Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ivf 2018

ivf 2018

Hvala punce!

Star1 js mam PCO pa so mi 27 foliklov posrkal pa 16 oplojenih zamrznal…tako da to ocitno ne drzi:)

Čestitke za naravno…kr po test pa nardit jutri:)

Kastelanka katere naravne dodatke pa?

Aninek, uau kr 16 zamrznjenckov imas?😲👏 naslednjic ti bo sigurno uspelo!

Kastelanka, kaj si pa spremenila?

Punce pozdravljene. Tako, da vam povem da nisem danes naredila testa s clear blue. Bom jutri. Pa sporočim rezultat. Sem pa iz prehrane odstranila gluten, sladkor, OH pa omejila. Jedla sem dosti lososa, ribe, perutnino malo, sveže in kuhanje zelenjave, sadja… dosti sem hodila. S partnerjem sva oba jemala MATIČNI MLEČEK (pravi od cebelarja, 3 ml zjutraj na tesce) in KRVOMOCNICO ( rdeča smrduljčica 2 skodelici dnevno po pozirkih oba). Poleg tega sem zjutraj spila maco v kapsulah (3), alge 1 kapsula, popoldan pred kosilom: cink 1 kapsula, q encim 1 kapsula, b kompleks 1 kapsula, zvečer 2 kapsuli omega 3-6-9 in folno kislino 2 kapsulo nutrian prenatalis. Upam, da je res to pomagalo. Sporocim jutri. Aja pa bazalne temperaturo sem si merila katera je se zmeraj visoka, na podlagi BT sem upala, da sem nosecka saj se ni padla.

Še danes potrpim in upam da se mi popoldne nebo služba vlekla. Jutri je pa Četrtej in šibava v Ljubljano. Drug teden pa bo najbrž že špikanje. Komaj čakam. Pol pa na bolniško in vse na off dat in čakat pikico:).

Pozdravleni evo cakam M pa grem po pingvincka 27.03.sem imela transfer neuspesen in mi rekla da lahko kr grem v po pingvincka tko da nic nisem rabila cakat 3 M …..lep soncen dan vsem in velikooo +++++

Super oxi41, potem tut v leonišču ni treba čakat 3 mesece če imaš zmrznjenčke. No to je tut ena dobra novica.:)

Upanje 2, evo pa si dočakala cetrtek 😊

Oxi, super, to je dobra novica da gres lahko po zameznjencka takoj! Upam da bodo tudi meni odobrili v primeru, da bo postopek neuspešen.

Evo, danes je 5 dan po transferju in ne čutim nic, razen bolečih prsi, ki pa sem jih imela ze pred ET, tako da je to še vpliv stopke… ne vem kako bom dočakala 7.5., ko bo krvni test…

meni zdej res ni jasno. jaz sem tudi v lj, pa sem mogla čakat 3 mesece. s tem, da transferja sploh nisem imela.
zakaj te razlike?

Dolenca jaz kr sama rekla da bi hotla cim prej pa mi kr dala napotnico in rekla kr takoj lahko grem v staro porodnisnico prijavit mogoce tudi to upliva kr letos bom ze 41 in leta me pretiskajo. Sem pa opazla da mores kr san velik ih prasat pa povedat da se premakne.tudi za punkcijo vedno zahtevam anestezijo pa mi ze parkrat zabrusli kao ces mas tok mal foliklov lahko potrpis samo za radi tebe anasteziolog bo hodu moj je znoru in lepo im povedal da to vse krije zavarovalnica in pol bila kr tih ena starejsa zdravnica hvala bogu da ni moja vodilna kr mi niti mal ni prijazna. Druge vsi so fajne i sestre tudi.

Mogoce tudi odvisno od postopra jaz imam naravnem ciklusu ce bi mela z hormoni mogoce tudi bi mogla cakat da telo spocije prav prasala bom od cega to odvisno me kr zanima.

hm… dolenjca res ne vem zakaj takšne razlike…. mogoče pa tisti, ki bi morali imeti spodbujeni ciklus, da se zaradi tega morajo očistiti vseh teh injekcij, ker jih potem tudi dobijo za prenos zmrznjenčkov…. ne vem tako jaz sklepam… kako pa oni to naredijo pa nimam pojma hehe

Upanje2 takoj ko sem dobila M sem poklicala da nic ni prijelo pa mi sestra rekla nj tkoj prijavimse v leonisce po pingvincke sen pa kr hiter dobila datum 27.3.se mela transfer 3.4.sem dobila M isti dan sem se narocilas v leoniscu in . dobila datum 24.4. Tko da res kr hiter se mi zdi. Orhid ni nujno da bojo znake vsaka zenska razlicna in vsako telo drugace reagira vazno da bo .+ in sigurno bo drzim pesti

Jaz močno upam da se bo maja prijelo in da mi nebo treba it šeenkrat. Če bi pa mogla it pa upam da bo tako hitro kot pri tebi. Ker to čakanje je grozno. Leta pa tut tečejo.

jaz bom imela prenos v spontanem ciklu. tako da mi je sedaj še manj jasno…

dolenjca- ne obremenjuj se sedaj s tem…. naslednjič vprašaj zakaj tako in boš najlažje razumela… res pa je čudno glede na to, da boš imela v spontanem…. hmm… res ne vem… me lahko samo ugibamo…

jutriii pa tudi jaz na UZ upaam da bom kmalu šla po svojega pingvinčka…. me je kar malo strah negativnega rezultata kasneje…. =/

jaz sem po transferju 5. dan zvečer dobila rahel roza izcedek in potem so prsa uplanila in postala neboleča, mehka…. in sem vedela takoj da je konec… kljub tridnevnemu vztrajanju z Estimo… se je na koncu vlila…. =/ upam da bo sedaj drugače, da se bomo vse skupaj, ki še čakamo kmalu veselile pluskov!!!! =)

Kastelanka se se spomnim,ko si napisala,da tvoj skozi pravi,da bo ratalo naravno in evo zgleda da je imel prav:) super!
Ohrid samo pozitivno in bo:)
Dolenjca meni so tudi rekli,da ce bi imela zamrznjencka bi lahko sla takoj z naslednjo m po neuspelem et ampak res ni vazno,zdaj si ze tik pred:)
Luca2015 si ze dobila m?
Vsem prav vsem,ki cakate zelim en velik +
Tudi jaz cakam na m in pol akcija:) malo pa me ze prijema strah kaj ce ne bo:/
Ampak bom probala bit cim bolj sproscena.

Zamrznjenčke pa pridelas ob prvem postopku, kakor razumem. No nekatere jih druge pa ne.

24+, saj mene je ravno tega strah, mehkih in ne bolečih prsi, ker so bile pri meni prejsnjic tudi znak da ni uspelo.

Zelim-si, a so ze kakšni rezultati iz Rima?

Alta1 ne obremenjuj se s tem al bo al nebo. Uživaj v pomladi in sončku in vse bo šlo tako kot je treba.:)

New Report

Close