze malo naposlusala od 2014 (reci in pisi sem prisla do prvega ETZ-ja komaj v tem letu) in jim kaj dosti vec ne zaupam… tako da ne vem…

Orhid zal mi je… Ne obupaj hitro po zmrznjencka in v nov boj!

Jaz komaj cakam da grem ponj v sredo 😊😊😊

ne vem. bojda zato, ker v telesu ni vseh umetnih hormonov, temveč naravni cikel. včasih pa naj bi nekaterim v naravnem ciklu dodali samo eno injekcijo nosečniških hormonov (to sem prebirala na enem od forumov).

drugače pa, jaz tudi že odštevam še zadnje par dni do M, čeprav zaenkrat nimam še nič občutka, da bo prišla teta na obisk, običajno jo čutim že par dni prej :-/ očitno bo spet zamujala…

24+, hvala! Držim pesti za sredo 😊

Dolenjca, upam da kmalu dočakas M, drugače pa naredi test, mogoče bo pa presenečenje 😊

hja, če je še 2 dni ne bo, res delam test 😉

Pomlad84 in Orchid, žal mi je in upam da gresta lahko čimprej po naslednjega 🐧.

Jz izvem predvidoma okol 15. maja k bo en mesec naokol, Zelim-si pa takoj zdj po praznikih pričakuje izvide.

Vsem želim lepe in kokr se da sproščene praznike, enkat more ratat, MORE, ne smemo obupat 🍀❤️

Banana ja itak da se te spomnem! Samo sem mislala, da bos vseen veckrat imela IUI. Leta tecejo, vem! Ampak sej nam bo ratal 😀. Je pa vseeno lazje vrjetno IUI kot pa cel postopek h?!

Orhid, drzi se! Objemcek.

New Report

Close