Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Orhid, ne še vedno nič. Dva dni nazaj sem pisala sestri Bernardi, pa mi je odgovorila, da še vedno ni izvidov in da me pokliče takoj ko jih dobijo, potem pa me čaka še pogovor z dr. glede transferja. Zdaj med prazniki grem na lepše, tako da bom dala možgane malo na off, upam pa, da ko se vrneva, da bo akcija 🙂 Tole čakanje je res smotano.

Upanje2, ali je bilo kaj zamrznjenčkov ti povejo, ko prideš na transfer, oziroma na posvetu, kjer ti dajo tudi točno številko koliko celic so ti spunktirali, koliko je bilo zrelih in koliko se jih je oplodilo in kasneje preživelo. Zamrznejo samo tiste res dobre kvalitete.

Kastelanka, držim pesti, da danes spet zagledaš plus!

jaz si pa ze zdele dva dni testiram ovulacijo pa jo kar ni in ni haha…. vedno mi pokaze dve črtici na 12 dan. danes naj bi bil 12. dan gor ali dol ker kot pravim ne vem točno kdaj naj štejem M… zdaj pa ni nič samo ena negativna črtica… bog ve kaj bo jutri povedal dr. me prav zanima jao… upam da se mi ni zdaj kej prestavilo to in bom na koncu spet čakala…

zelim-si, tud jz komaj čakam na tvoje izvide, ker vem da potem bom pa tud jz kmal na vrsti :))

To čakanje je res najbol mučen dela vsega skupaj….vse bolečine in sitnosti se da potrpet, to čakanje je pa noro.

Aha, pol me še posveti čakajo. Takrat ko sm mela konzilij sm misla to je to in zdaj zacnem. Pridem na konzilij pa mi rečejo pokličte ko boste naslednjo M dobili. Groza. Če bi mi še jutr na posvetu to rekl bi pa popiz… To bi mogl kakšno hitrejšo varianto naredit.

RenKo res je, predvsem ta občutek, ker ne moreš čist nič narest na tej točki, razen to da..čakaš in upaš na najboljše. Pa saj, aveš, če bodo dobre novice, potem si še nekako rečeš, da se je splačalo počakati. Ampak, kaj pa če ne bodo?

Upanje2, za posvet sem mislila, če ne pride do ET-če imaš PGD, ali pa če je prišlo do kakšnih problemov, hiperstimulacije npr. potem ne delajo transferja. Ti imaš zdaj zadnji posvet pred postopkom, kjer ti bodo razložili kako gre vse skupaj-če malo pogledaš nazaj po forumu že vse piše..nič takega. Ko dobiš m. pa samo prideš po inekcije in je to-to. Se pa strinjam, da bi mogl posodobit tale sistem. Tolk enga nepotrebnega čakanja je..

ne vem, jaz sem bila ful razočarana zaradi čakanja. sploh zato, ker niti še nisem imela priložnosti za transfer. in pa seveda, glih zdaj pred majem ga M nekaj svira. pač, ne vem zakaj, ampak skoz imam malo izcedka ali ne vem kako se bi temu sploh reklo. vsak dan imam nekaj madežev na spodnjem perilu. glih tolko, da si dam en čisto tanek carefree-jev vložek za bolši filing. ma kr neki. to se mi je dogajalo ko M sploh imela nisem, ampak zdaj je pa že mesece redna, od takrat sem izgubila več 10 kg, lepo se prehranjujem, vsak dan telovadim… in si sploh ne znam obrazložit. kr neki. pač, mora mal zezat, a ne…

dolenjca, jaz tudi še čakam na svoj prvi transfer. Zato sem še toliko bolj neučakana.
Na menstruacijo lahko vpliva tudi stres, ne moreš verjet koliko je povezano s tem, ko se psihično obremenjujemo.

Aninek, zal mi je zate ampak imas tolk “robe” se da 😀! Samo pozitivno naprej.

Kastelanka, pa to je noro! Upam da si nasmejana do uses ker ne vem od cesa bi lahko bile dve II ce ne od nosecnosti. Drzim pesti in javi kako bo! 🤞🏻

Alta, jaz imam zametke krvi tako da se mi bo vrjetno jutri ulilo in bom sla v petek po zdravila in gasa na morje. Juhu. Kako kaze pri tebi?

Orhid, kateri dan si zdaj?

Luca2015, juhu pa se ti bo začelo!

5 dan, pa se mi ze vleče 😊

Pozdavljene!

