Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

24+, ja sej tega me je strah, da bo skos tako… lepi zarodki, ki se nočejo vgnezdit. Pa vedno je bila lepa sluznica. Upam da bom pred poletjem lahko dobila zamrznjencka…samo preden bom na vrsti pri Banovi za napotnico…

Tiste ki ste sle po zamrznjencke v GK LJ, koliko UZjev je potrebnih po navadi?

jaa pri meni je bilo sicer prvič ampak isto tako… sluznica zelo lepa a ni se hotel vgnezditi… =( upam, da bo sedaj drugače….

Orhid..7.5 imas test a ne?no to je se vedno upanje.te pa razumem..kaj dozivljas.noben ne ve zakaj se ne vgnezdi..vsaj tko dohtarji pravjo.vem pa da je to ko ti vstavijo zarodek(nenaravno)ne bom rekla na silo..ampak saj ves..telo mora biti pripravljeno na zacetek novega zivljenja.saj me razumes..😃😃ne glede nato,da vse od sluznice itd..je ok.loterijaa..je🌹zgodbe pa cisto razlicne..

24+, drzim pesti, da bodo zamrznjencka tapravi 😊

Banana, ja, 7.5., samo čutim da je konec. Res je loterija, upam da bo usojeno tudi nam. Kako si kaj ti?

hvala Orhid… punce kako ste bile kaj s spolnimi odnosi, ko ste šle po zmrznjenčka?

Orhid…no vidis..je še čas. .tako,da res držim pesti zate😃😃sej veš. .imamo pa res skoz občutek ,da se bo vlilo in je res to zoprno.evo jest čakam menstro..6.5 jo dobim..me že PMS daje..kr hladilnik bi pojedla,pa vse mi gre na živce. .no bo že. .pol pa spet še enkrat Iui ..k je rekla naj 2x probam.ce pa ne bo..uspelo..pol pa upam da ujamem ,da grem v 3.poskus IVF še preden gredo na dopust.baje do 15.6 delajo!?kaj veš je to res?saj si v lj?

Banana držim pesti! Nisem vedela da samo do 15.6. – no pol pa pomoje res ni šans da pridem pred jesenjo. Kdaj pa potem spet začnejo? Ja, jaz sem v LJ.

Aja samo do takrat delajo? Cudno. Sem mislila da samo avgusta ne.

Orhid..tko sm slišala..se pa seveda pozanimaj.zacnejo pa septembra..to pa 100% začnejo.
😃😃😃

Banana hvala za info 😊

Tebi pa srečno na IUI 😊

Orhid..malenkost😃hvala tebi za lepe zelje in drzi se..mocno drzim pesti zate😃🌹

Punce, mislim da imajo dopust od 16.7. Do 16.8. dan gor dol, tako da so se sanse za tiste, ki jim/nam ne bo ratal v maju po zamrznjencka.. Orhid, nic ni se izgubljeno dokler ne pride m., drzim pesti! Za vse nas..zdaj grem pa malo na off, se beremo😎🍀

O zelim-si, potem pa ne bo tako dolgo za cakat 😊 uživaj med prazniki, potem pa naj čimprej pride odgovor 😊

Tako je, jz sm mela 2 tedna nazaj razgovor in sem vprašala kako je z dopusti, tako da so 15.7. do 15.8. frej 👍

Tud jz mam eno dilemo, pred 3 tedni sm mela punkcijo, en teden po njej sm dobla menstro; dons zjutri se vstanem in spet menstra, na polno, nč ni blo izcedka rjavga prej al pa kj, kr takoj na polno krvavitev. A je to normalno tok pogosto met menstro? Sploh kaka PGDj-jevka mi lahko pomaga, ker nism mela transfera (čakamo na izvide iz Rima 🤞).

Lepe praznike, mirne živce in dobre novice želim vsem 🍀

Meni pa se je zgodilo neki zelo hudega,v cetrtek je mojo babico mozganska kap,do zdaj je bila babica super,se skupaj sva stele v mojem prvem postopku dneve,ko bi zagledala + . Zelo sem potrta,gledam njo kako je boga in svojo mamo kako trpi. Jutri pa bi morala zacet z spikanjem. Sploh nevem kaj naredit ali naj zacnem ali naj pustim,vem da babica bi si zelela da zacnem, v to sem sigurna. Ampak oh nevem tako hudo mi je. Nocem vas zamorit sem se morala se izpovedat.

Renko, kaj pa ce bi poklicala na GK in vprašala ce je kaj narobe ker imaš tako pogosto M? Upam na dobre novice iz Rima!

Alta, na tvojem mestu bi začela s spikanjem, saj bi tako tudi babico malo zamotila, ko bi skupaj pričakovale…

OZ. tudi ce se sedaj ona ne zaveda stvari okoli sebe, jo bo, ce bo ok novica o dojencku zelo razveselila… pa tudi za vse vas bi bila to svetla točka… ce pa se ne počutiš OK in ce čutiš da nisi pripravljena potem pa počakaj.

Ajej Alta. Odloci se po pocutju pa drzi se!

Orhid pa ti se nimas menstruacije al si jo ze dobila?

Jst pa upam da tale dopust ne bo vplival na moje celice, ker smo imeli 2 dni kar ornk fizicnega dela! Upam da to ne vpliva, naj ne bi samo….

Sem pa od teh injekcij, pa je komaj 2.dan, ze ful napihjena v trebuh (menopur pa dipherelin).

Hvala Orhid, ja nic se ne zaveda pocasi mislim,da odhaja saj so nam tudi tako rekli. Razmisljam podobno kot ti ja pozitivna novica bi sigurno polepsala dneve ,tudi moji mami,ki ji je zdaj tako hudo. In itak ona upa da se bom odlocila da grem v postopek,sva ze govorili. Bom videla,se eno noc imam za prespat…ahh..
Luca2015 si zacela koncno, lepo. Hmm a si ze napihnjena?!..uzivajte praznike

meni jo je po punkciji tudi M malce posvirala. ta mesec (tik pred tretjo M) tudi. v sredini cikla sem npr.imela 1 dan čisto malce krvavitve, potem dva dni nič in potem spet 4 dni čisto malo.

New Report

Close