Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

rea – o, to pa je zgodba…! čestitke in da bo nosečnost tekla kot po maslu in lepo napredovala!

Še neki me zanima. Morva jutr z mojim it najprej u sprejemno pisarno al direkt pred una vrata na katerih pise ivf?

Urejeno!!! Zdej pa sm M docakam pa veselo na spikanje 🙂

Upanje2, samo pogumno! Saj bo minilo endvatri 😉
24+ kaj pravi dr.?

heila… evo da se javim še jaz…

dr. pravi.. da je vodilni folikel že velik in da bo po vsej verjetnosti danes počil… endometrij zelo lep… tako da mi je dal v ordinaciji že danes stop injekcijo, da folikel lepo dozori in rekel, da pridem po zmrznjenčka v sredo =) v soboto moram začeti z Estimo na 12 ur… to pa naj bi bilo vse z moje strani zaenkrat… komaj čakam upam samo, da bo zarodek dober ko bo odmrznjen… =)

24+ super! še malo pa boš grela svojo pikico 🙂

Cestitke punce prav solzne oci inam ko berem tko lepe zgodbe fulll sem vesela za vaju. Meni pomoje bi zmesalo ce bi naravno zanosila moj ima slab spermogram in nam rekli da skor nemogoce ampaka itk vsak mesec upas kapa ce uspe in ko berem take zgodbe mi polepsajo da juhej bravo kr lepsi dan Upanje2 vso sreco ti zelim v postopku cim vec pozetiva dobre volje in vse bo ok😊

jaa šee malooooo…. !! =) ti si že dobila kaj iz Rima? al te bodo pustili na čakanju da bodo prazniki mimo…. =/

24+ bravo itak da bo vse ok samo pozetivno misli. Jojjjj komaj cakam da grem po pikico svojo prvic da smo sploh prsli do zamrznjencka.

oxi41- kdaj greš?

na žalost bo druga varianta, po praznikih :/

upam da bo tudii zelo vesela novička!! po tako dolgem mučnem čakanju….

V nedeljo ce domum M morem im javit pol tk krvni testi ultrazvok mislim da tam sredina maja bi mela transfer

supeer… mogoče pa še ti presenetiš z kakšno naravno zanositvijo =) hihih…

Hvala za pozitivne besede in spodbudo. Ja zdaj pa bo. Zdaj se bo pa začelo👍

Evo, pa se bo začelo še vam 😊

Jaz imam pa ze celo popoldne občutek da se mi bo vlilo 😞

Orhid, posiljam ti pozitivne misli. Ne bom pametovala, drzim pa pesti zate 🤞🏻. Samo pozitivno naprej.

Jaz grem jutri po zdravila, ze kar ob 5ih zjutri pa direkt na dopust! Upam da bo dopustnisko vzdusje pomagalo celicam 😀. Mislim pa da bo mal spremembe kr ok.

Alta kako si ti? Cakas na menstruacijo?

Orhid..držim pesti za pozitivo:):)
Luca2015..Uživaj na morju in želim ti lep začetek hormonske terapije in čim boljši rezultat:)

Evo, zame se je začel konec – izcedek in prsi so me nehale bolet. Cisto isto kot prejsnjic. Ne razumem zakaj se mi lepi zarodki ne primejo… Nazadnje mi je pokvarilo božične praznike, zdaj pa mi bo prvomajske.

Za vse ostale držim pesti!!!!

Orhid.. Katerj dan po transferju si??? Joj tega je tudi mene sedaj strah ker sem imela prvi zarodek zelo lep drugi upam da bo tudi ko se bo odmrznil kajti tedaj je bil…..in me je najbolj strah da se nebi vgnezdil…. Jaz bom kolikor se bo dalo odmislila na to in cimbolj pozitivna bila tiste dni a vendar je strah prisoten vedno! Drzim pesti da je samo izcedek in ne bo menstruacije…!!!

New Report

Close