Da še jaz delim svojo zgodbo. Po 4 neuspešnih iui naju čaka ivf in sicer bi naj v nedeljo (22.4.) začela s kt, ki bi jih naj jemala do 20.5., 24.5. bi bil predviden prvi uz in potem gonal itd itd..
In kaj se nama naredi..? 😰

V ponedeljek 16.4 dobim krvavitev, menstro pred to krvavitvijo sem imela 16.3… krvavitev traja 2 dni (pon, tor) in ni podobna menstruciji ki jo imam ponavadi, joški so me nehal bolet itd itd skratka izginili vsi znaki nosečnosti.. od srede naprej imam roza, vmes rjv izcedek in krče v maternici.. ok.. sem prepričana da je tokrat pač neka čudna tetka na obisku, ampak se bo že vlilo, vsaj takšen je bil občutek ves čas in je še vedno..

v soboto zjutraj naredim baby chech mini in zagledam res rahlo črtico. V prepričanju da si domišljam poskušam tole prebrodit in pozabit, saj na tem delava že 3 leta in sčasoma se “skoraj” sprijazniš z minusi. V nedeljo spet nredim baby check mini in črtica je že bolj vidna.. še moj jo je videl.. ves dan razmišljam kaj nardit, saj zvečer moram začet s kr ker je 7 dan cikla (takšna so navodila za ivf).. zvečer se odločim, da ziher test ni kazal vredu in vzamem kt, saj od ene tablete mi pa že nebo nič tudi če sem noseča.. odpravim se spat z zelo mešanimi občutki in komaj čakam jutro ko grem na krvni test (samoplačniško)..

Čakam 2 uri na rezultate, vmes grem po trgovinah, si kupim nove hlče, oprijete majčke.. kot da je vse po starem (rzmišljam kot da itak nič ne bo)..

Pridem nazaj po izvide, in na izvidu beta hcg 38! Začnem jokat od veselja in se trest od šoka in od navdušenja in zmedenosti takoj do ginekologinje da se prepričam ali se naj veselim ali ne in kaj zdaj s postopkom ivf.. Ginekologinja naredi uz na kterem se seveda nič ne vidi, ker je itak prezgodaj kar sem tudi sama vedela.. pove mi da je hcg prenizek za moj teden nosečnosti, čudno da imam izcedek in mi pove da je mogoče imn, ni prepričana.. svetuje mi da preneham s kt in da čez 2 dni ponovno preverimo beta hcg da vidimo ali pada ali narašča..

In včeraj zjutraj spet naredim baby check mini in črtica je vidna! Seveda se ne upam preveč veselit in upat, bomo videli kako naprej..

In danes zjutraj še enkrat nardim baby check mini ki je spet bolj obarvan.. grem na krvni test in glej ga zlomka danes hcg 94! Grem do gin, ki mi pove da moramo vseeno spremljat hcg na vsake toliko zaradi krvavitev ki so bile vmes in izcedk in da se bo več vedelo, ko se bo plodek pokazal na uz.. močno upava da je krvavitev bila vgnezditvena in da je do znositve prišlo malce pozneje in da bo vse vredu..

Kastelanka najina zgodba je podobna.. tudi midva že več kot dva meseca pridno jeva različne vitamine in dodatke (maca, konopljika, selen, cink, tifol, vitamin e,d, beta karoten, matični mleček, magnezij, c vitamin, kalcij, divji yam, železo, omega 3, q10), sva shujšala in popolnoma spremenila prehrano, jaz sem celo prenehala kaditi in ker nama je tokrat uspelo sva mnenja da te zadeve res pomagajo..🤰

Drage dame, za nekaj časa se poslavljm od vas, močno upava in verjameva da tokrat bo uspelo.. seveda pa vas bom še naprej pridno spreljala in držala pestke za vse, ki delate na naraščaju.. 🤞

Rea89 – kar kocinee sem dobila pokonci…. Vesela sem za vaju upam, da bo vse ok! zelo lepo je slišati tako pozitivne zgodbice upam, da tudi me kmalu delimo svojo ! =)

Kastelanka – je že kaj novega?

Rea89 cestitam. Jaz se zmeraj ne dojamem po 3 letih, da nama je uspelo. Tako, da te popolnoma razumem.
Jaz sem se te spremembe lotila predvsem zaradi želje po boljšem izkupičku pri punkciji in kvaliteti JC. Dosti sem prebrala o Mlecku in krvomocnici na tujih forumih tako da priporočam…
Danes naredila še en test. Sedaj je konkretno vidna 2 crtica. Imam primerjavo 3 testov in je lepo vidno, da je vsakič 2 crtica bolj temne barve. Menstruacija zamuja 5 dni. Tako, da ja JUPY 😍😍😍😍😍😍😍. Zvečer ko bo moj doma pa bob naredila skupaj se digitalni, da vidiva koliko tednov bo pokazal. 😍😍😍

oooo zelooo vesela za vajuuu!!!!!! ja sameee lepee zgodbice….. upam da bo še več takšnihh!!!!!!!!

Držim pesti tudi za vse vas tukaj. Mislim da bo mesec maj rekorden in bodo sami ++++++. Želim vam taksne lepe občutke kot jih trenutno doživljam sama.

Upam samo, da je vse tako kot mora bit. 😘

Rea in Kastalenka, take zgodbe res vlivajo upanje! Super in čestitam 😊

Waaaaw punce,cestitke 😊😊skos vas berem se vedno in vas spremljam nisem pozabila na vas.le tako naprej.sem vesela za vse vas.letos je nase leto 😊😊

Rea, Kastelanka 🔝🔝🔝!
Čestitke obema!

Čestitke še iz moje strani!!!

Rea in Kastelanka, cestitke!🌞🤰

New Report

Close